SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Laczenie grup

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3250

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1625 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 29127
Witam, od wtorku zaczynam jazde nowym planem, ale dzisioaj cos mnie natchnelo zeby sie upewnic czy mam w miare dobrze grupy polaczone Otoz tak:

Wtorek:
triceps, biceps, przedramie

Czwartek:
Barki+Nogi

Sobota:
Klata plecy

brzucha nie pisze, ale robie go we wtorek i sobote, z obciązeniem.

Co o tym sadzicie??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1625 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 29127
Ananda dzieki za wypowiedz. Bede robil tak jak piszesz, ale za jakis miesiac - narazie pojade normalnie - najpierw tric potem bic :) Moj plan jest na 3 stronie, w poscie Apokalipsy jakby cos :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 734 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25376
Połączenie jest ok,choć mam wątpliwości,czy akurat łapy powinny być na początku,może je wstawić na koniec.No i niewiem czy brzuch i plecy na jednym treningu to dobry pomysł ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1625 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 29127
Co do tego brzucha to tak, ze jak mam ochote to robie a jak nie to nie W sumie na nim nie zalezy mi az tak bo jest za***isty (wszyscy mi to mówią ) A mówisz o tym, żeby dać klate+nogi we wtorek, a łapy w sobote? A może dam wtorek klata+plecy, czwartek łapki, a sobota barki+nogi??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14683 Napisanych postów 53207 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400784
smuk a dlaczego nie polaczysz normalnie Klata+tric itd.?

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1625 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 29127
W poprzednim planie tak miałem, a słyszałem, że robiąc fajne efekty daje robienie całej lapy na jednym treningu :>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 113 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5095
Moze niech ktos napisze co najlepiej ze sobą łączyć :>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 734 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25376
A może tak:

-Klata plecy
-Barki
+Nogi
-triceps, biceps, przedramie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2044 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23953
Wg mnie klatka+plecy to nie jest za dobre połączenie. Po pierwsze, zbyt duża dysproporcja w obszernosci treningów (treninigi powinny być mniej więcej w równowadze pod względem ciężkości i zaangażowania CUN), a tu masz jedne z największych grup razem. Po drugie, po przećwiczeniu klaty, na plecy po prostu nie starczy Ci energii.

Ćwiczenie nóg przed plecami tez nie jest świetnym pomysłem

zdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14683 Napisanych postów 53207 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400784
corleone dobrze prawi

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2044 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23953
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 734 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25376
Ja kiedyś ćwiczyłem planem,taki jak napisałem powyżej i generalnie nie było źle.Lepiej mi szły treningi klatki i pleców niż barków i nóg.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Progresja Czy stały ciężar

Następny temat

Trening na Kacu

WHEY premium