SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

klatka 103cm

Czy chodziło Ci o: "klatka 0cm"?

  • poprawa lub zmiana planu pomoc w zrobieniu diety

    Temat
    Trening dla początkujących

    czy ktos moze mi pomoc? kilka dni temu zaczalem chodzic do dosc dobrej silowni ale zabawe z kulturystyka zaczalem jakis rok temu. Czy ktos by mogl poprawic moj plan jaki zrobilem i powiedziec jak stosowac diete mam 15 lat 114 cm w obwodzie klatki 39 cm w bicepsie i niestety ok 103cm w pasie. chcialbym glownie wyrzezbic i stac sie silniejszym ale [...]

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 773 Data: 2008-11-28 00:27:45 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • MOJE WYNIKI PO HST

    Temat
    Trening w domu

    Trenuje od końca 2004 roku, ale na początku bardzo nieregularnie, bez pomysłu i wiedzy. Sumienne trenowanie zaczelo sie pod koniec czerwca 2005, tak wiec przemyslane treningi 3x tyg (trening dzielony) stosuję niecaly rok. Teraz postanowilem przetestować HST. Zaczalem w pierwszej polowie kwietnia. 14dni roztrenowania, wczesniej maxy. Moja dieta to [...]

    Odpowiedzi: 10 Ilość wyświetleń: 3563 Data: 2006-06-06 22:43:23 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Plan treningowy - prośba o pomoc

    Temat
    Trening dla początkujących

    [...] dwa i prosiłbym was o opinię. Trening ten składa się z 2 treningów obejmujących po kilka partii mięśni, które robię naprzemiennie, po raz- dwa razy w tygodniu: trening A: - klatka (sztanga płasko, hantle skośna, rozpiętki) - plecy (drążek, motorówka, wyciąg górny do klatki, ławka rzymska) - nogi (wykrok z hantalmi, ugięcia nóg w leżeniu na [...]

    Odpowiedzi: 0 Ilość wyświetleń: 583 Data: 2010-12-10 11:31:21 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Witam. Krótko się przedstawię, mam na imię Bartek mam 18 lat i trenuję już różnego rodzaju sporty siłowe od 3 lat, trenowałem na siłowni ale krótko, głównie w domu i na powietrzu - street workout z b.dobrymi wynikami w trikach i siłowo-wytrzymałościowymi. Mój organizm się troszkę podniszczył przez jakiegoś bakcyla i nie mogłem przez to [...]

    Odpowiedzi: 43 Ilość wyświetleń: 5029 Data: 2015-04-11 00:51:18 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Siema, moze ktos mnie jeszcze pamieta - prowadzilem tu 2 dzienniki Przypomne pewne wymiary, wyniki itp. wiek: 23 lata waga: ~75kg wzrost: ~173cm klatka na luzie: 103cm lapa: ~36cm przedlapa: ~30cm pas: ~81cm biodra: 97cm udo: 61cm (mierzone tuz przy dupie) maxy z zawodów: 255 - 180 - 277,5 a bez sprzetu zdarzylo mi sie zrobic tyle: 200 - 150 - [...]

    Odpowiedzi: 178 Ilość wyświetleń: 19781 Data: 2009-02-16 00:47:10 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Redukcja na IF by MrBlue

    Temat
    Odchudzanie i forma po męsku

    [...] 8h jedzenia 16h postu.. Pod wieczór dodam dzisiejszy trening i dietkę :) Pare fotek poglądowych sylwetki: Przód luzem: http://www.iv.pl/images/70349661481572314940.jpg Lewa klatka bokiem: http://www.iv.pl/images/33966360797151454975.jpg Prawa klatka bokiem http://www.iv.pl/images/35811892530349307905.jpg Mięśnie brzucha: [...]

    Odpowiedzi: 46 Ilość wyświetleń: 5973 Data: 2013-06-24 16:52:52 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • maksyn / Bijemy mase w dwu metrowca

    Temat
    Trening dla początkujących

    O mnie: Czesc Wszystkim Nazywam sie Marek, mam 22 lata(rocznik 1990), jestem studentem Engineering, mieszkam w USA. Jesli chodzi o moja przeszlosic do podnoszenia ciezarow podchodzilem juz trzy razy. Pierwszy raz w wieku 16 lat w domowej silowni, w ten czas mialem zero pojecia na temat treningu i diety. Cwiczylem 3-4 razy w tygodniu robiac [...]

