SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

12 lat 58kg

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1343

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 50
Witam.Wiem że jestem bardzo młody ale......Chciałbym barddzo szybko shudnąć.2 lata źle się odrzywiałem i nie ćwiczyłem!Musze mieć diete.
12lat
58kg
Jaką diete radzicie?
A i nie chce wiedzieć tu takich odpowiedzi jak:
Młody jesteś ćwicz na wuefie itp.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 711
Przecież Ty sie dopiero człowieku rozwijasz...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 58 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2633
wzrost?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 5491 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 48118
hehehe... ale ćwiczenia na W-F'ie to podstawa ... no ale rozumiem że nie każdy nauczyciel wychowania fizycznego potrafi zrobić fajną lekcję.

Po pierwsze wyluzuj się... jesteś na dobrej drodze do wspaniałej sylwetki, bo już w tak młodym wieku zrozumiałeś że jesteś otyły i że Ci się ten stan nie podoba.

Co zrobić... Po pierwsze trenuj... trenuj... i jeszcze raz trenuj.
Im więcej sportu tym lepiej. Jest coś co lubisz trenować szczególnie?
Jeśli chodzi o odżywianie.. to poszukaj tematu 10 wskazówek żywieniowych. Stosuj się na początku do tych wytycznych, nie kombinuj narazie z dietami.

Aktywność fizyczna to klucz do wysportowanej sylwetki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 50
Mam 161cm wzrostu.
Dzięki Sir lukasz wiem że w-f to podstawa i zawsze trenuje a moim ulubionym sportem jest siatkówka i piłka nożna.ALE przez moją otyłość jestem wolny i szybko się męcze.Gram w klubie piłkarskim i MUSZE byc szybki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 5491 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 48118
Poczytałeś o 10 wskazówkach żywieniowych?

Jak myslisz co jest przyczyną tego że jesteś otyły?

Ile razy w tygodniu ćwiczysz?

Powiem Ci że mam kuzyna w Twoim wieku. On też od zawsze raczej był grubaskiem. Od 2 lat gra w szkolnym klubie w koszykówkę i chodzi na basen. Teraz oboje jesteście w okresie kiedy wasz organizm cały czas rośnie, więc jeśli przyłożysz się do sportu i będziesz się zdrowo odzywiał to wszystko będzie dobrze. Z roku na rok będziesz obserwował jak stajesz się coraz szczuplejszy. Mój kuzyn własnie dzięki temu że gra i pływa staje się naprawde coraz szczuplejszy. Więc nie załamuj się tylko bądź aktywny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 50
Dzięki.A gdzie moge znaleść te 10 wskazówkach żywieniowych?

A przyczyną tego że jestem otyły są słodycze!Głupie słodycze!Ćwicze na wszystkich wu-efach chodze 1 w tygodniu na trening piłki norznej i do tego 2 sksy w pon.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3181 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11710
W ósmym linku pierwszego postu :)

https://www.sfd.pl/Zbiór_linków_działu_Odchudzanie-t418943.html 

"All diseases begin in the gut."
Aktualny dziennik: zamkniety.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 50
A i mam w pokoju atlas Activity na nogi i ręce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1137 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10054
hehe Lukasz ma racje :)
A przede wszystkim zdrowo sie odrzywiaj jedz duzo na sniadanie a jak najmniej na kolacje + duzo sportu i na pewno nie bedziesz mial problemu z otyloscia :)
No i moja babcia zawsze powtazala : jedz spokojnie , przezuwaj dlugo ! :D

Do odważnych świat należy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 526
No to tak kolego, ja również gram w piłkę nożną i powiem ci tak jeżeli chcesz nabrać szybkości i wytrzymałości to solidnie trenuj na treningach przykładaj się na w-f też uczęszczaj jeżeli będziesz chciał szbciej nadrobić zaległości, to idź pobiegaj sobie 30 minut codzień i zrób sovie taki mini trening z przyspieszeniami od danych długości coraz dalej 100% ile możesz rozciągaj się też co 2 dzień, bo to podstawa, i na atlasie możesz porobić sobie nogi, ale nic więcej bo jesteś jeszcze młodziutki i na inne ćwiczenia za wcześnie, a jeżeli nie atlas to np. przysiady na jednej nodze, wspięcia na palce na jednej nodze/ Zobaczysz efekty przyjdą z czasem i na rundę wiosenną będziesz już o wiele wytrzymalszy i szybszy, skup sie głównie na szybkości, bo na pewno macie zmiany hokejowe więc nie musisz mieć wytrzymałości najlepszej ze wszystkich.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dlaczego rosnę głównie w pasie? :0

Następny temat

Studenckie problemy.

WHEY premium