SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ALKOHOL... A KULTURYSTYKA

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 29852

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Mawashi z działu Trening.
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Możecie mi powiedziec jaki wpływ ma alkohol w sportach silowych "KULTURYSTYCE"
Co dzieje sie z moimi miesniami po spozyciu alkoholu?
Czy alkohol az tak zle dziala na miesien?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3058 Wiek 55 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 36772
jeśli poważnie traktujesz temat 'kulturystyka' o alkoholu lepiej zapomnij ,szkoda wysiłku
Efekty stosowania to puste kalorie i zero siły na treningu,
nie polecam szczególnie spożywania po treningu .
Raz zaliczyłem taki występ poszedłem do kumpeli na 18-tke po treningu i nastepnego dnia nie zapomne do końca życia ,koszmar - dodatkowo straciłem tydzień treningów nie miałem siły na nic

Pozdrawiam

Kilop
1

Pozdrawiam
Kilop

Doradca w dziale Trening

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 18994 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 77015
Jezeli uprawiasz sporty silowe na zaawansowanym poziomie to nie polecam alkoholu...
Ale gdy jest to amatorska sprawa mozesz wypic sobie raz na jakis (bardzo zadki) czas... popatrz w archiwum ten temat juz walkowanybyl...
Ktos Ci dokladnie opisze co sie dzieje z miesniami,bo na tym poziomie to ja nie wiem...
Wiem,ze alkohol scina bialko,a to w tym sporcie bardzo niewskazane
Ja mam takie zdanie,ze nie za czesto mozna sobie cos (%)] popic...

Pozdrawiam !

-= Powrót po 9 latach nieobecnosci :) =-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3951 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21363
Kiedyś słyszałem taką opinię, że jeden kieliszek wódki to tydzień treningów do tyłu. I chyba coś w tym jest. Dokładnie nie wiem skąd się coś takiego znalazło jako opinia, ale w 80% podpisuje się pod tym.
Zresztą sam zobacz jak jest w praktyce a szybko będziesz wiedział o co chodzi !

Pozdrawiam.

"Nie ma kasy, nie ma masy, a bez masy nie ma klasy"

"Nie ma kasy, nie ma masy, a bez masy nie ma klasy" @ doradca w suplementacji @
Członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 18994 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 77015
Jeden kielisze wodki ?? Nieee... 0,5 predzej

-= Powrót po 9 latach nieobecnosci :) =-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
bo to duży kieliszek był)))

TYLKO UMARLI ZOBACZĄ KONIEC WOJNY...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wiem że alkohol szkodzi podczas uprawiania kulturysyki, ale szczerze mówiąc ja nie zauważyłem jakichś specjalnych spadków, czy utraty sił. Nie chce się z wami kłucić na ten temat, bo mam takie samo zdanie jak wy, ale ja pije przynajmniej 1-2 razy w tygodniu i niegdy nie zauważyłem że coś jest nie tak.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
POżyjemy-zobaczymy.Nie będę robił Ci wykładu,bo znów powiesz,że traktuję Cię jak leszcz,albo coś,ale zastanów się co z Ciebie za kulturysta,który trenuje 4xw tygodniu ,a 2dni chleje???????????

Pozdrawiam wszystkich ambitnych
"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym"
Michail

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja wiem że nie powinienem, bo to szkodzi w kulturystyce i nikogo do tego nie namawiam, mówie tylko że ja nie zauważyłem żadnych skutków tego. Powtażam nikogo nie namawiam do tego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Missy ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1897 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9840
Ja uwazam, ze jezeli stosujemy wszystko w umiarz poczynajac od alkoholu a konczac na "zdrowej" i rozsadnej suplementacji to jest O.K. Ja osobiscie jestem zdania ze lepiej wypic lampke wina lub piwa dziennie niz wypic litra wodki w jeden dzien.

Magdalena Lipinska

po"grubas" w dziale fitness
Satisfaction lies in the effort, not in the attainment

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 858 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6210
Ja tez tak uwazalem, i tu pewien fenomen -moj kumpel (policjant) wali sake co drugi dzien i wieceie co trenuje 4-5 razy w tygodniu bez zadnych koksów i sila idzie mu do przodu i masa tez -cwiczy dwa lata- co na to powiecie?????
adaptacja organizmu??????

marcopolo

marcopolo

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak to jest z tym olejem lnianym???

Następny temat

jajecznica

WHEY premium