SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Krata na Lato według - drazekm

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 50246

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
Co tam slychac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
drazekm
A ja domyślam się kto będzie miał pierwsze miejsce po dwóch rundach,mógłbym obstawiać zakłady :)



I jak, dobrze obstawiałeś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kapitan Wodka
Co tam slychac?


A mówiłem, że trzeba się nażreć przez święta
Ja to se w brode pluje

Całe Święta w bilansie byłem ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
Bos glupi. Swieta sa od swietowania a nie dodatkowego wkvrwiania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Rafał,pisząc wcześniej o zaskoczeniu chodziło mi szczególnie o tych co sugerowali że wygraną mam w kieszeni i nie mogli zrozumieć zasad przyznawania punktów.Wiedziałem że najwięcej zyskają Ci z największymi spadkami wagi,obwodów i BF.
Wiedziałem że wygra Muzy,bo przy równej ilości punktów z 1 etapu i mojej redukcji zrobionej przed konkursem nie miałem szans nawet na 1 punkt w spadkach.Co do Astry dał swoje pomiary na koniec i nie miałem Go w podliczeniach więc nie miałem pojęcia co i jak ale wziąwszy pod uwagę że był tylko 4 punkty do tyłu po pierwszej rundzie można się było spodziewać że w punktację będziemy mieć przybliżoną.
No fakt nie będę ukrywał trochę smutno i straciłem przez to trochę motywacji,ale Wy przynajmniej teraz tak jak ja zobaczycie o ile trudniejsza będzie dalsza redukcja bo praktycznie pierwsza 4 nie ma już z czego redukować.

Zmieniony przez - drazekm w dniu 2013-05-08 16:05:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No co Ty opowiadasz??? Astry dzień po pomiarach już miał mniej, a tu jeszcze tyle czasu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
Ja po ogladnieciu wyników zdystansowałem się do konkursu
Redukcję robię dalej ale nie nastawiam się na jakiś lepszy wynik w tabelkach

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 2221 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 260326
kuba_n
Ja po ogladnieciu wyników zdystansowałem się do konkursu
Redukcję robię dalej ale nie nastawiam się na jakiś lepszy wynik w tabelkach


Wg mnie masz spore szanse podskoczyc parę miejsc do góry do końca konkursu, wydaje mi się że ani ja ani Astry dużo kg ani cm w pasie już nie zrzucimy - a Ty wręcz przeciwnie i na tym mozesz zyskac troche punktów. No i jak dalej Ci redukcja będzie tak dobrze szła to w ocenie sylwetki będziesz wyzej klasyfikowany
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
muzzy17
kuba_n
Ja po ogladnieciu wyników zdystansowałem się do konkursu
Redukcję robię dalej ale nie nastawiam się na jakiś lepszy wynik w tabelkach


Wg mnie masz spore szanse podskoczyc parę miejsc do góry do końca konkursu, wydaje mi się że ani ja ani Astry dużo kg ani cm w pasie już nie zrzucimy - a Ty wręcz przeciwnie i na tym mozesz zyskac troche punktów. No i jak dalej Ci redukcja będzie tak dobrze szła to w ocenie sylwetki będziesz wyzej klasyfikowany

Dokładnie popieram mam takie same zdanie,tylko że Kuba nie napisał dlaczego się zdystansował?,a co do Astry mam inne zdanie bo jak na razie nie wciągnął brzucha maksymalnie :)

Zmieniony przez - drazekm w dniu 2013-05-08 19:54:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 688 Wiek 49 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8399
drazekm
co do Astry mam inne zdanie bo jak na razie nie wciągnął brzucha maksymalnie :)


Swoją drogą to się teraz cieszę, że skopałem ten pomiar z wciągniętym brzuchem. Nie ma tego złego, coby na dobre nie wyszło :)

„Znawca Archaicznych Ćwiczeń”

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Analiza składu ciała - gdzie oraz za ile ?

Następny temat

Krata na Lato-według - kuba_n

WHEY premium