SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zmienić spalacz, czy co radzicie?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2059

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 75 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1411
Trochę opiszę, żeby przybliżyć sytuację. 177 wzrostu, 76 kg, kobieta. Odchudzam się od dłuuugiego czasu, ok. 2 lat. Najniższą wagę udało mi się osiągnąć rok temu, 64 kg i było nieźle całkiem, ale najdłużej waga utrzymywała się 67-68 kg.
Brałam kiedyś Thermo Max dla kobiet, L-karnitynę (na samym początku), Scoorcha. Ostatnio Hydroxycut zwykły, do tego ćwiczyłam na orbitreku, zepsuł mi się kabelek w międzyczasie, więc tylko H. i dieta. Ale kurde, nie mogę. To zmieniłam dietę (kolejny raz zaczynałam South Beach zadowolona, bo kiedyś dała efekty) na proteinową, też nic, 2 kg wody w dół i spowrotem jest. Nie wiem już, co zrobić. Zakładam, że diete South Beach kolejny raz zacznę, bo uważam ją za niezłą w dalszym ciągu. Kabelek od orbitreka naprawiony! Więc będę znów ćwiczyć.

Jak sądzicie, zmienić może spalacz, na Thyrotherm albo Dyma-Burn Extreme na przykład? Mam świadomość, że ćwiczyć przy wszystkich trzeba, ale ten Hydroxycut jakiś g...mi się wydaje :P
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51764 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349824
możesz łączyć.
wszystkie te składniki możesz znaleźć w spalaczach.

z tym, że depresji na własną rękę się nie leczy.

pzdr/

Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2009-04-15 17:31:56

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1139 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8505
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51764 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349824
hydroxycut zwykły czyli który?

wydaje sie gówniany bo?

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 75 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1411
Zwykły, czyli po prostu Hydroxycut, bo widziałam też Max dla kobiet, bez kofeiny i Hardcore. Wydaje się taki, bo nic waga nie rusza w dół od dłuższego czasu. Owszem, wiem, kiedy to moja wina, ale kiedy trzymam się diety i nic, to znaczy, że chyba słaby? Jedynie mogę powiedzieć, że jak wezmę przed śniadaniem, to nie zasypiam w autobusie :P Czy to jednak coś w diecie nie tak?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1139 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8505
przeczytałaś podane linki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 1910 Wiek 4 lata Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 29229
Brałem Venoma na głodówce. Zamiast schudnąć szybko waga poszła w górę. Z autopsji odradzam Ci takie wyczyny bo to nic nie da.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5383
dieta i jeszcze raz dieta - to 70% sukcesu;)
a z supli polecilbym cla - zapobiega efektowi jo-jo(ale dieta caly czas ma byc;) no i przy spadkach napina ci skore, wspomaga utrate tk. tluszczowej itp przy czym jest przeznaczone na dluzszy okres czasu


Zmieniony przez - majkel95 w dniu 2009-04-08 22:50:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 99 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1226
bez zmiany nawykow zywieniowych zawsze bedziesz wracala do punktu wyjscia i zaden spalacz tego nie zmieni niestety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 75 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1411
Ard83 wiem, że spalacze to nie cudo, że zrobią wszystko za człowieka. Pewne nawyki są już trwałe (np. nie jem białego pieczywa, fast foodów, coli nie piję, co kiedyś było 'normalne;) ale niektóre jeszcze wracają :P
Tak więc spróbuję teraz ze zdwojoną siłą i z H., skoro mogę już pobiegać i rozejrzę się za CLA.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 99 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1226
wydaje mi sie ze za bardzo opierasz sie na produktach tj. spalacz, cla. Nie mowie ze sa zle ale jesli do tego nie masz ulozonej pod siebie diety (nie diety cud 1000kalori czy tam innej glodowkowej) to poruszasz sie po omacku. Pamietaj ze spalacze wcale nie sa obojetne dla zdrowia, bo to czesto nie jest brane pod uwage jak sie jest mlodym.

W dobrym dziale pytasz o porade, ale musisz sie otworzyc na rady, bo nikt nie daje Ci ich zeby Ci zaszkodzic. Jesli chcesz to z glowa zrobic( efekty napewno bedzie dobry) to skorzystaj ze zgromadzonej tu wiedzy ludzi ktorzy naprawde sie na tym znaja, niejednokrotnie tez to przechodzili.

Mysle ze jesli chcesz miec efekt powinnas poczytac o diecie zbilansowanej, na podstawie artykulow lub gotowych postow sprobowac ulozyc ja pod siebie, dac do poprawek. Do diety dokladasz ruch, troche cierpliwosci i bez zadnych spalaczy powinno Ci sie udac osiagnac sylwetke ktora jest Twoim celem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 75 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1411
Zapytam od razu w tym temacie, żeby nie zakładać nowego. Przy spalaczach często jest napisane, żeby nie łączyć z lekami antydepresyjnymi. A z takim bez recepty? (skład, który mnie interesuje : L-tryptofan 100 mg, inozytol 100 mg, niacyna (wit B-3) 7,5 mg substancje czynne) Jaki to ma związek?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odchudzanie...

Następny temat

tabele wartosci BTW

Wiecej