SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT PilkaPN

temat działu:

Dzienniki Juniorów

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 73077

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58469
Ja nawet jeśli jem to samo co reszta rodziny to i tak zazwyczaj przyrządzam po swojemu, bo oni to nawalą na patelnię tłuszczu po same brzegi, skropią surówkę byle jakim olejem albo przesłodzą.

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4322 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 171818
A moi się nauczyli i jedzą większość potrwa na moich zasadach

http://www.sfd.pl/[BLOG]_SnicK__W_drodzę_po_wymarzoną_sylwetkę._-t1081650.html

"Pasja rodzi profesjonalizm, a profesjonalizm daje jakość, jakoś to jest luksus"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58469
"Co ty na sucho smażysz? Spalisz patelnię" "Niesłodkie to" "Jak podlejesz więcej oleju to będzie smaczniejsze w środku"

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
Wiadomo ze smażone na tłuszczu smaczniejsze ale po co dawać tyle aby się mięso w nim topiło jak można dać odrobinkę.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58469
Dzisiejsza dieta



Jakoś te węgle wchodzą. Nie powiem, żeby było idealnie, bo trochę czuję się wypchany, ale ciąży spożywczej ani złej reakcji jelitowej nie ma. A przedtreningowo ryż dałem biały, nie chcę przesadzać z błonnikiem.

Posiłek potreningowy





Trening

Spałem ostatniej nocy jakieś 5h z hakiem, nie piłem kawy, więc... zrobiłem zayebisty trening Naprawdę dobrze się dzisiaj czułem.

1. Martwy ciąg

Zaznaczam, że każde powtórzenie - łącznie z rozgrzewkowymi - zrobione tak jak na filmiku który wkleił ostatnio karnisz, czyli mocniej zaangażowałem nogi (dupa niżej, początek ruchu w nogach właśnie).

90kgx10
100kgx8
100kgx8
90kgx12 (albo 10, nie pamiętam)

2. Podciąganie na drążku

24 podciągnięć nachwytem, 6 podchwytem, wszystko zrobione w 5 seriach.

3. Wiosłowanie podchwytem

60kgx10
3 serie 50kgx12

4. Uginanie nóg w leżeniu

4 serie 3 sztabki x 12 - w planie mam przedział powtórzeń 8-10, a zrobiłem 4x12 więc na następnym treningu dokładam obciążenia.

5. Szrugsy

2 kettle x 17kg x 20
50kg x 20
50kg x 20

Nadszedł dzień w którym musiałem się przerzucić na sztangę :) Wciąż robię z zatrzymaniem w końcowej fazie ruchu.

6. Uginanie ramion

34kgx15
3 serie 34kgx12

7. Uginanie i prostowanie nadkarstków

3x MAX, w uginaniu 20kg, w prostowaniu 12. W pierwszej serii uginania pojawił się znów ten sam ból co kiedyś, ale w drugiej i trzeciej już przeszedł, więc jest ok.

8. Brzuszki na ławce skośnej

2 serie z talerzem 10kg (ok. 40 powtórzeń, nie liczyłem)
1 seria zwykła (dużo powtórzeń, nie pamiętam)

7 i 8 ćwiczenie zrobiłem w superserii, ale następnym razem będę tak robić tylko wtedy, gdy naprawdę się śpieszę, bo te serie trochę za długo trwają i podchodzę do ćwiczeń zbyt wypoczęty i nie mogę ich właściwie przerobić.

Suplementacja

10g c+b-a do posiłku przedtreningowego
5g mono i 4 kapsy tranu do posiłku potreningowego

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1813 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12572
Jest moc!
Bardzo fajnie, że w MC poprawiłeś. I jak? Ciężej czy bez różnicy?

Jedz jak bestia, ćwicz jak bestia, bądź bestią!
Instruktor kulturystyki.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58469
Na czwórkach trudniej, na plecach nawet łatwiej :)

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
jak jest ból to zacznij od mniejszego ciężaru kręcenia nadgarstkami zrób.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1813 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12572
Odciążasz plecy kosztem pracy nóg, ale jak przysiad jest mocny to nie będzie problemu.

Jedz jak bestia, ćwicz jak bestia, bądź bestią!
Instruktor kulturystyki.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58469




Ściągnąłem sobie płytę Piha z której pochodzi ten kawałek. MIAZGA, będzie idealna na dzisiejszy trening (na który zaraz zaczynam się szykować).

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

DT TheGladiators

Następny temat

DT Monos

WHEY premium