SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT PilkaPN

temat działu:

Dzienniki Juniorów

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 72639

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58469
Sorry że wczoraj nie wrzuciłem rozpiski, późno wróciłem do domu i nie chciało mi się już włączać kompa.

Wczorajsza dieta



Posiłek 4 rozłożony w czasie, nie zjadłem wszystkich ciastek od razu :)

Posiłek potreningowy



Ciastka Remika



Już wiem dlaczego autor przepisu formuje je zawsze w kulki anie robi ich płaskich :) Z zewnątrz robi się taka skorupa - smaczna, ale potem boli już żuchwa od gryzienia jej. W środku konsystencja w sam raz. Zrobiłem z trochę większej ilości składników, ale jedno ciastko odstąpiłem koledze, więc w bilansie są troszkę mniejsze ilości. Na zdjęciu wydają się trochę spieczone, w rzeczywistości ułamałem tylko malutki kawałek który wydawał mi się zbyt ciemny, reszta OK.

Trening

W tym tygodniu zrobiłem już 3 treningi, ale push w środę, a następne będzie we wtorek, więc zrobiłem według ustaleń trening siłowy na klatkę - raz na miesiąc taki mam w planie.

W każdej serii dokładałem ciężaru kosztem zmniejszania liczby powtórzeń. Zacząłem od kilku powtórzeń 60kg, skończyłem na jednym 70kg (dokładałem co 2,5kg). Po wszystkim zrobiłem dwie serie po 8 powtórzeń hantlami 21kg.

Na koniec spróbowałem negatywów z 80kg, weszły dwa, bo potem w dolnej fazie nie miałem już siły nawet na kontrolowanie opuszczania, więc nie było sensu już walczyć.

Suplementacja

10g c+b-a przed treningiem
5g mono po treningu
4 kapsy tranu po treningu

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58469
Dzisiejsza dieta



Staropolskim obyczajem zrobiłem trochę wolnego w kcal żeby zmieścił się rosół :) Udka były pieczone w piekarniku i wyciekło dużo tłuszczu, więc dla równowagi nie wliczyłem lnianego do bilansu.

Obiad



Kolacja



Suplementacja

10g c+b-a do śniadania
5g mono do kolacji

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58469
Dzisiejsza dieta



Obiad



Takie kotlety były 2. Nie pamiętam kiedy ostatni raz byłem tak najedzony. Na przyszłość podzielę sobie taką porcję na pół.

Kolacja



Sernik z patelni po raz kolejny uratował mi dzienne makro. Dziś po 3 posiłkach miałem malutko białka, trzeba było nadrobić.

Suplementacja

10g c+b-a do śniadania
5g mono do kolacji

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4322 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 171818
Czym posmarowałeś ten sernik ?

http://www.sfd.pl/[BLOG]_SnicK__W_drodzę_po_wymarzoną_sylwetkę._-t1081650.html

"Pasja rodzi profesjonalizm, a profesjonalizm daje jakość, jakoś to jest luksus"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
możliwe że jogurt z wiórkami zmieszany

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58469
Snick twaróg zmieszany z jogurtem naturalnym. Wiem że nie powinienem, ale dodaję zawsze trochę cukru dla smaku, na słono nie lubię, a bez nie przełknąłbym dwóch łyżek. Wiórki siedzą w środku, miksuję je z wpc jajkami i twarogiem.


Małe zmiany w planie treningowym. Od jutra robię 4 treningi w tygodniu (wciąż push/pull) lub w tygodnie w których będę mieć czas jedynie na 3 treningi dodaję ćwiczenia do treningu, który w tygodniu przeprowadzę tylko jeden raz. Czyli na przykład:

Push pull push

W takim rozkładzie tygodniowym do pull dodaję:

-2 serie na biceps na modlitewniku (po czterech w staniu)
-Dwie serie martwego ciągu na prostych nogach po uginaniu nóg w leżeniu (tego mam też cztery serie)

Gdyby jednak tygodniowy rozkład wyglądał tak:
Pull push pull

Wtedy dodaję takie ćwiczenia:
-3-4 serie unoszenia hantli bokiem
-Dodatkowe dwie serie do przysiadów (łącznie 6)

W misce też drobna zmiana - +100kcal, na razie tylko w dni treningowe, jak nie będzie zalewać to we wszystkie.

