SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta na masę do sprawdzenia

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 944

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 48
Wiek - 19 lat
Waga - 85 kg
Trening - 4x w tygodniu Siłowy i 2x 30 minutowe aeroby
Wzrost- 189
Typ- Ektomorfik

Dieta : W załączniku czy w zdjęciu ( nie wiem jak się wyświetli)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 48
No dobra, to czy jeśli o 12:30 idę na siłownię, to czy o tej 11, mogę dodać oliwy z oliwek 10ml-usunąć wafle? Kiedyś ktoś mi mówił, by usunąć z posiłku przed treningowego tłuszcze. Więc nie wiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 257 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6764
Nie podałeś jaki jest Twój cel, jeśli wrzuciłeś aeroby a jestes ektomorfikiem rozumiem że chcesz spalać. ?

Teraz zauważyłem w opisie :)
Na masie nie rób aerobów tym bardziej że jestes ektomorfikiem.
Białka dużo wystarczy ok 2g na kg czyli około 170g.


Zmieniony przez - mrp1 w dniu 2014-03-26 00:28:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 102 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1472
kwestia też tego jaki kolega ma w tej chwili BF, widzę że dużo węgli i kcal dlatego radziłbym uważać żeby tłuszczykiem nie zalało brzucha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 48
Właśnie rzecz w tym, że od lutego trzymam dietę, no załóżmy w 80%. I od 2 lutego do teraz waga wzrosła o 6kg, wzrosło też zapotrzebowanie, ale i zalało brzuch, dlatego dodałem te 30 minutowe aeroby. Nie musimy być to samo bieganie, ale np 30 minutowy spacer pod górkę na bieżni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191524
Wywal ten mutant mass zastąp normalnym jedzeniem , jeśli zalało Ci brzuch tz że za dużo kalorii .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 48
Mutanta, zostało mi na około tydzień, miałem jakiś kg od kolegi. Także, dokończę go i wtedy zastąpię jakimś normalnym jedzeniem, aczkolwiek, nie wiem czy dam radę zjeść o 1 posiłek więcej. Gainer to zawsze wygodniej 2 minuty i wszystko, nawet poza domem..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191524
To zjedz mniej posiłków ale tak by bilans się zgadzał i tyle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 257 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6764
Jak wyżej jeśli cię zalewa waga idzie za szybko obetnij ok 300kcal i obserwuj potem w miarę postępów dodawaj lub obcinaj, gainer wywal jak cię zalewa zdecydowanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 48
Gainer wywaliłem- z planu- ale go dokończę. Wstawiam nową dietę, rzućcie okiem :)


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 48
*mała poprawka :


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 257 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6764
Osobiście bym troszke podbił tłuszcze i obniżył węgle , ale to moje zdaniem - także mam problemy z zalewaniem wiec uważam na węgle :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Makrosy na redukcji

Następny temat

Odchudzanie z treningiem

WHEY premium