SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Bardzo prosze o pomoc... ;)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1455

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 239 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5228
Hey. Mam prośbę do osób, które sie na tym znają i prosze o konkretne wypowiedzi. Chodzi mi o rozpiske, chciałbym ćwiczenia i liczbe pwotórzeń na beztłuszczową mase mięśniową może ma Cie jakąś dobrą ? bardzo bym prosił. a jeśli chodzi coś o mnie : to mam 19 lat, obecnie zacząłem kuracje Animalem pump,białko serwatkowe i aminokwasy, siłownia od 4 lat z przerwami, dieta jest. Do tych czas mi się wydaje ze źle to robiłem. Więc bardzo prosze o jakąś dobra rozpiske. z Góry dziękuje.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 2265 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30974
ciagi przysiady i wyciskania rob po 4 serie. wiem z doswiadczenia zze tak leipeij wchodzi. Moj organizm najbardziej lubi 10 8 6 4 powt. a sile lubie robic 8 6 4 2.
A czy masa bedzie z tluszczem wchodzic czy bez zalezy od ilosci bialka i wegli w diecie. 1 slowem jak bedziesz zarl tak bedizesz rosl
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2473 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 45320
ankieta + swoja propozycja i potem nasza ocena.. w tej kolejności, nie inaczej.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 2265 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30974
raczek pomocnik dla modow!
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 239 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5228
Płeć : Mężczyzna

Wiek : 20

Waga : 79

Wzrost : 182

Cel treningowy : beztłuszczowa masa mięśniowa

Staż treningowy na słowni : 4 lata styczności, pół roku regularnych treningów

Uprawiane inne sporty : brak

Dostęp do sprzętu: wszystko , profesionalna siłownia

Dieta : Staram sie utrzymywać od niedawna na poziomie.

Przeciwskaznania medyczne : brak

Zażywane suplementy : obecnie Animal pump, białko serwatkowe, aminokwasy
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2473 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 45320
jak pół roku regularnych to nie w tym dziale (
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 239 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5228
znaszczy sie do tej pory trenowałem tak jak poniżej, ale uważam ze to zle,

Poniedziałek:

klatka + biceps

wyciskanie na płaskiej ławce 6 powtorzej od 6-12 w kazdej serii 10 kg dokładam(im cięzej to oczywiscie zmniejszam ilosc powtorzen w kazdym cwiczeniu)

wyciskanie na ławce ukosnej na dół 4 serie od 4 do 10 powt. 10 kg dokładam

wyciskanie na ławece ukosnej do góry hantelkami 4 serie od 4 do 12 powtorzej 8kg co serie dokładam

rozpietki 3 serie stałym cięzarem po 8 powtorzen

na lawce prostej przenoszenie hantelka nad sobą 3 serie po 10 powtorzen

Biceps

Modlitewnik 6 seri od 8 do 15 powtorzen

hantle skrętne 6 seri od 6 do 12 powtorzen

sztanga na stojąco 5 seri od 6 do 12 powtorzen

na wyciagu młoteczki 5 serio od 6 do 12 powtorzen

środa

barki i triceps

sztanga za głowe 6 seri od 6 do 12 powtorzen

sztanga przed głowe 6 seri od 6 do 12 powtorzen

sztanga przed głowe 5 seri pod 6 do 12 powtorzen

hantelkami siedzac wyciskanie do gory 4 serio od 6 do 10 powtorzen

Triceps

hantelkiem za głowe 4 serie od 6 do 12 powtorzen

na wyciagu podchwytem 4 serie od 6 do 12 powtorzen

sztanga za głowe ii zginanie łokci 4 serie od 6 do 12 powtorzen


czwartek

plecy +biceps

martw ciag 4 serie od 4 do 8 powtorzen

wioslowanie 5 seri od 6 do 12 powotrzen

przyciaganie hantelka do tułowia 5 seri od 6 do 12 powtorzen

na wyciagu przyciaganie drozka za głowe 6 seri od 8 do 16 powtorzen

biceps jak poprzednio

sobota

klatka = tric


Moim zdaniem jest to zle iii prosze zeby ktoś mii napisał jakaś normalną rozpiske według której mogłbym ćwiczyc i sie wzorować nią. Chodzii mi o beztłuszczowa mase miesniowa
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 239 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5228
raczek87 dla tego napisałem ze 6 mc regularnie bo 2 mc mialem przerwe wczesniej ale przed tymi 2 mc rowniez było z 10 mc bez przerwy w roku tak robiłem po 2 mc przerwy z przyczyn nie zalezynych od siebie .
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2473 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 45320
masz rację, to był zły trening

poniedziałek: nogi
wtorek: barki
czwartek: plecy biceps
piątek: klatka triceps

rozkład serii:
duże partie - 5/4/3 (2 złożone + izolacja)
małe partie - 5/4 (ciężkie + izolacja, modelujące)

wklikaj ćwiczenia i sprawdzimy.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 239 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5228
raczek87 a ja mam do Ciebie prośbe a miałbys chwile i napisał bys mi cała Towja rozpiske, poniewaz chciałbym robic tak jak Ty ,booo mi własnie o to chodzi, (widziałem fotke )
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 239 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5228
albo podaj mi swoje gg ?
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak lepiej?

Następny temat

Do oceny:Trening klata 2 x w tyg

electro
Polecane artykuły