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4322 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 171818
Muszę wypróbować, bo Ja zawsze miodem smarowałem xd

http://www.sfd.pl/[BLOG]_SnicK__W_drodzę_po_wymarzoną_sylwetkę._-t1081650.html

"Pasja rodzi profesjonalizm, a profesjonalizm daje jakość, jakoś to jest luksus"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58469
Trening

Dziś byłem sam na siłowni i nie czułem się na 100% w formie (coś jakby mnie zmuliło po kawie której wyjątkowo niemal nie posłodziłem), więc powinienem nie szarżować z ciężarem i powtórzeniami. Czy tak było - zapraszam do lektury :)

1. Wyciskanie na ławeczce

60kgx5
60kgx4 + 50kg x 6 dropset
50kgx11
50kgx10

2. Dipsy

Zastanawiam się nad przesunięciem ich w inną część treningu, nawet pod koniec. Powód? Moje powtórzenia wyglądały tak:

4
5
4
6

a po całym treningu, gdy byłem zajechany ośmioma seriami na triceps i dwunastoma różnych wyciskań i teoretycznie powinienem również opaść z sił po przysiadach zrobiłem na próbę seryjkę - poszło 7 Pasowałoby mi zamienić z uginaniem do czoła. Co Ty na to trenerze?

3. Wyciskanie żołnierskie

2 serie 34x8
34x7
24kgx12

Coś nie mogę ruszyć, zamierzałem w niedalekiej przyszłości przejść w przynajmniej dwóch seriach na 40kg a tu trzeba się cofać... Choć i tak jest trochę lepiej niż na ostatnim treningu na którym już w trzeciej serii musiałem zmniejszyć ciężar.


4. Przysiady

80kgx8
80kgx8
70kgx12
70kgx12

Dziwna historia z tymi siadami. Po wejściu na ciężar treningowy zaczęły boleć mnie barki od nacisku - ostatni raz miałem to kilka miesięcy temu. Dziwne, bo robiłem 80kg i bez koszulki i było wszystko OK. To samo z plecami, przy 80kg wszystko mnie w nich łamało. Druga seria była naprawdę ciężka, już chyba przy piątym powtórzeniu nogi zaczęły mi się łamać, ale wtedy nastąpił cud





Załączył mi się ten kawałek w telefonie i tak mi wjechał na ambicję że dobiłem do tych ośmiu (ósme było na skraju, w połowie ruchu byłem przekonany że będę musiał wypuścić sztangę za siebie, jakoś jednak poszło).

Zmniejszyłem ciężar i dalej było wszystko OK. Mimo wszystko nie wziąłem się za wykroki, zniszczyły mnie te dwie pierwsze serie.

5. Wyciskanie na ukosie

40kgx12

I tu podobna historia jak przy siadach - już miałem siadać do drugiej serii, a tu włączył mi się motywacyjny kawałek w telefonie:





I mówię sobie: co jest ku***, ja nie zrobię 50kg dzisiaj? Efekt:

50kgx5

...a potem turlanie sztangi po brzuchu

40kgx9
40kgx9

6. Wspięcia na łydki

3 x 50kg x MAX - mimo szybszych ruchów niż ostatnio łydki paliły lepiej.

7. Wyciskanie francuskie sztangi do czoła

20kg x15
20kg x15
20kg x12

Pomiędzy dwoma pierwszymi seriami dałem bardzo krótką przerwę, chyba z 10-15s. Mały ciężar ale w takim wariancie potrafi wymęczyć :)

8. Unoszenie prostych nóg w podporach/podciąganie kolan do klatki

4 x max

Trening trwał półtorej godziny.

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Po klacie mogą być problemy z dipsami, mieszanca zastosuj by partie się nie gryzły i odpoczęły.
Przy miltary pres mozesz zrobić delikany push press to większy cieżar załozysz bo bęzie delikatne wybicie z nóg.
jak na siłce nikogo nie ma to nie ma co szarżować i jeszcze jedno powtórzenie a jak się okazuje to gniecie potem nas.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58469
Mieszańca czyli na przemian seria wyciskania i dipsów? A 50kg to niedużo, szczególnie na skosie dodatnim nie gniotło nic, choć na przyszłość i tak będę bardziej uważał.

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

DT TheGladiators

Następny temat

DT Monos

WHEY premium