SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zbędny balast brzucha

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6208

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Najefektywniejszymi aerobami na spalanie tluszczu jest napewno plywanie.Sapala sie wtedy najwiecje kalorii, najbardziej przyspiesza sie metabolizm oraz wplywa na ogolna kondycje calego organizmu.

Trening interwalowy stosuje sie glownie w lekkoatletyce.Jego celem ma byc glownie zwiekszenie wytrzymalosci silowej.Sa rozne formy tego treningu zazwyczaj sie poleca 1 km rowerka na maxa, pozniej 1 km odpoczynku albo 100 metrowe odcini spritnu przeplatane wolniejszymi biegami.Co do samego spalania tluszczu, to ta forma treningu bylaby ok jesli cwiczysz tylko to.Jesli natomias masz zamiar robic aeroby po treningu, to odpusc trening interwalowy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 570 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4003
no to by pasowało bo mam teraz regeneracje i leczenie kontuzji przez dwa do trzech tygodni w tym czasie można by interwały zastosowac bo jak by nie było to jest chyba njlepsza propozycja bo takie siedzenie na rowerku i pedałowanie godzinami to jest jak już mówiłem potforna nuuuuuuuuuuuda :/
i sorki ze to żę napisałem wypowiedzi w trzech róznych oknach zamias wsztko w jednym ale były one pisane po głębokich przemyślaniach :/
co do samego treningu to czy nie zaszkodzi on w jakiś sposób i jeszce jedna sprawa czy do takiego teningu mozna pić napoje energetyczne np powereid czy izostar

w końcu będe duży i silny :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4202 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 31691
mimo wszystko szybkie spacery tez są dobre, i nie gorsze od tych alternatyw co przedstawil peter(do niej tez nie jestem przekonany, w aerobach bardzo wazne jest utrzymanie stalego tetna, to jest bardziej wydolnosciowe).
Serce jest dotleniane, miesnie tez(angazoje to duzo grup miesniowych). Wplywa to nie tylko dobrze na spalanie tluszczu ale i na regeneracje.

Co do napojow izotonicznych to jak najbardziej mozesz stosowac, uzupelnia elektyolity, co glownie teraz latem jest bardzo wazne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 539 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16979
Panowie nie skreślałbym na waszym miejscu tak szybko interwałów. Zagadzam się jak najbardziej, że są one sosowane głownie w lekkoatletyce co nie znaczy, że nie mogą być i w kulturystyce. Na pewno nie byłyby one dobrym pomysłem w przypadku zawodnika przygotowującego się do zawodów (zmęczenie rygorystyczną dietą), ani w przypadku gdyby były stosowane przy treningu na masę jako alternatywa dla nadmiernie rozwijającej się tkanki tłuszczowej( za mocno obciążają organizm). Za to w przypadku user 1985 są wręcz idealne ponieważ dzięki nim może nie tylko spalić nadmiar tkanki tłuszczowej, ale także znacznie podnieść wytrzymałość siłową, która na pewno przyda się przy robieniu masy. Zresztą user 1985 jeżeli je zastosujesz przekonasz się że mogą bardzo pozytywnie wpłynąć na trening siłowy, czego aeroby Ci nie dadzą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 570 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4003
hm no i jestem w kropce Peter zaproponował cos nowego co wydaje się najlepszym rozwiązaniem ale reszta wypowiadających sie osób do tej pory nie pomyliła się anirazu co do podjęcia decyzji w mojej sprawie (trening dieta)

co wybrać 0000> panowie czekam na dalsze argumenty :D

w końcu będe duży i silny :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 539 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16979
Ja nie pomagałem Ci nigdy w układaniu diety ani treningu, więc jak najbardziej rozumiem twoje obawy, ale pomyśl sam co masz do stracenia( po za tkanką tłuszczową oczywiście
). Nie chcę Cie specjalnie namawiać, ale niekiedy warto się przełamać aby spróbować czegoś nowego… Masz jak sam napisałeś 6 tyg czasu, wiesz jak działają na Ciebie aeroby to już jest bardzo dużo. Możesz np. sprawdzić przez 2tyg moją propozycję jeżeli nie da Ci oczekiwanych efektów( może się tak stać jeśli Twoja wydolność początkowa będzie zbyt niska) wrócisz do sprawdzonych aerobów i tyle
.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 6563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45379
User

Dla jasności

zamierzasz heblować na rowerku 3-6 tyg kiedy masz przerwe od treningu weidera czy pociągnąć dłużej???
czy w ciągu tych 3-6 tyg zamierzasz trenować na siłownii czy tylko ten rowerek???

"Anyone can give up; it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone would
understand if you fell apart, that's TRUE STRENGTH"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 539 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16979
Napiał, że musi upłynąć troche czsu zanim wyleczy kontuzje więc chyba jednak samo heblowanie na rowerku. Przynajmniej ja polecając Mu interwały na tym się opierełem, dopuszczałem ew lekki trening siłowy taki na pół gwizdka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 570 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4003
nabawiłem się małej kontuzji podczas noszenia i zrzucania węgla do piwnicy 2 tony w godzine i 15 minut :D praiwe rekord ale podczas tego coś mi zaczeło strzelać w łpatce i przy oddychaniu boili jak choera no a że jestem już prawie miesiąc na treningach to i tak musze zrobić przerwe regeneracyjną no i teraz ta kontuzja to dobr moment żeby takie coś zrobićmam zamiar odpocząc od dzwigania i spalić tłuszc takie sa założenia na te trzy tygodnie no a że mam rowerek no to chciałem go wykorzystać jak najmocniej

w końcu będe duży i silny :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1492 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9859
..User jak bardzo boli / to może byc coś poważnego -ale jak bóle ustały hmm jednak radze abyś się wybrał do lekarza ( ja miałem wypadek z noga / moowiłem że nic mi nie jest a po 2 miesiącach wylądowałem w szpitalu - od tej pory wiem że trzeba uważać /


..co do areobooow / moje zdanie - najlepiej rowerek / szybkie marsze / pływanie / sr. intensywnością - ze stałym tętnem /



Zmieniony przez - soldierr w dniu 2004-08-01 23:07:00

...>>>>>>>>> ..The Olny Dead Have Been The End Of War..<<<<<<<<<...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

TAURYNA JESZCZE RAZ!

Następny temat

prosba o adres

WHEY premium