SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Building the Gymnastic Body ebook

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 71652

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
Też myślałem by od stycznia zacząć. Jednak im szybciej zacznę, tym prędzej będę miał efekty :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 392 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4286
Ja zrobiłem Back lever ;) I się ciesze. ;) Chociaż z tego.

Krzysiek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
Ja chcę zrobić każdą pozycję, czasu mam teraz sporo więc nawet i te 2h mogę poświęcić, a nawet więcej jeśli będzie potrzeba. A ile u Ciebie trening trwał?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 392 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4286
U mnie do 1h. Ale 2 pozycje wystarczą, antagonistyczne. Czyli: Planche i front lever. ;)) Np. Teraz bd ćwiczył 3 cztery pozycje w superseriach. Z resztą: zobaczysz w dzienniku. ;) Załóż też. Nie będę sam ;)

Krzysiek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
Na pewno założę, bym szybko tego nie porzucił. Skoro można 4 to dlaczego miałbym tego nie zrobić? :) A co myślisz by do tych 4 pozycji dołożyć jeszcze stanie an rękach?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 392 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4286
O! To chyba za dużo. ;) Jak na początkującego. Na początek stanie na rękach 10 minut sumaryczny czas stania razem z przerwami przy ścianie. Wstaw na początek stanie na rękach treningu. ;) I od 1 do 2 razy na tydzień. Po miesiącu zwiększasz czas stania o 30 sekund.

Krzysiek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
Piszesz początkujący, mam rozumieć, że myślisz, że w ogóle nie ćwicze, czy że jeszcze takiego treningu nie prowadziłem? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 392 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4286
Hmm, że nie ćwiczyłeś tych pozycji, bądź zaczynasz przygodęz tym. To samo jak z ciężarami. ;)

Krzysiek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
Z ciężarami nie ćwiczyłem jeszcze, ale w śr, pt, ndz coś tam w piwnicy zrobię, od jakiegoś czasu. jakieś pompki na poręczach, podciąganie, przysiady na jednej nodze. różne wariacje :) a do tego dietka o wyznaczonych porach.

Zmieniony przez - MojeImie w dniu 2011-12-15 19:15:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 392 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4286
Aaa. ;) To mimo wszystko powinieneś zacząć od początku. Jest podane jak trza ćwiczyć .;)

Krzysiek

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

16 lat - trening na mase/rzeźbe

Następny temat

Trening domatora - plan

WHEY premium