SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Wojo_zmc i Ronie220-rywalizacja i wzajemny doping

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 255837

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Sobota: Dół ciała


1.Martwy ciąg Rampa 5
60/100/140/160/180/210kg x 5
2.Przysiad bułgarski 4 x 8
18kg hantle
3.Wyprosty na maszynie siedząc 100p łącznie
cały stos x 10 i w każdej kolejnej serii o jedną sztabkę mniej. Wyszło 10 serii, palenie niesamowite. Pozdrawiam Czawaja !
4.Uginanie podudzi 3 x 8
5.Wspięcia stojąc 4 x 20

+ po treningu prosty obwód:

Swing x 10
Pompki x 15
Wznosy nog wisząc na drązku x 10
Brzuszki x 10

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
ronie220
QUEBLO
te 60kg szkoda ze z paskami,ale i tak lepiej niż u Małeckiego



Dlaczego szkoda ? Moim priorytetem jest budowanie mięsni a w paskach łatwiej skupic się na plecach i według mnie w mniejszym stopniu angażowanie są mięsnie ramion. Ale bez nich wezmę tyle samo


Ja osobiście wyznaję zasadę ze jesteśmy tak mocni jak nasze najsłabsze ogniwo. Dlatego dla mnie szkoda, aczkolwiek nie neguję tego u Ciebie jeśli masz inne priorytety w danej chwili.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Ja tam też używam pasków - bo kiedy muszę mocniej zaciskać dłoń b ez pasków to bardziej boli mnie łokieć. A tak przynajmniej się mogę skupić na podciąganiu a nie na tym że boli.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
Szacun z tym podciąganiem- 80kg to więcej niż moja waga
A wykroki wprowadzam na stałe do rutyny!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
QUEBLO
ronie220
QUEBLO
te 60kg szkoda ze z paskami,ale i tak lepiej niż u Małeckiego



Dlaczego szkoda ? Moim priorytetem jest budowanie mięsni a w paskach łatwiej skupic się na plecach i według mnie w mniejszym stopniu angażowanie są mięsnie ramion. Ale bez nich wezmę tyle samo


Ja osobiście wyznaję zasadę ze jesteśmy tak mocni jak nasze najsłabsze ogniwo. Dlatego dla mnie szkoda, aczkolwiek nie neguję tego u Ciebie jeśli masz inne priorytety w danej chwili.


Ja nie chcę miec słabych ogniw

Kiedyś Ci nagram 70'tke bez pasków.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Poniedziałek:Góra siła

1.Wyciskanie leżac 3 x 5
135 x 5/5/5
2.Podciąganie na drązku 3 x 5
30kg x 5/5/5
3.Wyciskanie hantli Rampa 5
67kg x 4
4.Wyciskanie żołnierskie Rampa 5
Do 90kg x 5
5.Wiosło hantlą 3 x 8
6.Dipsy 3 x 5
50kg x 5/5/5
7.Uginanie stojąc 3 x 5
60x5 / 65 x 5 /5

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 7934 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 220107
Żołnierskie coraz lepiej, ładny ciężar.

www.pajacyk.pl

Jeśli pomogłem kliknij w pajacyka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Dokładam w miarę możliwości, ale już czuje lekki spadek siły. Ale ona nie jest teraz priorytetem

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24264 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020286
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Gadałem z nim i szykuje niespodziankę.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co może być przykładem kumulatywnego efektu treningowego?

Następny temat

Informacje potrzebne do uzupełnienia treningu.

WHEY premium