SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT PilkaPN

temat działu:

Dzienniki Juniorów

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 72919

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Za dzieciaka tak, mam trochę klaserów, może moje wnuki coś z tego będą miały

Mlekołaki lubię podjadać, odkąd po owsiance miałem wzdęcia to jedynie placki sobie robie z owsa.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58469
Twoje wnuki to nie będą wiedzieć o co chodzi z tymi małymi obrazkami :)

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Ale będą wiedzieć jak kasiurę na tym zrobić

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1870 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18515
pilkaPN
Nie ćwiczy się w dniu w którym się pije :)



Na kaca najlepszy jest trening

Rośnie klata, rosną bary - nie poznaje mnie już stary.

Zamiast narzekać zrób coś i zacznij świat swój zmieniać.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58469
Podsumowanie musi być dzisiaj? Bo przez problemy z brzuchem kiepsko wyglądam, jestem umówiony na wieczór no i wolałbym zrobić foty przy świetle dziennym. Dałbym jutro rano, co?

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Daj jutro z rana i będzie spoko.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1813 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12572
Tylko nie przykoksuj przez noc

Jedz jak bestia, ćwicz jak bestia, bądź bestią!
Instruktor kulturystyki.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58469
Wypiski szczegółowej z wczoraj nie będę wrzucał, bo nie chciałem drażnić brzucha zbyt dużą ilością jedzenia i do 3100 na pewno nie dobiłem. Suplementacja taka jak zawsze. Zaraz zabieram się za robienie podsumowania (zejdzie mi z półtorej godziny).

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58469
Podsumowanie

Wieeeeeeelkie dzięki dla wszystkich, bez których tego dziennika by nie było [lub byłby lipny jeszcze bardziej niż jest teraz ] - Anubisowi, firmie Activlab, pozostałym chłopakom i wszystkim tym, którzy poświęcali swój czas żeby przeglądać jak sobie radzę z wyznaczonymi celami i komentować materiały zawarte w dzienniku.

Przez te 3 miesiące nauczyłem się więcej niż przez cały dotychczasowy mój staż treningowy. Duuuuużo pracy przede mną, żeby osiągnąć formę sportową i sylwetkową, o którą się staram, ale z Wami jakoś lżej mi się pracuje Jak świeci się lampka od nagrywania to zawsze ego się podnosi i można podnieść trochę więcej, jak się wie, że na koniec miesiąca trzeba będzie wrzucić zdjęcie to się nie obżera słodyczami - taka prawda.

Także jeszcze raz pozdrówka, mam nadzieję, że będziecie śledzić moje starania - już poza konkursem - w nowym roku :)


Metamorfoza w skrócie:



Metamorfoza pełna:



Tak, wydaję się trochę mniejszy: stanąłem dalej aparatu, inne światło, fota na czczo, kilka dni bez treningu, wczoraj bilans na 0 lub lekkim minusie, to wszystko zrobiło swoje.





Biceps i nogi pod względem listopada:





Łydka w sumie bez zmian, za mało treningów było w tym miesiącu.


Koniec września || października || listopada || grudnia

Waga: 77-78 || 79 || 83 || 85.5
Pas: 82-83 || 83 || 85 || 86
Klata: 99,5 || 103 || 106 || 108.5
Udo: 58 || 60,5 || 63 || 65
Łydka: 40 || 40,5 || 41,5 || 42.2
Bic: 34,7 || 35,2 || 36,2 || 38


DIETA

Oj trochę poczitowałem Wigilia klasowa, święta, czasem małe problemy z brzuchem... Powiedziałbym, że dieta na 90%.

WYGLĄD

Chciałbym poprawić separację czwórek, ale to chyba nie ten BF i stopień wytrenowania :) O uda się jednak nie martwię, nie jest najgorzej. Bic podskoczył, zwiększenie ciężaru było dobrą decyzją. Wydaje mi się, że plecy się polepszyły, wciąż są słabe, ale nie tak jak na początku października.


Siła i sprawność, trening

No i tu dobrnęliśmy do momentu, w którym muszę wyjawić Wam prawdę. Te wszystkie filmiki, które tu wrzucałem, to była jedna wielka ściema - przyszykowana właśnie po to, żebyście teraz mieli zdziwienie :) Anubis przygotował dla mnie zupełnie inny plan niż ten, który podawałem.

anubis84
Dobra, wklejaj ten plan dla picu, nagraj czasem jakieś filmiki z niego żeby myśleli, że to ten prawdziwy. Tu masz ten, który będziesz wykonywać codziennie do momentu załamania:






I tak też robiłem:
















-Nie więcej niż 86cm w pasie - Jest 86 mimo świąt :)
-37cm w bicepsie - Jest 38 ^^
-Martwy ciąg 100kgx12 w 100% poprawnie - Było 100kgx10 i 100kgx6, w sumie nie wiem czy można to zaliczyć
-Przysiad 90kgx8 - Zrobione
-Wyciskanie na ławeczce 70kgx6 - Fail
-10 dipsów - Zrobione
-10 podciągnięć - Fail, było 8
-Poprawienie szerokości i grubości pleców oraz masy ramion - Tak se

Pozdro

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58469
Ja idę zjeść obiad, Wy możecie zjeść teraz mnie ^^

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

DT TheGladiators

Następny temat

DT Monos

WHEY premium