SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odchudzanie...

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1397

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Mawashi z działu Trening w domowych warunkach.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 117 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1535
Witam , kolejny raz zakładam temat o odchudzaniu . Wtedy mi nie wysżło gdyż nie mogłem biegać . Od operacji ACL minęło 8 miesięcy więc moge truchtać i posiadam rower stacjonarny .

Mam 180 cm i waże 80 kg , głównym celem jest spalenie brzucha i obwodu udek . Jest teraz Kwiecień , czy jest możliwe iż do Lipca jeżeli będe biegał godzine dziennie i wieczorem rowerek , + lekka dieta , mam tu na myśli : gotowane mięso , większa ilość posiłków , serki zamiast zbędnych kanapek z chlebem i owoce i warzywa . Pytam sie gdyż może ktoś kto miał ten problem pozbył się , i udzieli się w temacie . Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 150
to przykładowy plan na początek jego celem jest walka z tłuszczykiem i jeżeli chodzi tylko o walke z sadełkiem to jest całkiem niezły tylko czasochłonny ale nie ma nic za darmo hehe ja w podobny sposób w 4 miesiące 30 kg zrzuciłem teraz próbuje dobrać odpowiednie dla siebie suplementy i plan treningowy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 519 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25037
Jeżeli bedziesz robił to , co napisałes to napewno pozbędziesz sie problemu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2023 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15083
Dieta redukcyjna aeroby i ew. jakis spalacz i dasz rade;).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 602 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2370
Jak masz gena do łydek (mięśnie) to raczej nie zmniejszysz ich obwodu, chyba że to tylko tłuszczyk.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2032 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15756
Miałeś jakąś rehabilitację po operacji? Byłeś u lekarza?
Podstawa to dieta.
Wysiłek aerobowy 3 x w tygodniu
Dobrze by było też robić FBW, jednak jeśli zależy Ci wyłącznie na redukcji to nie jest to aż tak istotne, tak więc postanowienia masz ok. Ułóż sobie dietę i daj do sprawdzenia w odpowiednim dziale. Jak pisze darek, jeśli łydki masz umięśnione to o zmniejszenie obwodu będzie ciężko, musiałbyś je przetrenowywać, ale nie byłoby to ani zdrowe, ani przyjemne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 117 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1535
łydki mam duże 40 cm , udo 58 i są mieśnie tam ale i troche tłuszczyku , szczególnie na udach .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19
Witam ;) mam pytanko, chciałabym schudnąć na łydkach i zrzucić "boczki" co mam zrobić ?! jakaś dieta ćwiczenia w domu ? mam 17 lat 170 cm i ważę 67 kg ;/ proszę o odp . z góry dzięki ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 150
polecam pływanie i gry typu badminton terning ok 2 godz co drugi dzień do tego spalacz Venom hyperdrive 3.0 witaminy diete oprzeć na białku minimum węglowodanów (zero pieczywa ziemniaków makaronów ostrożnie z bananami ) i tłuszczu polecam serki wiejskie i kefiry ryby i drób ale tylko gotowane dobry jest sok z pomidorów polecam cytrusy szczególnie grejpfruty pomarańcza z innych owoców jabłka kolacje ok 3 może 4 godz przed snem bardzo lekkie no i to cała recepta na sukces (determinacja) i będzie ok ja w 4 miesiące 30 kg w dół ]:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 150
Mój zestaw ćwiczeń
-poniedziałek
wyciskanie na ławeczce
wyciskanie na skośnej
rozpiętki
pompki
6 veidera
i ok godz badbintona

-wtorek ok godz basenu

-środa
ćwiczenie bicepsa modlitewnik
uginanie ramion ze sztangą łamaną
uginanie w oparciu o kolano

-czwartek
ćwiczenie pleców
ściąganie drążka za głowe
ściąganie siedząc do siebie
ściąganie drążka do klatki
podciąganie na drążku
bieg ok 2x1 km zmiennym tempem
sobota relax
niedziela rozciąganie się i pompki
można poboksować strasznie męczy polecam pas neopranowy ale tylko z tego względu że wspomaga redukcje zbędnej skóry
-piąte
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 150
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2023 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15083
BooHigh jakis slaby ten Twoj trening:>
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Klub dla nowicjuszki

Następny temat

Zmienić spalacz, czy co radzicie?

WHEY premium