dzis zrobie ten trening i zobacze jak to wyglada w praktyce. A 5x5 oprzec na wyciskaniu , martwym , drazku i dipsach , przysiadach ? Chyba ze z tego planu wywale bic i tric , albo zrobie tak ze zabiore po jednym cwiczeniu na kazda partie bo dalem na duze grupy po 2 wszedzie , co myslicie ? raczek87 a masz soga:)
[...] będą właśnie krzyżowania linek wszelakie, węższe wyciski sztangielkowe, rozpiętki na dolnych wyciągach etc. edit: jeszcze niektóre maszyny są dobre, ale muszą być zrobione z głową. mi w tym obszarze pomogła znacząco maszyna do wyciskania Nautilusa, aczkolwiek mało które siłownie ją mają. Zmieniony przez - raczek87 w dniu 2009-04-13 13:35:19
[...] moze uzyskac osoba bedaca co najmniej trenerem poziomu 1. Oznacza to wplacanie co roku 3 000,00 $ i po wczesniejszej akceptacji ze strony CF - dany klub, tudziez juz box, moze uzywac nazwy CrossFit oraz marketingu z tym zwiazanego. Na dzien dzisiejszy obstawiam, ze trenerow jest ok. 17-20. Zmieniony przez - raczek87 w dniu 2012-11-29 16:26:29
coś o sobie. na 1 rzut oka dziwne proporcje serii w klatce, brak dwugłowych ud, łydek i brzucha, barki do poprawy. Zmieniony przez - raczek87 w dniu 2009-09-09 16:54:46
[...] do gustu i nie uważam, że którykolwiek jest lepszy, dla mnie oba są złe. oczywiście, że mogę się mylić i to może być super ekstra pro rozpiska na której zrobisz formę życia, nie mniej zakładając temat musisz liczyć się z tym, że będziemy pisać to co myślimy a nie to, co chciałbyś przeczytać. Zmieniony przez - raczek87 w dniu 2009-02-11 20:45:00
[...] inna sprawa, że po 9 miesiącach przerwa na pewno się przyda, ALE - węgle obciąłeś momentalnie czy schodziłeś powoli ? bo jak jadłeś 5g na 1kg i nagle zacząłeś 2g, to nie dziwne, że tak się czujesz. edit: chociaż nie, ja bym trochę podjadł, ze 2 cheat meale zrobił. głowa też musi odpocząć. Zmieniony przez - raczek87 w dniu 2010-05-19 17:49:41
co do połączenia znalazłem je w jednym z postów i proponował je :raczek87 No tak, ale to dlatego, ze autor mial klopot z kolanem zdaje sie. Ty chyba nie masz, wiec mozesz je cwiczyc "na pelnej parze" - postaraj sie znalezc dla nich osobny dzien i dodac cwiczenia na hamstringi i soleusa (zakladajac, ze "łydki 4x max" to wspiecia [...]
[...] przewagę włókien wolnokurczliwych i często "lubi" treningi podchodzące pod wytrzymałość mięśniową i gigantserie etc. nie mniej jednak inne partie już tak czerwone nie są, dlatego sceptycznie podchodzę do Twojego pomysłu. wrzuć przykładową rozpiskę i zobaczymy, jak to widzisz. Zmieniony przez - raczek87 w dniu 2009-01-06 15:53:08
[...] 80 Przysiad (kg) 50 - widać, że grubo siady idą. dobrze, że ćwiczysz nogi! faktycznie totalny odjazd. zwłaszcza wartość wyciskania leżąc i na barki. wymiary również sugerują, że jesteś niezłym wyjadaczem. jak pisałem wyżej - dział dla początkujących. tj. tych ze stażem do lat DWÓCH. Zmieniony przez - raczek87 w dniu 2009-05-23 15:10:12
[...] celu maksymalizacji efektów. niedzielna niech będzie wolna od wszystkiego. co do diety - musi być 100% perfekt. polecam carb-cycling (na nim opiera się właśnie eksperyment), tj. w dni treningowe zjadasz więcek kcal, w nietreningowe mniej (i ucinasz tam węglowodany na rzecz zdrowych tłuszczów). Zmieniony przez - raczek87 w dniu 2009-01-28 19:39:58
raczek87 a ja mam do Ciebie prośbe a miałbys chwile i napisał bys mi cała Towja rozpiske, poniewaz chciałbym robic tak jak Ty ,booo mi własnie o to chodzi, (widziałem fotke )
[...] jakiejkolwiek, ale autorowi nie o to chodzi przeciez.. dlaczego czesc z Was uwaza, ze wie od niego lepiej co jest potrzebne? Chce obnizac fat i poprawiac wydolnosc - crossfit jest idealnym wyborem. A czy bedzie chudy czy doiebany, co za roznica, wazne zeby jemu sie podobalo i byl zadowolony. Zmieniony przez - raczek87 w dniu 2012-07-22 17:35:54