SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ogromna dystroporcja klatki-POMOC

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2622

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 50


Co mam zrobić?
Tylko nie piszczcie ze z czasem sie wyrówna.
Cwicze ponad 2 lata, byłem totalnym chudzielcem jakiego swiat chyba nie widzial i dystroporcja jest coraz wieksza. Od pół roku cwicze hantlami, poręczami i nie wiem ci juz zrobic.
Mialem kiedys skolioze to juz chyba tak bede mial do konca zycia-nie pokazuje sie bez koszulki.
Prosze o Pomoc, nie wiem czy w dobrym temacie zamiesicilem bo jestem nowy.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 479 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3001
dołaczam sie do pytania , tylko że u mnie strasznie odstają łapy . Ponad 1.5 cm różnicy. Ćwicze hantlami i najpierw ćwicze słabszą ręke która odstaje od drugiej .

Siła jest bogiem , trening nałogiem, rzeźba zabawą , masa podstawą .


http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1748 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 41375
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
no... ja też jej nie widzę

przynajmniej w tym ujęciu/obszarze

zresztą wątpie aby z innej perspektywy też było tak jak to sobie przedstawiasz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 50
Dziekuje za slowa otuchy :) na prawde poprawiliscie mi humor :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Łomatko Z braku problemów ludzie przejmują się pierdołami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 228 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1109
różnica jest centymetrowa...najpewniej ( skoro mowisz ze cwiczysz 2 lata i sie nie wyrownalo i tak wyglada ) przyczep dolnego aktonu na jednej piersi masz na 7 a na drugiej piersi na 6 żeberku :)i koniec historii :)

Brain And Skills

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Pectoralis major dzieli się na aktony... Ciekawe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 108 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 680
Po pierwsze mezczyzna nie jest idealny. Jest wiele przykladow asymetri ciala. Jedni mają dłuższa nogę od drugiej o 3 mm. Jedni mają o 0.5 cm większy biceps. A u Ciebie jest tak samo. Nie widać praktycznie zadnej roznicy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 228 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1109
nie akton zgoda chodzi mi o przyczep zebrowy. na prawej masz na 7 a lewy na 6tym :)

Brain And Skills

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1190 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7040
mam coś podobnego i stwierdziłem że tego aż tak nie widać na dodatek mam w lewym bicu 0.5 centa więcej, ale jakoś daje rade

i co najważniejsze machaj dużo górną część na skosie wtedy to się tak nie rzuca w oczy wiem po sobie

Zmieniony przez - Decha w dniu 2011-07-02 16:17:57
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

łaczenie treningu na dynamike z treningiem na siłe

Następny temat

Podciaganie na drazku

WHEY premium