SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Monia.W.B 2013 s.52

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 61763

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 246 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17183
wyglada hardkorowo, juz go sobie wpisuje do mojego kalendarza jutro po sniadanku wyprubuje !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1969 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21746
Dżagoda trzeba wypatrywać wrażeń u bodyrockerki . Dzięki za trening .

http://www.sfd.pl/Monia.W.B/dziennik/Podsumowanie_str._38-t843554-s52.html

Walk like you have three men walking behind you.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
tylko gnioty i sieroty usiluja podbudowac swoje ego krytyka partnerki i zasuguja na miejsce na smietniku
nie masz meskich nog i masz bardzo kobieca i atrakcyjna sylwetke i wielu facetow to potwierdzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Następna. Powiedz d****owi żeby spyerdalał na siłownię a nie marudził Ci jak stara baba. Sam pewnie wygląda jak otłuszczony wieszak i nie w smak mu, że Ty wyglądasz coraz lepiej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3448 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31332
Monia wyglądasz obłędnie Dałabym się posiekać za taką figurę. Trzymam kciuki za dalsze postępy!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10166 Wiek 110 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124582
Monia świetnie wyglądasz i nie daj sobie wmówić niczego innego

If you change nothing ... nothing will change!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 4025 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49869
Monia proszę Cię Ślicznie wyglądasz, a i pamiętam Twoją twarzyczkę, więc MONIA PROSZĘ CIĘ

I'm not beautiful like you. I'm beautiful like me.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1969 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21746
Tego się nie spodziewałam . Słuchajcie, ćwicząc widziałam jak zmienia się moje ciało. Zaznaczałam na początku, że moje nogi szybko się "wyrabiają" więc wiedziałam jakie będzie następstwo treningów. Podobają mi się moje nogi, bo mimo iż jeszcze nie są takie jakie chciałabym żeby były to widać, ze są jędrniejsze, umięśnione .
Problem w tym, że kiedy ja cieszyłam się z moich rezultatów, ktoś jednym zdaniem rozbił tą radość jak bańkę mydlaną.
Choy, to co dla mnie jest fajne dla innych nie musi . Mam pasję, lubię ćwiczyć.
A w mój tyłek sama czasami muszę się klepnąć .


Dzięki za miłe słowa .
Miska:
-omlet owsiany+banan
-razowiec z twarogiem
-rosół (bez makaronu - nie przepadam za rozgotowanymi nitkami z białej mąki )+ jakaś rolada pieczona z ogórem
-galaretka z warzywami
-parę kuleczek winogrona
-kromka razowca+ser biały

Trening:
-aero + Ab Ripper czy coś takiego

Burpee challenge day 3

http://www.sfd.pl/Monia.W.B/dziennik/Podsumowanie_str._38-t843554-s52.html

Walk like you have three men walking behind you.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1080 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8675
Monia, ja jeszcze raz powiem tyłek pierwsza klasa!

http://www.sfd.pl/parę_pytań_odnośnie_melmankowej_redukcji_:_-t832708.html - moja redukcja - I pods. str. 25 / II pods. str. 62 / III pods. str. 98

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 6334 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 99958
Zrobiłam 3 obwody na więcej brakło mi czasu... wrażenia Choć ten trening to bardziej zapoznawczy z techniką. Bo zdziwiłam się jump box takie trudne jest.
Wypady dobre na koniec. Tylko licz, że 50 to na jedną nogę (czyli razem 100). Fajne uczucie jak nogi się same uginały
No i w sumie nie musisz robić tych samych wypadów.
Można też je robić jednym ciągiem na jedną nogę, wtedy jest trudniej. Tak jak w tym filmiku:





Zmieniony przez - Dotkazoz w dniu 2012-05-13 22:23:07

Gdy poprawisz fundamenty, łatwiej Ci będzie doprowadzić do porządku resztę domu...

Było minęło: http://www.sfd.pl/Dotkazoz_DT_2013_podsum.str.19_-t914686-s19.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Spora redukcja, rozpoczęcie zdrowego trybu życia!

Następny temat

Ćwiczę i nie chudnę

WHEY premium