SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening Brzucha ?

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1289

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 22 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 123
Witam. Mam pare pytań.

1. Jak często trenować mięśnie brzucha? (codziennie, co 2 dni, czy jak??)
2. Jakie ćwiczenia wykonywać? (Nie posiadam sprzętu)ewentualnie ławke do wyciskania ułoże tak, jak wyciskam sztange leżąc na skosie głową w dół, ilość ćwiczeń, serii oraz jaka maksymalna powinna byc przerwa pomiędzy poszczególnymi seriami.
3. Jaka jest najlepsza pora ćwiczenia mięśni brzucha? Może być przed położeniem się spać? czy nie bardzo, nie wiem 30min przed snem? albo po treningu czy przed ciężkim treningiem?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1034
Dwa tygodnie temu zacząłem trening opisany w tym temacie ---> https://www.sfd.pl/temat218869/  Mam dość słabe mięśnie brzucha, do tego nieco sadła. Szukałem treningu, który będzie wzmacniał mięśnie i stopniowo zwiększał trudność ćwiczeń. Ten jest idealny :) W każdym razie fajnie wchodzi... Do tego wszystkie ćwiczenia wykonuje się na płaskiej ławce.
Brzuch trenuje w niedziele, wtorek i czwartek (poniedziałek, środa, piątek - normalny trening, sobota wolna).

Pozdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 22 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 123
Fajny ten trening. Dzięki Niegomir. Wczoraj poczytałem jak ćwiczyc i zrobiłem sobie pierwszy trening i Ci powiem, że niby takie banalne ćwiczenia, ale daja konkretnie bo też mam słabe mięśnie brzucha i chce zrzucic parę kg.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Creafusion - ile miarek to jedna porcja ?

Następny temat

TCM dla kobiety

WHEY premium