SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

JAK NAJ LEPIEJ ćWICZYć NA MIęSIEń CZWOROBOCZNY

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17425

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2562 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33896
raczek87, proszę cię

Pane moderatore, prose ne ubija tematu

To se ne da!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1321 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22407
ja nie cwicziac ich wogole mam zawsze zakwasy na nich po treningu barkow

najbardziej pracuja zdecydowanie przy unoszeniu sztangielek w przod, na boki, podciaganiu sztangi wzdluz tulowia, oraz przy martwym ciagu

...

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2672 Wiek 47 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 17556
Wiem, dowalam się, ale nie umiem się powstrzymać

"naj leprze"


...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2295 Napisanych postów 5807 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 218361
Na górne rejony (kaptury)- wznosy ramion, czyli szrugsy;
Na środek pleców- wąskie podciąganie, wiosłowanie i MC.

Krótko.

POZDRO
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 17 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 284
mało ćwiczeń znacie na mięsień czworoboczny np. (srugsy w pozycji prostej "dla niewiedzących głowę bierzemy w dół".... srugsy w opadzie tułowia ....bokiem do ściany , pod niewielkim kątem ,ścianę opieramy ręką , drugą zaś obciążoną wykonujemy ruch przeniesienia bokiem w górę sztangielki .......można także zrobić sobie kask(może to być specjalna opaska zwana DIADEMEM wraz z przymocowanym do niej pierścieniem od sztangi ) w takim kasku można robić wiele ćwiczeń , choćby takich jak leżenie na ławeczce płaskiej z głową wysuniętą poza krawędź ,unoszenie bokiem w górę obciążonej głowy.....wyciskanie sztangi w pół-mostku ,głowę opieramy o ławeczkę nogi ugięte w stawach kolanowych i w lekkim rozkroku wspierają się o podłoże , biodra i barki ponad powierzchnią ławeczki . jest to ćwiczenie mięśni czworobocznych w pozycji izometrycznej ..... można także zaprzeć się rękami o tył głowy i wykonywać ruchy w przód i w tył :) ..... jeszcze dopisałbym parę ćwiczeń na tą partię ale zostwie je dla siebie
1

czy rabarbar z mlekiem to dobre połączenie ? profesjonalne odchudzanie

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 238 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1619
Najlepsze to w kolejności.
1. szrugsy sztangą
2. nazmienne szrugsy hantlami
3. zarzut sztangi- hantli/wiosło sztangą w pochyle

Zawsze wolałem wiedzieć niż wierzyć i czuć zamiast myśleć.

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 11601 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 70678
pewnie nikt z was nie robil depth jumps, polecam. Zakwasy na kapturach nie do opisania na drugi dzien. I to regularnie.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan treningowy,liczy sie dla mnie twoja opinia!

Następny temat

Masa (4 dni w tygodniu) OCENA

Shoty
Polecane artykuły