SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zdecydujce sie w koncu!!!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1912

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 107 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 851
Dosłownie 23 sekundy temu znalazlem to:
"Praktyka dowodzi, że przyjmowanie większych dawek niż 30 g dzienne i stosowanie fazy nasycania dłużej niż przez 5 dni nie jest wskazane - nie przyniesie ci większego pożytku, obciąży za to wątrobę i nerki."
Kiedys zadawalem kilka pytan na temat szkodliwosci kreatyny. Wszyscy odpowiadali z pelnym przkonaniem:"Nie, nie martw sie fajny KUPASZU, kreatyna nikomu nie szkodzi, ona jest bezpiecznba dla zdrowia, nie obciaza nereczek i watróbki". A tu co? Takie zdanie, malo co z krzesla nie spadlem. Prosze wiec kogos madrego by mi powiedzial cos na temat szkodliwosci kreatyny. Jesli wiesz malo to nie zasmiecaj mojego tematu. Tylko dla madrych ludzi!!!
A propo jak wam sie podoba moj nowy awatarek?

W KUPIE SIŁA !!!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 6988 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52689
przypomnialy mi sie pewne wydarzenia, ktore dobre pare lat temu mialy miejsce bodajze we Francji - otoz grupa naukowcow odkryla ze przypalone mieso wolowe zawiera sporo substancji powodujacych raka - jak na przypalone mieso to moim zdaniem calkiem normalna rzecz (chodzilo bodajze o mocno spalone mieso wolowe z grilla) - koncowy efekt - poszla plotka ze kreatyna jest rakotworcza (w koncu wystepuje w spalonym miesie wolowym - ba, jak i w kazdym innym miesie wolowym ) - panika, histeria i bodajze kreatyna miala problemy z legalnoscia w tym kraju - miej dystans - wszystkie srodki legalnie dostepne w naszym kraju mialy dluga droge na rynek suplementow - byly badane przez kilka-kilkanascie lat nim zostaly dopuszczone - a co do dawek - trucizna w malej dawce jest lekarstwem, pozdrawiam

-World belongs to strong and brutal-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 301 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5258
Logiczne myslenie nie jest twoją mocną stroną...

Jest napisane "...przyjmowanie większych dawek niż 30 g dzienne i stosowanie fazy nasycania dłużej niż przez 5 dni nie jest wskazane - nie przyniesie ci większego pożytku, obciąży za to wątrobę i nerki"

A po co ci faza nasycenia i branie dawek wiekszysz niż 5g??? Ja jestem na pierwszym cyklu nie stosuje żadnej fazy nasycenia, biore 2 dwaki po 5g w dni treningowe (na czczo i po treningu) i jedną dawke w dni beztreningowe i nie mam żadnych obciążeń wątroby i nerek.

Nastepny raz CZYTAJ ZE ZROZUMIENIEM I MYŚL

Pozdrawiam SFDowców

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 398 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4529
Kurde witamina C też nie jest szkodliwa chyba że walisz 10 tabletek dziennie przez np. miesiąc.

(L)-To My

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1083 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7851
kupaszu kreatyna nie jest szkodliwa ? spokojny ?

każda masa wymaga czasu :)im wiecej pospiechu tym wiecej skutków ubocznych

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 5807 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40905
Nie, nie martw sie fajny KUPASZU, kreatyna nikomu nie szkodzi, ona jest bezpiecznba dla zdrowia, nie obciaza nereczek i watróbki...

oczywiście, że tak... wszystko fajny KUPASZU w granicach rozsądku...
w nadmiarze nawet woda jest szkodliwa...

Willhelm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
sex i tabsy ponoc tez

doswiadczenie w nadmiarze mi brak ale moze kiedys sprawdze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
ja też mam taką nadzieję..
Witamina c też nie przynosi pozytku a wedele ostatnich doniesien moze być nawet szkodliwa dla przyrostów..
zdr

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1083 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7851
pozwole se zacytytowac " wszystko jest trucizna i nic nia nie jest "

powiedzial tak kilkanascie wiekow temu Paracelsus ... znany nam wspolczesnym takze z reklam herbat ziolowych

Kupaszu glowa do góry bedzie dobrze

każda masa wymaga czasu :)im wiecej pospiechu tym wiecej skutków ubocznych

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 973 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9449
Tak kreatyna stwarza zagrozenie dla nerek i watroby to prawda ale tylko jak bedziesz jadl bardzo bardzo duzo. Organizm jest w stanie przyswoic na dzien 10 g kreatyny wiec wiecej niz 15 jej nie zapodawaj. Tam masz wyraznie napisane ze powyzej 30 g powoduje te powiklania... Pozdo i nic sie nie martw

http://www.sfd.pl/temat246720/ ---> wszystko o witaminie b12

http://www.sfd.pl/Żeń_Szeń-t319678.html ---> wszystko o Żeń Szeniu

Jeżeli Ci pomogłem daj mi Soga :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
boogie ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 6905 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 80672
lykam 1-2g wit.C dziennie i na przyrosty nie narzekam- do "najnowszych" badan podchodze zawsze z lekka rezerwa
a branie kreatyny wiecej niz 10g dziennie i tak nie ma wiekszego sensu.

Zmieniony przez - boogie w dniu 2005-07-01 15:07:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 3592 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31924
Nie, nie martw sie fajny KUPASZU
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co dokupic ?

Następny temat

Meizitanc - znacie to?

WHEY premium