SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

raczek87

  • witam serdecznie Mam pytanie do uzytkownika o nicku raczek87 czy moglbys podpowiedziec jakas diete zeby uzyskac taki brzuch jak u ciebie?

    Odpowiedzi: 32 Ilość wyświetleń: 8131 Data: 2009-03-11 00:19:14 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • rzbudowanie miesni klatki piersiowej!!!

    Post
    Trening dla zaawansowanych

    ja z kolei myślę, że po 3,5 roku kolega zdążył znaleźć rozpiskę idealną DATY! LUDZIE DATY! Zmieniony przez - raczek87 w dniu 2008-10-20 10:20:57

    Odpowiedzi: 7 Ilość wyświetleń: 2696 Data: 2008-10-20 10:20:48 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Proszę o uwagi i wskazówki PLAN 4 dniowy

    Post
    Trening dla zaawansowanych

    już nic. Zmieniony przez - raczek87 w dniu 2010-02-07 18:23:16

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 1080 Data: 2010-02-07 18:22:35 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dzięki raczek87. Od lutego zacznę ćwiczyć według Twojej rozpiski jak skończe to dam znać czy są jakieś rezultaty:) pozdrawiam

    Odpowiedzi: 16 Ilość wyświetleń: 9585 Data: 2009-01-12 17:12:58 Szacuny postu: 0 (cały temat: 1)
  • 2x w tygodniu , nowy plan

    Post
    Trening dla zaawansowanych

    dzis zrobie ten trening i zobacze jak to wyglada w praktyce. A 5x5 oprzec na wyciskaniu , martwym , drazku i dipsach , przysiadach ? Chyba ze z tego planu wywale bic i tric , albo zrobie tak ze zabiore po jednym cwiczeniu na kazda partie bo dalem na duze grupy po 2 wszedzie , co myslicie ? raczek87 a masz soga:)

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 873 Data: 2009-01-27 07:13:59 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • BICEPS :/

    Post
    Trening dla zaawansowanych

    raczek87 - przetestuj i wrócimy do tematu Ja mam za sobą 16 lat testów i co nieco mogę powiedzieć

    Odpowiedzi: 32 Ilość wyświetleń: 4385 Data: 2009-04-09 22:57:02 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] będą właśnie krzyżowania linek wszelakie, węższe wyciski sztangielkowe, rozpiętki na dolnych wyciągach etc. edit: jeszcze niektóre maszyny są dobre, ale muszą być zrobione z głową. mi w tym obszarze pomogła znacząco maszyna do wyciskania Nautilusa, aczkolwiek mało które siłownie ją mają. Zmieniony przez - raczek87 w dniu 2009-04-13 13:35:19

    Odpowiedzi: 22 Ilość wyświetleń: 2468 Data: 2009-04-13 13:34:32 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Kontrowersje wokół crossfitu

    Post
    Strength & Endurance

    [...] moze uzyskac osoba bedaca co najmniej trenerem poziomu 1. Oznacza to wplacanie co roku 3 000,00 $ i po wczesniejszej akceptacji ze strony CF - dany klub, tudziez juz box, moze uzywac nazwy CrossFit oraz marketingu z tym zwiazanego. Na dzien dzisiejszy obstawiam, ze trenerow jest ok. 17-20. Zmieniony przez - raczek87 w dniu 2012-11-29 16:26:29

    Odpowiedzi: 33 Ilość wyświetleń: 12598 Data: 2012-11-29 16:21:14 Szacuny postu: 0 (cały temat: 1)
  • 4 Dniowy Plan Treningowy (MASA) - [b]OCENA [/b]

    Post
    Trening dla zaawansowanych

    coś o sobie. na 1 rzut oka dziwne proporcje serii w klatce, brak dwugłowych ud, łydek i brzucha, barki do poprawy. Zmieniony przez - raczek87 w dniu 2009-09-09 16:54:46

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 1884 Data: 2009-09-09 16:52:57 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Co lepsze ?

    Post
    Trening dla zaawansowanych

    [...] do gustu i nie uważam, że którykolwiek jest lepszy, dla mnie oba są złe. oczywiście, że mogę się mylić i to może być super ekstra pro rozpiska na której zrobisz formę życia, nie mniej zakładając temat musisz liczyć się z tym, że będziemy pisać to co myślimy a nie to, co chciałbyś przeczytać. Zmieniony przez - raczek87 w dniu 2009-02-11 20:45:00

    Odpowiedzi: 9 Ilość wyświetleń: 1021 Data: 2009-02-11 20:44:26 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Przetrenowanie, PROSZĘ O RADY.

