SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT PilkaPN

temat działu:

Dzienniki Juniorów

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 72694

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1250 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18830
zależy czego 79kg

Zmieniony przez - TechAvi w dniu 2013-10-21 14:46:51

"Nigdy sie nie poddawaj,Rób swoje i zbieraj brawa "

Dziennik Konkursowy - http://www.sfd.pl/TRENER_+_PODOPIECZNY:_TechAvi_+_IneTheEnd-t974580.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 2431 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 74125
No mnie w szkole bierze najwieksze ssanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58469
TechAvi
zależy czego 79kg


2kg temu wstawiałem zdjęcia, możesz sam ocenić. Następne foty planuję w następnym tygodniu.

@Creative mam tak samo :) Szczególnie jak rozkładam sobie to co mam zjeść na przerwy - np. 2 przerwa jabłko, trzecia kanapka, czwarta czekolada.

Zmieniony przez - pilkaPN w dniu 2013-10-21 15:51:07

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 2431 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 74125
ja dzis wzielem omleta 100g owsianych,3 jajka, 50g twarogu+ banan i 3 kawalki domowej pizzy i po 6 lekkcjach bylem glodny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58469
Dzisiejsza dieta



Banana miałem zjeść bezpośrednio po treningu, ale oczywiście nie byłbym sobą, gdybym wytrzymał i nie pochłonął go przed końcem treningu Do kolacji dojdą 2 tabsy tranu. Dzisiaj trochę mniej ww w diecie, bo nie miałem za bardzo możliwości dorzucania węgli ze źródeł o niskiej zawartości błonnika.

Trening

1. Wyciskanie na ławeczce

Dziwnie się czuję nie ćwicząc do załamania. Trzeba jednak spróbować, bo do tej pory zawsze ostatni ruch był mocno wymuszony i w ten sposób rok przećwiczyłem niemalże bez żadnego progresu w sile. Głupio, c'nie? Dodałem piątą serię, bo nie chciałem później o sobie pomyśleć, że na treningu się opie****ałem W ramach rozgrzewki jedną z serii poświęciłem na nauce techniki jak najwolniejszego opuszczania sztangi, przytrzymania sekundy i jak najmocniejszego wypchnięcia. Wszystko ze 100% napięciem ciała. Jeśli nie teraz, to myślę, że kiedyś na pewno mi się to przyda.

2. Dipsy

Standard, choć teraz gdy czuję, że nie dam rady zrobić następnego powtórzenia, to się nie siłuję. BTW zaczynam już coś kombinować z instalacją u siebie poręczy i drążka.

3. Wyciskanie żołnierskie
1 seria - głębokie i powolne ruchy 24kgx10
2 seria - ruch troszeczkę płytszy 34kgx8
3 seria - chciałem powtórzyć to, co zrobiłem w drugiej serii, ale po pięciu powtórzeniach stwierdziłem, że może i dałbym radę, ale byłoby to za bardzo wymuszone i nietechniczne, więc dokończyłem serię dodatkowymi pięcioma powtórzeniami z ciężarem 24kg
4 seria - tak jak pierwsza

4. Przysiady
4 serie x 8 powtórzeń x 70kg + 1 seria 10 powtórzeń x 60kg
Myślę, że wejście na większe ciężary jest w tym momencie tylko kwestią psychiki. 80kg spróbuję w momencie, w którym zrobię 5 serii x 70kg po 10 powtórzeń.

5. Wykroki
Tak jak się umawialiśmy - robię "na dobitkę". Dzisiaj zrobiłem 2 serie: 12 powtórzeń na każdą nogę x 17kg na stronę, druga seria 10 powtórzeń.

6. Wyciskanie na skosie

3 serie x 8 powtórzeń x 40kg
4 seria x 6 powtórzeń x 40kg + 3 powtórzenia hantlami po 12kg - byłem sam na siłowni i czułem, że siódmego powtórzenia mógłbym nie zaliczyć, więc odłożyłem sztangę i dokończyłem dzieła sztangielkami.

7. Wspięcia na palce
Standard, choć dzisiaj trochę mniej piekło niż ostatnio.

8. Uginanie do czoła gryfem łamanym

3 serie x 15 powtórzeń x 14kg. Na następnym treningu bezwarunkowo robię pierwszą serię 24kg.

9. Podnoszenie nóg do kąta prostego/kolan do klatki

Gdy skończyłem uginanie to przyszedł znajomy i powiedział, że zaraz zamykają, więc przerwy między tymi czterema seriami były króciutkie i samych powtórzeń też robiłem 20-25 - z czego ok. 10 w każdej serii było podnoszeniem nóg do kąta prostego, reszta to kolana do klatki.

Creative, dzisiaj specjalnie dla Ciebie poszedłem się zważyć po treningu :) W stroju treningowym (koszulka, spodenki, halówki) 80,3kg.

Kawałek na dziś:




Chyba najbardziej niedoceniany zespół HH w Polsce.

Zmieniony przez - pilkaPN w dniu 2013-10-21 20:46:38

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1250 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18830
odjąłeś koszulke,halowki i spodenki?

"Nigdy sie nie poddawaj,Rób swoje i zbieraj brawa "

Dziennik Konkursowy - http://www.sfd.pl/TRENER_+_PODOPIECZNY:_TechAvi_+_IneTheEnd-t974580.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Jak sam na siłce to nie ma co się rwać, a moze zrobię jeszcze jedno a potem będzie turlanie sztangi po brzuchu.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58469
TechAvi
odjąłeś koszulke,halowki i spodenki?


Tak jak napisałem - 80,3kg w stroju treningowym, czyli nie odjąłem. Bez będzie jakieś 79.5

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
PMM ostatnie płyty kozackie ;)

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58469
Zdecydowanie. Miałem dwie ostatnie na dysku, ale w ogóle ich nie słuchałem - wkręciłem się jakoś na początku września, teraz w dodatku wyszła nowa - leci prawie cały czas.

Wychodząc z siłowni naszła mnie refleksja (:D): jeśli przychodzę na nią pierwszy i wychodzę ostatni to pracuję najciężej czy się opierdzielam? :) Dzisiejszy trening trwał ok. półtorej godziny.

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

DT TheGladiators

Następny temat

DT Monos

WHEY premium