    Odpowiedzi: 46 Ilość wyświetleń: 5328 Data: 2013-01-03 06:11:07 Szacuny postu: 5 (cały temat: 0)
  • Fatalny dylemat...

    Temat
    Trening dla zaawansowanych

    [...] uznałem, że kilka gram węglowodanów na noc, nie wyjdzie na złe mojemu organizmowi) I jeszcze wymiary i inne (być może potrzebne) dane: wzrost: 173cm wiek: 20lat waga: 75kg klatka piersiowa: 103cm pas (mierzony na wysokości pępka): 75cm biceps: 36cm przedramię: 28cm udo: 60cm łydka: 33cm Pozdrawiam! [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 920 Data: 2013-08-06 21:36:19 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • krejtos1/walka o konkretna sylwetke.

    Temat
    Trening dla początkujących

    ZAŁOŻONY 25.01.2010r. Moim celem jest osiągnięcie bardzo proporcjonalnej sylwetki z niskim bf z fajnymi wynikami siłowymi. Kiedyś chialem być zmasowanym klockiem, ale gusta się zmieniają. Tak więc moim celem jest dobić do 40 cm w kablu:), mieć ogólnie dobrze rozbudowaną sylwetkę. Oraz wycisnąć w jak najszybszym czasie tą magiczną stówkę na [...]

    Odpowiedzi: 36 Ilość wyświetleń: 2961 Data: 2010-01-26 00:06:12 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Trening do oceny/poprawy

    Temat
    Trening dla początkujących

    Witam chciałbym prosić o ocenę mojego planu treningowego Wiek:20lat WZROST:186cm STAŻ TRENINGOWY: 1.5roku temu siłownia: przez okres 5miesiecy Waga:80kg OBWÓD BICEPSU: 36cm OBWÓD KLATKI PIERSIOWEJ: 103cm Cel: Masa CHOROBY PRZEWLEKŁE: Brak PRZEBYTE KONTUZJE: Brak ALERGIE: Brak PROBLEMY ZDROWOTNE NIEWIADOMEGO POCHODZENIA:Brak SPRZĘT [...]

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 513 Data: 2012-06-24 17:23:05 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Oreamnos/Dziennik/Redukcja-Podsumowanie str.40

    Temat
    Trening dla początkujących

    !>OREAMNOS103cm Klatka:102cm Biceps:35cm Udo:60cm Łydka:43cm Staż Rok temu zacząłem ćwiczyć ale [...]

    Odpowiedzi: 397 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2008-11-08 22:13:35 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [BLOG] looqash84 - dziennik redukcji

    Temat
    Trening dla początkujących

    Witam. Po paru kontuzjach, komplikacjach i zawirowaniach osobistych powoli wracam do treningów a że dziennik wydaje mi się dodatkową motywacją do pracy nad sobą to postanowiłem go założyć. Celem treningu jest redukcja tłuszczu przy jak najmniejszej utracie tkanki mięśniowej. Mój staż treningowy to z przerwami prawie 3 lata. Trening na jaki mogę [...]

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 905 Data: 2015-07-04 16:07:41 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Witam Mam prośbę do was wszystkich Trenuje od 6 miesięcy i chciał bym skorzystać z waszej bardziej doświadczonej pomocy ( potrzebuje teraz planu siłowo masowego) O mnie: Waga 70 kg Wzrost 180 cm Biceps 36 cm Klata 103cm Pas 84 cm Wyciskanie na klate 60kg Dietę przestrzegam Ostatni mój plan wyglądał tak: Poniedziałek Klatka 1. Wyciskanie [...]

    Odpowiedzi: 12 Ilość wyświetleń: 1733 Data: 2007-05-19 14:53:20 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Sentaku Sa Reta - innymi słowy droga "wojownika"

    Temat
    Trening dla początkujących

    Witam Wszystkich! Jako iż forum na, którym prowadziłem Swój dziennik wymarło - a raczej ludzie, którzy je tworzyli postanowiłem przejść na sportowe forum dyskusyjne. Jako, że na początku lub w połowie sierpnia stanąłem przed lustrem i zobaczyłem coś co mnie niezbyt satysfakcjonuje, postanowiłem wrócić po paru latach na siłownie. 8 listopada [...]

