SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT PilkaPN

temat działu:

Dzienniki Juniorów

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 72910

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Gdybys tak wygldał to bym się mógł poznęcać

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58469
Trochę bronzera i nie zauważyłbyś różnicy

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Denek od słowików na oczach nie mam więc zauważę

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58469
Dobrze słowiku

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Słoików miało być

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711


dajesz ostro

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58469
U mnie na siłce największe cycki ma pakier z pasem >100

Jak tak nalegasz to wkleję dzisiejszą rozpiskę z treningu :P Z diety trochę później, bo jeszcze sam nie wiem co zjem w ostatnim posiłku żeby btw się zgadzało.

Trening

1. Wyciskanie na ławeczce

Ciężar wciąż bez zmian, progres jednak w ilości powtórzeń. W następnym treningu spróbuję już dołożyć 10kg, ale nie obiecuję, że dobiję do wymaganej liczby powtórzeń.

Dziś 50kgx9, x7, x8, x8

2. Dipsy





Tułów troszkę się bujał, ale nie pomagałem sobie w żaden sposób podpierając się nogami itd., ruchy też pełne.

5,3,3,3

3. Wyciskanie żołnierskie

34kgx8
34kgx6
34kgx6
24kgx10

4. Przysiady

Stojaki zajął znajomy o trochę mniejszej sile nóg, więc 3 pierwsze serie zrobiłem na przemian z nim. Później wszystko nadrobiłem wykrokami, ale o tym za chwilę.

3 serie 60kgx10
4 seria 70kgx8

I to wydaje mi się za mało - na następnym treningu testuję 80kg.

Jako że trzy pierwsze serie nie były zbyt wymagające wziąłem się za wykroki.
2 serie x 12 powtórzeń na nogę x 2 kettle po 17kg na rękę

5. Wyciskanie na ławce poziomej

40kgx9, 40kgx8, 40kgx8, 40kgx6 + 3 powtórzenia sztangielkami 12kg

W ostatniej serii poczułem odpływ mocy, więc dokończyłem ją sztangielkami.

6. Wspięcia na łydki

Standard, piekło, szczególnie w drugiej serii był ogień. 3 serie x MAX.

7. Wyciskanie sztangi do czoła

Mogę używać sztangi prostej? Na łamanej mam do wyboru 14kg(za mało) lub 24kg (za dużo), prosta waży 20kg i jest idealna. Dzisiaj zrobiłem nią 3 serie po 12 powtórzeń.

8. Podnoszenie wyprostowanych nóg w podporach/podciąganie kolan do klatki

Standard, najpierw podnoszenie nóg do granic możliwości, a potem jeszcze dobicie podciąganiem kolanami. 4 serie.

Zmieniony przez - pilkaPN w dniu 2013-11-07 20:22:56

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
7 Jak Ci wygodnie to rób prostym, a jak nie będzie Ci wygodnie to zmien na francuza hantlą.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58469
Dzisiejsza dieta



I posiłek - mała jajeczniczka. Rano czułem się jeszcze dziwnie, nie wszystko było OK, więc jadłem lekkostrawnie. Do tego doszło 5g mono, 4 kapsy tranu i wapno z witaminą C.
II posiłek - jabłko, godzinę później zjadłem bułę z kurakiem - małe kęsy, nie chciałem nadwyrężyć układu trawiennego.
III posiłek (przedtreningowy) - biały ryż, gotowana marchewka... Gdybym zamiast kurczaka dał rybkę to byłoby to arcydzieło lekkostrawności :)



Przed treningiem creatine+beta-alanine, tym razem żadnych problemów nie było. Popiłem carbo, trochę wypiłem też podczas treningu i po do pięciu gram mono.

Dodam, że to dziwne uczucie w brzuchu całkowicie opuściło mnie w szatni na siłowni (przed treningiem), cudowne antidotum

IV posiłek (potreningowy) - owsianka, tak jak lubię najbardziej.

V posiłek - 2 grahamki, jedna z serem, druga z kiełbasą - do tego 5g mono.

Waga po treningu w spodenkach, majtkach i skarpetkach: 81,1kg

Zmieniony przez - pilkaPN w dniu 2013-11-07 22:07:08

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58469
DOMSy eleganckie dzisiaj, klatka, tric, nawet plecy trochę od dipsów, ale ku mojemu zdziwieniu najmocniejsze... w czworogłowych. Ciężary mniejsze, a tu na drugi dzień taka miła niespodzianka.

Dzisiaj mam trochę cheatowania w planie, więc szczegółowej rozpiski nie ma sensu wklejać.

I posiłek - jak tatuś zrobi śledzie w oleju to nie ma ch**a we wsi





II posiłek - grahamka, 50g chleba, 100g sera, trochę masła

III posiłek - żurek (odrobinka ziemniaków, jajko, kawałek chleba), ~200g twarogu tłustego z jogurtem naturalnym, naleśnik, odrobina dżemu

IV posiłek - przed wyjściem z domu - kanapki z jajkami/śledziem, próbka warrior juice (kazeina)

a potem... postaram się nie przesadzić

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

DT TheGladiators

Następny temat

DT Monos

WHEY premium