SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Krata na Lato według - drazekm

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 50311

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Szacuny 5259 Napisanych postów 19362 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336279
bardzo ładna sylwetka...
podczas wyciskania staraj się zapierać nogami,zepnij pośladki i usztywnij plecy...do tego zaraz po ściągnięciu sztangi zepnij łopatki,to wszystko powinno Ci pomóc podczas wyciskania i możesz nawet dołożyć ciężaru
oczywiście wyciskanie niema takiego znaczenia przy tym konkursie,ale ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
W Z O R EK
bardzo ładna sylwetka...
podczas wyciskania staraj się zapierać nogami,zepnij pośladki i usztywnij plecy...do tego zaraz po ściągnięciu sztangi zepnij łopatki,to wszystko powinno Ci pomóc podczas wyciskania i możesz nawet dołożyć ciężaru
oczywiście wyciskanie niema takiego znaczenia przy tym konkursie,ale ...

Dzięki,co do wyciskania wiem że źle technicznie,ale w konkursie wyciskania postaram się poprawić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Szacuny 5259 Napisanych postów 19362 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336279
dzięki poprawie techniki,zyskasz ,,za darmo,, na sile...
chociaż nie ukrywam że najlepiej skorygować błędy,na treningu będąc koło zawodnika
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
W Z O R EK
dzięki poprawie techniki,zyskasz ,,za darmo,, na sile...
chociaż nie ukrywam że najlepiej skorygować błędy,na treningu będąc koło zawodnika

Zgadza się,ale z braku możliwości będziemy nad tym pracować na odległość :)
A teraz dla urozmaicenia wątku wstawka z dzisiejszego treningu pleców,na potrzeby filmu zrobiłem inaczej niż zwykle.


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No to polatales latawcem na drazku :)

Musze kiedys sprobowac drabinki ale na 5 powt. max. pewnie hehe ale zawsze cos.

Bardzo mi sie podoba ze nie koncentrujesz sie w dzienniku na samym brzuchu bo jak wiadomo droga do ABS nie wiedzie wcale przez katowanie m. brzucha stricte ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Tak jak już wcześniej wspomniałem o brzuchu nie ma za dużo do pisania,nawet te osobne dla każdego wątki nie bardzo są potrzebne,ale cóż jeżeli taki wymóg to coś trzeba klikać na klawiaturze aby urozmaicić i zaciekawić innych.
Co do mojego filmiku,drabinkę robiłem jako pierwsze ćwiczenie i ku mojemu zaskoczeniu poprawiłem wynik z zeszłego roku z lutego kiedy to do 13 powtórzeń doszedłem w czasie 11:50,a dziś było 11:14.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No to niezle :) co ja pisze ... to super !:)

Ja mysle zrobic drabinke: 1-2-3-4-5-5-4-3-2-1 biorac pod uwage swoje mozliwosci aktualne :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
super to podciąganie Ci idzie
u mnie cieniutko, ale chwilę nie robiłem i muszę spróbować jak mi teraz będzie szło
od razu widać skąd u Ciebie tak potężne plecy
mała uwaga, nie wykorzystujesz w ostatnim powtórzeniu każdego podejścia ruchu negatywnego, puszczasz drążek mniej więcej w połowie opuszczania się z niego (przynajmniej ja odnoszę takie wrażenie oglądając filmik)

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Szacuny 5259 Napisanych postów 19362 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336279
kuba
popatrzyłem na Twoje wymiary,i przy tej wadze i takich chudych łapkach...to będzie duuużo pracy przed Tobą
ale niema rzeczy niemożliwych...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
kuba_n

mała uwaga, nie wykorzystujesz w ostatnim powtórzeniu każdego podejścia ruchu negatywnego, puszczasz drążek mniej więcej w połowie opuszczania się z niego (przynajmniej ja odnoszę takie wrażenie oglądając filmik)

Tak po prawdzie tą drabinkę nie robiłem w celu rozwoju i pracy najszerszych grzbietu,a tylko dla zrobienia jak największej ilości w jak najkrótszym czasie i dlatego ruch negatywny nie był tu istotny :),dopiero później zrobiłem jeszcze dwa ćwiczenia gdzie już robiłem tak jak trafnie zauważyłeś.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Analiza składu ciała - gdzie oraz za ile ?

Następny temat

Krata na Lato-według - kuba_n

WHEY premium