SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gotowy areobiczno-siłowy plan cwiczen ?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2891

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91
Jest tego na necie duzo lecz ja sie w tym gubie.Czy moglby mi ktos dac link do jakiejs naprawde ciekawej stronki z gotowym planem.Z przyzwoitym opisem cwiczen tak zeby zoltodziob (czyli niesety ja) polalpal sie w tym wszystkim.Z gory dziekuje ratujecie moj wakacyjny podryw ;)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2038 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31063
choćbyś miał bicepsy większe od głowy to do laski trzeba umieć zagadać... szkoda czasu na szukanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91
Hehe... Ostatnie zdanie jest zdaniem humorystycznym!Nie traktuj go powaznie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1588 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16577
drogi arbuzie https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/7.gif[/img] jestes przykładem kolejnego młodego zapaleńca który myśli że my na sfd nie mamy co innego do roboty tylko pisać plany dla podrywaczy dup poczytaj i spróbuj sam , a my to ocenimy, a nie wszystko na gotowo, moze obiad Ci jeszcze ugotowac ?? jestes przykładem kolejnego młodego zapaleńca który myśli że my na sfd nie mamy co innego do roboty tylko pisać plany dla podrywaczy dup poczytaj i spróbuj sam , a my to ocenimy, a nie wszystko na gotowo, moze obiad Ci jeszcze ugotowac ?? jestes przykładem kolejnego młodego zapaleńca który myśli że my na sfd nie mamy co innego do roboty tylko pisać plany dla podrywaczy dup poczytaj i spróbuj sam , a my to ocenimy, a nie wszystko na gotowo, moze obiad Ci jeszcze ugotowac ?? [img]../../buziaki/17.gif" alt="" />

Gdzie jest Bóg, chyba na urlopie, na niego też mieli kartotekę w UOP-ie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2038 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31063
na tej stronie jest pełno planów wystarczy użyć wyszukiwarki...będzie od od groma uwierz mi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 689 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11502
zwłaszcza posty podwieszone, ale wystarczy ten https://www.sfd.pl/*_T_U_*_M_A_S_Z_*_O_D_P_O_W,_E_D_Z,_*-t301411.html ,specjalnie dla leniuchów, ładnie go widać wśód innych, ale widocznie nie za bardzo, może gdyby był czerwony...

Błąd jest przywilejem filozofów, tylko głupcy nie mylą się nigdy!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91
Dzieki za jasne odpowiedzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91
Moze mi ktos objiasnic jak wykonuje sie ''pompki na poreczach'' wzmacnia to triceps ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91
i co to sa ''szrugsy''
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 185 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2278
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91
Wielkie dzieki Hellsmess.Od dzisaj to bedzie moja nowa biblia ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

superserie - kilka pytan

Następny temat

Nierówne przyrosty...;(

WHEY premium