SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NOWE CIAŁO W BUDOWIE - konkurs nabór

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7992

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905

UWAGA UWAGA, ACHTUNG ACHTUNG!!!
Drogie Ladies!
Dawno nie bylo u nas zadnego konkursu, a stanowily one zawsze nierozerwalna czesc tego dzialu. Mamy dla was niespodzianke! Bedzie konkurs!

NOWE CIAŁO W BUDOWIE

Czas trwania : 3 miesiace
Startujemy w polownie stycznia
Wybieramy ze zgloszen: 6 dziewczyn

My dajemy
-Gotowy plan treningowy
-co miesiac zmiana (okreslona calosc z gory)
Pierwszy miesiac wprowadzenie,
drugi miesiac budujemy sile,
trzeci miesiac podkrecamy tempo.

Zalozenia diety
-zaczynamy min od bilansu zerowego
- wykluczamy wymienione produkty (CUKIER, nabial, gluten )

Cel
-poprawa wynikow silowych w podstawowych cwiczeniach wielostawowych
(mierzymy przed i po)
-poprawa wytrzymalosci (mierzymy czas wytrzymki przed i po)
(mierzymy przed i po)
-zdjecia sylwetki (poprawa proporcji sylwetki, zmniejszenie BF)


Zgloszenia
Dziewczyny o stazu treningowym nie mniejszym niz 6 miesiecy.
Prowadzenie dziennika w dziale od 3 miesiecy.
Opanowana technika podstawowych cwiczen wielostawowych.
W zgloszeniu podajemy link do swojego dziennika oraz filmiki z przysiadu, martwego ciagu, wyciskania zolnierskiego i wyciskanie lezac.

Zgloszenia przyjmujemy do konca grudnia.

Pod tym postem mozna zadawac pytania.
Zgloszenia wklejamy w oddzielnym temacie.
Link:
https://www.sfd.pl/NOWE_CIAŁO_W_BUDOWIE__zgłoszenia-t1096559.html




Zmieniony przez - bziubzius w dniu 2015-12-03 16:32:39
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 745 Napisanych postów 3413 Wiek 48 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37245
Kurka, gdybym tylko miala czas.....ehhh. No nic beda nowe emocje w dziale :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Ale super! Myślałam nawet o tym że szkoda że nie ma żadnego konkursu bo z chęcią wzięłabym udział (lubię rywalizację). Obawiam się że jeśli moim celem jest redukcja to kłóci się on z celem konkursu :( Smuteczek. Ale będę kibicować :)
Chociaż widzę że celem jest zmniejszenie obwodów więc może jednak... :)


Zmieniony przez - paula.cw w dniu 2015-12-03 16:49:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 22611 Napisanych postów 11146 Wiek 47 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 356272
Dawaj paula - może Ci ładny rekomp wyjść.
Ja muszę poczekać do przyszłego roku żeby i staż był większy i waga mniejsza, żeby wytrzymki mnie nie zabiły.
1

Κατά τον δαίμονα εαυτού.
------
Mój dziennik: http://www.sfd.pl/DT__Ghorta_ghrrromi_fat-t1096396.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja tez chetnie bym sie zglosila, ale redukcje chce wpierw zrobic. Bede Wam kibicowa :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 232 Napisanych postów 1035 Wiek 45 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 28202
O mały włos bym przegapiła z przyjemnością dołączę tylko muszę nagrać filmik z przysiadem , bo na razie mam tylko Goblet
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Będzie niezła konkurencja. Fajnie, że będzie się coś działo. Pichaczu nie wiem co Ty chcesz redukowac :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bziu. konkretne dwa pytania. Czy trzeba mieć up to date dziennik i jak się przedstawia sprawa połamańców. Tylko zdrowych bierzecie, czy osoby z ograniczoną mobilnością też się mogą bawić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
jurysdykcja, dziennik nie musi byc up to date.
jesli nie ma wiekszych przeciwskazan do wykonywania wiekszosci cwiczen wielostawowych to mozna sie zglaszac.
w zgloszeniu prosimy o zaznaczenie ewnetyalnych "dysfunkcji".

I dziewczyny, cykl nie bedzie typowo redukcyjny, ale z tych 3 miesiecy tylko jeden bedzie stricte nastawiony na sile. Takze bez obaw.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 9908 Wiek 51 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 178038
Pierwszy miesiac wprowadzenie - spoko
drugi miesiac budujemy sile - OOO... Zayebiscie
trzeci miesiac podkrecamy tempo - taaa... znam możliwości Bziu i jej kreatywnośc co do wymyślania sadystycznych hopek-galopek... Życie mi miłe
Powodzenia tym, które bedą wybrane. Bawcie sie dobrze!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
Filmiki maja byc z maksow?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kobieta na siłowni - czyli pułapki z żelaza. CZ. I

Następny temat

NOWE CIAŁO W BUDOWIE - zgłoszenia

WHEY premium