SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DamiosL - przygotowania

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 147699

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 177 Napisanych postów 1668 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 347377
Nawet jak pozostawi po sobie znamie w postaci tłuszczu to płakać nie będę Ale znając życie to w środę sylwetka wróci do normy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958475
Tak jak pisałem, nadałem status 'zawodnika' na forum i teraz od Ciebie zależy jak długo będziesz mógł korzystać ze zniżek warunek to prowadzenie tutaj w dziale dziennika i aktywność na poziomie minimum 40 postów w ostatnich 30 dniach ,czyli dla kogoś kto prowadzi regularnie bloga to żaden problem
Zerknij na sklep czy masz troszkę lepsze ceny najwyżej sie przeloguj , ceny widoczne po wejściu w dany produkt , nie na stronie kategorii
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 177 Napisanych postów 1668 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 347377
Dziękuję Banan! Poszło PW w tej sprawie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887268
No to teraz będą testy wszystkich sosów i białek Jeszcze raz gratuluje! Należało się w 100% :> Bo przyjemnie się tu do Ciebie zagląda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
Co do mieszanki chińskiej- jak Julcziik, passata pomidorowa, sporo pieprzu i często dodawałem przecier z papryki z Węgier Jak dodasz jeszcze skrojoną paprykę i dorzucisz mięsa, to masz coś a'la leczo

Rzuciło mi się w oczy, że Banan poleca Iron Pumpa z IHS- dołączam, zayebisty suplement!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958475
IHS już na długo jak pracowałem w sklepie z suplami był w czołówce produktów przedtreningowych z racji bogatego skladu ,z konkretnymi dawkami poszczegolnych substancji ,a nie amerykanskimi mieszankami zastrzezonymi i porcjach 3-5g , gdzie glownie byly stymulanty i jakies smieszne dawki pozostlych substacji, ktore i tak nic naszemu organizmowi nie zaoferują w takiej ilości. Oczywiście jak ktos szuka takiego 'mozgoj**a' to co innego, ale tutaj konkretnie było napisane, ze nie.

Damios- odpisałem, moze jest to jakis problem techniczny, albo za chwilę ceny sie pojawią. Niech ktoś z osob majacych status zawodnika zerknie na sklep i zerknie czy ma cen zniżkowe i da znac to bedzie wiadomo ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 177 Napisanych postów 1668 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 347377
Odnośnie przedtreningówki - jeszcze się waham, poczytam dziś trochę na necie jeszcze opinii i coś wezmę na pewno. Póki co o Extremallu myślałem.

Mieszanke chińską na pewno wypróbuje przy najbliższej okazji - pewnie w piątek się pobawię Dziękuję za pomysły!

Banan, czekam cały czas, może faktycznie jakiś błąd techniczny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Bierz Extremalla. Że zniżkami jest jak za darmo!

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958475
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
No normalnie wszystko śmiga.
1

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Moja droga do MPJ 2017

Następny temat

Marcin Karkula - przygotowania do Mistrzostw Świata w Wyciskaniu Leżąc 2017

WHEY premium