    Odpowiedzi: 14 Ilość wyświetleń: 3148 Data: 2012-12-20 23:17:00 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Pomoc w początkach

    Temat
    Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

    Witam, jestem nowy trochę już sobie poczytałem to forum jednak prosił bym o pomoc. Ważę 100 kg i moim celem jest zredukowanie tkanki tłuszczowej i wyrobienie mięśni. Posiadam tylko hantle z obciążeniem 15 kg i gryf 1,2m. Mniej więcej za miesiąc dwa ruszam na siłownie (czas uwarunkowany od zawartości portfela), jednak teraz chciałbym trochę [...]

    Odpowiedzi: 35 Ilość wyświetleń: 2825 Data: 2013-03-18 17:42:14 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Witam, Ok miesiąc temu, podjąłem decyzje by zacząć dbać o siebie. Ostatnio się zapuściłem. Moją przygode rozpącząłem od 10.03.2011. Wykonywałem plan 100pompek i 300brzuszków, ale po namowach Cokty tutaj na forum zrezygnowałem i tak jak mi poradzono wybrałem trening dla początkujących by Mawashi Teraz Dane Wiek:20 Wzrost:182cm Waga:90kg [...]

    Odpowiedzi: 333 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2011-04-06 22:47:46 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Plan Treningowy do oceny/poprawy

    Temat
    Trening dla początkujących

    Witam chciałbym prosić o ocenę mojego planu treningowego Wiek:20lat WZROST:186cm STAŻ TRENINGOWY: 1.5roku temu siłownia: przez okres 5miesiecy Waga:80kg OBWÓD BICEPSU: 36cm OBWÓD KLATKI PIERSIOWEJ: 103cm Cel: Masa CHOROBY PRZEWLEKŁE: Brak PRZEBYTE KONTUZJE: Brak ALERGIE: Brak PROBLEMY ZDROWOTNE NIEWIADOMEGO POCHODZENIA:Brak SPRZĘT PROFESJONALNA [...]

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 498 Data: 2012-06-26 19:15:07 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Witam wszystkich. Chciałbym zaczerpnąć waszej rady bo najwyraźniej coś robię nieprawidłowo. Proszę o odrobinę wyrozumiałości z uwagi na to że jest to mój pierwszy temat na waszym forum. W połowie sierpnia skończyłem dietę odchudzającą, w 6 miesięcy straciłem 15kg (103 -> 88) I rozpocząłem trening. Po 5 tygodniach ćwiczeń na masę nie widać i niema [...]

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 1198 Data: 2013-09-30 13:21:43 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Zabski/Dziennik/

    Temat
    Trening dla początkujących

    Witam! Mam na imie Filip;) W grudniu skończę 17 lat;p Zakladam dziennik poniewaz chce obserwowac swoje postepy i miec lepsza motywacje do treningu. Na codzien trenuje capoeire 2,5 roku , dlatego wlasnie trenuje tylko gore na razie bo nogi wyrabiaja mi sie na treningach, ale niedlugo zaczynam brac sie za nie;p a silownia zarazil mnie moj dobry [...]

    Odpowiedzi: 52 Ilość wyświetleń: 7049 Data: 2008-06-10 08:12:50 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • xxAreczek1/ Dziennik Siatkarza

    Temat
    Trening dla początkujących

    Na wstępie witam! Podstawowe dane: Płeć: Facet Wiek: 17 lat Wzrost: 198cm Waga: 92kg Obwód Przedramię: 25cm Obwód Bicepsu: 30cm Obwód Łydki: 36cm Obwód Uda: 57cm Obwód Bioder: 103cm Obwód Klatki Piersiowej: 105cm Cele: Masa Masa Masa Masa a kiedyś rzeźba. Aktualnie to jest 91kg tłuszczu chodź jestem szczupły (wzrost robi swoje). Siły.. zero. [...]

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 1095 Data: 2010-03-04 23:24:42 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)