    Post
    Trening dla zaawansowanych

    [...] inna sprawa, że po 9 miesiącach przerwa na pewno się przyda, ALE - węgle obciąłeś momentalnie czy schodziłeś powoli ? bo jak jadłeś 5g na 1kg i nagle zacząłeś 2g, to nie dziwne, że tak się czujesz. edit: chociaż nie, ja bym trochę podjadł, ze 2 cheat meale zrobił. głowa też musi odpocząć. Zmieniony przez - raczek87 w dniu 2010-05-19 17:49:41

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 817 Data: 2010-05-19 17:49:03 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • JAK NAJ LEPIEJ ćWICZYć NA MIęSIEń CZWOROBOCZNY

    Post
    Trening dla zaawansowanych

    raczek87, proszę cię

    Odpowiedzi: 17 Ilość wyświetleń: 17424 Data: 2007-11-27 21:03:59 Szacuny postu: 0 (cały temat: 2)
  • ocena treningu

    Post
    Trening dla zaawansowanych

    co do połączenia znalazłem je w jednym z postów i proponował je :raczek87 No tak, ale to dlatego, ze autor mial klopot z kolanem zdaje sie. Ty chyba nie masz, wiec mozesz je cwiczyc "na pelnej parze" - postaraj sie znalezc dla nich osobny dzien i dodac cwiczenia na hamstringi i soleusa (zakladajac, ze "łydki 4x max" to wspiecia [...]

    Odpowiedzi: 12 Ilość wyświetleń: 1579 Data: 2010-08-03 22:37:51 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Cos innego

    Post
    Trening dla zaawansowanych

    [...] przewagę włókien wolnokurczliwych i często "lubi" treningi podchodzące pod wytrzymałość mięśniową i gigantserie etc. nie mniej jednak inne partie już tak czerwone nie są, dlatego sceptycznie podchodzę do Twojego pomysłu. wrzuć przykładową rozpiskę i zobaczymy, jak to widzisz. Zmieniony przez - raczek87 w dniu 2009-01-06 15:53:08

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 865 Data: 2009-01-06 15:52:38 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Rozpiska na mase do ocenki

    Post
    Trening dla początkujących

    [...] 80 Przysiad (kg) 50 - widać, że grubo siady idą. dobrze, że ćwiczysz nogi! faktycznie totalny odjazd. zwłaszcza wartość wyciskania leżąc i na barki. wymiary również sugerują, że jesteś niezłym wyjadaczem. jak pisałem wyżej - dział dla początkujących. tj. tych ze stażem do lat DWÓCH. Zmieniony przez - raczek87 w dniu 2009-05-23 15:10:12

    Odpowiedzi: 21 Ilość wyświetleń: 2216 Data: 2009-05-23 15:09:40 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dla naprawdę znających się na rzeczy. SOGI

    Post
    Trening dla zaawansowanych

    [...] celu maksymalizacji efektów. niedzielna niech będzie wolna od wszystkiego. co do diety - musi być 100% perfekt. polecam carb-cycling (na nim opiera się właśnie eksperyment), tj. w dni treningowe zjadasz więcek kcal, w nietreningowe mniej (i ucinasz tam węglowodany na rzecz zdrowych tłuszczów). Zmieniony przez - raczek87 w dniu 2009-01-28 19:39:58

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 1178 Data: 2009-01-28 19:37:51 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Łydki ... problem

    Post
    Trening dla zaawansowanych

    masz temat o łydkach dokładnie nad swoim... no, teraz to już pod Zmieniony przez - raczek87 w dniu 2009-07-11 08:58:44

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 917 Data: 2009-07-11 08:58:12 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • biceps/triceps

    Post
    Trening dla zaawansowanych

    Ktos jeszcze sie wypowie czy tak jak mowil raczek87 wywalic 21??

    Odpowiedzi: 10 Ilość wyświetleń: 1921 Data: 2009-07-05 20:03:41 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Bardzo prosze o pomoc... ;)

    Post
    Trening dla zaawansowanych

    raczek87 a ja mam do Ciebie prośbe a miałbys chwile i napisał bys mi cała Towja rozpiske, poniewaz chciałbym robic tak jak Ty ,booo mi własnie o to chodzi, (widziałem fotke )

    Odpowiedzi: 15 Ilość wyświetleń: 1452 Data: 2009-02-11 20:37:27 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Redukcja, crossfit

    Post
    Strength & Endurance

    [...] jakiejkolwiek, ale autorowi nie o to chodzi przeciez.. dlaczego czesc z Was uwaza, ze wie od niego lepiej co jest potrzebne? Chce obnizac fat i poprawiac wydolnosc - crossfit jest idealnym wyborem. A czy bedzie chudy czy doiebany, co za roznica, wazne zeby jemu sie podobalo i byl zadowolony. Zmieniony przez - raczek87 w dniu 2012-07-22 17:35:54

    Odpowiedzi: 41 Ilość wyświetleń: 6722 Data: 2012-07-22 17:33:13 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)