SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Papierosy a kulturystyka

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3864

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 20 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 366
Czy papierosy negatywnie wpływają na przyrośt masy mięśniowej jak tak to w jakim stopniu? Teraz proszę o wykazanie sie wiedzą....Ktowie coś na ten temat to pisać. PLEASE
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Fajki zmiejszaja w znacznym stopniu wydolnosc i wiele innych rzeczy poza tym to jest glupi nalog dlatego ze wydaje sie na to duzo pieniedzy i praktycznie nie masz nic w zamian sam rzucilem juz lekko ponad rok temu i jestem bardzo zadowolony z tego palilem ok 5 lat i wcale nie przytylem duzo jak pisza poprzednicy raptem 1,5 kg fakt gdyby nie dieta ( jadlem duzo ale strasznie malo kalorycznie) poza tym gralem czesto w pilke i koszykowke noi jeszcze po rzuceniu mam wiecej pieniedzy na suple, odzywki a wiec teraz twoja kolej... Jesli chcesz widziec lepsze efekty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 3409 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18766
sport to zdrowie... papierosy to trucizna... wplywaja fatalnie na cały organizm...szybciej dostajesz zadyszki słaba kondycha lipna cera i wogole shit wiem bo palilem rzucilem jak zaczelem cwiczyc nic prostszego sija!!

zyc szybko umierac mlodo i h**...ON

"Popatrzcie tylko na wypowiedzi Samowara to jest jakis spamer!
Zawsze daje tylko te ""a wypowiedzi zadnej!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1650 Wiek 50 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 29299
Chodziłem na siłownie,robiłem aeroby i chuchałem fajami...Czasami pytali się na siłowni,czy pale to mówiłem,że czasami...(głupio było..)W końcu po sylwestrze na początku stycznia(tego roku)po tym jak pochlałem z kumplem(a lubiłem wypić)rzuciłem papierosy i alkochol.Nie pale i nie piję,trudniej było rzucić chlanie,łatwiej fajki,więc tobie też radzę-RZUĆ

Trza być twardym, nie miętkim!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6277 Napisanych postów 76061 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 755000
Zle wplywaja na organizm co moze sie przyczynic tez do "przyrostu masy".

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 20 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 366
Postaram sie z tym skończyć, wkońcu muszę sie wźiaść za siebie i popracować nad sylwetką. Dzieki..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 20 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 366
Jeszcze jedno, dużo sie po fajach chudnie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 382 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25891
ja już prawie równy rok nie pale (przedtem paliłem 4.5 lata) i efektem tego jest to że przytyłem 14 kilo w ciągu roku dlatego zaczełem na pake chodzić

Sikając z wiatrem idziesz na łatwiznę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hehe ja palilem 7 lat rzucilem i mi 20 skoczylo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
ogolnie fajki to głupota
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 3409 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18766
fajki podkręcają metabolizm dlatego łatwo utrzymac an nich wgae

zyc szybko umierac mlodo i h**...ON

"Popatrzcie tylko na wypowiedzi Samowara to jest jakis spamer!
Zawsze daje tylko te ""a wypowiedzi zadnej!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
ale zato jak ryjnują nas od konca

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta do oceny

Następny temat

Jajka

WHEY premium