mam problrem ze zwiekszeniem masy klatki piersiowej...wogole mi nie idzie..mam takie odczucie ze wyciskanie na laweczce mi nie wchodzi w sensie kazdy czuje jakie cwiczenie na niego dobrze dziala a jakie nie..czym moge zastapic te cwiczenie???ogolnie to zawsze kaltke robie trsozke inazej np zmieniam jedno ciwczenie..ale zawsze robie mniej wiecej tak: wycisaknie na prostej 4*zwiekszajac ciezar,potem 4*skos zwiekszajac ciezar,potem przenoszenie stzngoielki nad tulowein(na miedzyzebrowe)potem takie cos w style butterfly cy jak sie to nazywa
i na bramie linkami z gory"rozpietki" wszytkiego po 4.prosze o jakas pomoc.dzieki.pozdro
i na bramie linkami z gory"rozpietki" wszytkiego po 4.prosze o jakas pomoc.dzieki.pozdro
Krzysztof Piekarz
Trzeba mieć wielkie marzenia aby , mieć wielkie osiągnięcia !!!! .
