SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy takie połązcenie grup może być?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 956

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 123
Mam proźbe, niech ktoś fachowym okiem rzuci na to polączenie:
Nie chcę konkretnych ćwiczen dobierac dopoki nie ustawie ostatecznego połązcenia danych parti ciała.

Coś o sobie: lat 18, waga 75kg, wzrost 185 cm. Od pewnego czasu przuybieram na wadze.
Celem jest wyrobienie sobie sylwetki ale również nabranie siły, mniejwiecej obie rzeczy stawiam na równi, Zależy mi aby jednego dnia robić wyłacznie biceps :) Przypasowanie do dni jest przypadkowe.

pon: grzbiet
wto: klata, triceps
czw: biceps
sob: barki nogi

z góry dzięki

pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 1439 Wiek 70 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7349
Może być łazuch. Zamieniłbym tylko sobotę na piątek aby oddalić trening na plecy od treningu na nogi. Po ewentualnych przysiadach prostowniki nie będą zregenerowane. Pozdro

Zmieniony przez - filar53 w dniu 2005-07-21 15:51:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4596 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 35012
a gdzie przedramie i brzuch
1dzien:klata biceps nogi
2dzien:wolne
3dzien:barki triceps brzuch
4dzien:wolne
5dzień:plecy przedramie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 1439 Wiek 70 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7349
Thiago2. Co to za bzdura????? Klatka,biceps,nogi????
Ja bym dorzucił jeszcze plecy z tricepsem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6083 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 33055
i z barkami i przedramionami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 7776 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 40781
i brzuch jeszcze

Yakuza gdzie masz stary avatar nagly atak spawacza





Zmieniony przez - Maniek87 w dniu 2005-07-21 23:12:26

Mam przyjazną materie i jem węglowodany

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Najszybciej

Następny temat

terening na mase

WHEY premium