czy ktos moze mi pomoc? kilka dni temu zaczalem chodzic do dosc dobrej silowni ale zabawe z kulturystyka zaczalem jakis rok temu. Czy ktos by mogl poprawic moj plan jaki zrobilem i powiedziec jak stosowac diete mam 15 lat 114 cm w obwodzie klatki 39 cm w bicepsie i niestety ok 103cm w pasie. chcialbym glownie wyrzezbic i stac sie silniejszym ale [...]
Trenuje od końca 2004 roku, ale na początku bardzo nieregularnie, bez pomysłu i wiedzy. Sumienne trenowanie zaczelo sie pod koniec czerwca 2005, tak wiec przemyslane treningi 3x tyg (trening dzielony) stosuję niecaly rok. Teraz postanowilem przetestować HST. Zaczalem w pierwszej polowie kwietnia. 14dni roztrenowania, wczesniej maxy. Moja dieta to [...]
[...] dwa i prosiłbym was o opinię. Trening ten składa się z 2 treningów obejmujących po kilka partii mięśni, które robię naprzemiennie, po raz- dwa razy w tygodniu: trening A: - klatka (sztanga płasko, hantle skośna, rozpiętki) - plecy (drążek, motorówka, wyciąg górny do klatki, ławka rzymska) - nogi (wykrok z hantalmi, ugięcia nóg w leżeniu na [...]
Witam. Krótko się przedstawię, mam na imię Bartek mam 18 lat i trenuję już różnego rodzaju sporty siłowe od 3 lat, trenowałem na siłowni ale krótko, głównie w domu i na powietrzu - street workout z b.dobrymi wynikami w trikach i siłowo-wytrzymałościowymi. Mój organizm się troszkę podniszczył przez jakiegoś bakcyla i nie mogłem przez to [...]
Siema, moze ktos mnie jeszcze pamieta - prowadzilem tu 2 dzienniki Przypomne pewne wymiary, wyniki itp. wiek: 23 lata waga: ~75kg wzrost: ~173cm klatka na luzie: 103cm lapa: ~36cm przedlapa: ~30cm pas: ~81cm biodra: 97cm udo: 61cm (mierzone tuz przy dupie) maxy z zawodów: 255 - 180 - 277,5 a bez sprzetu zdarzylo mi sie zrobic tyle: 200 - 150 - [...]
O mnie: Czesc Wszystkim Nazywam sie Marek, mam 22 lata(rocznik 1990), jestem studentem Engineering, mieszkam w USA. Jesli chodzi o moja przeszlosic do podnoszenia ciezarow podchodzilem juz trzy razy. Pierwszy raz w wieku 16 lat w domowej silowni, w ten czas mialem zero pojecia na temat treningu i diety. Cwiczylem 3-4 razy w tygodniu robiac [...]
[...] uznałem, że kilka gram węglowodanów na noc, nie wyjdzie na złe mojemu organizmowi) I jeszcze wymiary i inne (być może potrzebne) dane: wzrost: 173cm wiek: 20lat waga: 75kg klatka piersiowa: 103cm pas (mierzony na wysokości pępka): 75cm biceps: 36cm przedramię: 28cm udo: 60cm łydka: 33cm Pozdrawiam! [...]
ZAŁOŻONY 25.01.2010r. Moim celem jest osiągnięcie bardzo proporcjonalnej sylwetki z niskim bf z fajnymi wynikami siłowymi. Kiedyś chialem być zmasowanym klockiem, ale gusta się zmieniają. Tak więc moim celem jest dobić do 40 cm w kablu:), mieć ogólnie dobrze rozbudowaną sylwetkę. Oraz wycisnąć w jak najszybszym czasie tą magiczną stówkę na [...]
Witam chciałbym prosić o ocenę mojego planu treningowego Wiek:20lat WZROST:186cm STAŻ TRENINGOWY: 1.5roku temu siłownia: przez okres 5miesiecy Waga:80kg OBWÓD BICEPSU: 36cm OBWÓD KLATKI PIERSIOWEJ: 103cm Cel: Masa CHOROBY PRZEWLEKŁE: Brak PRZEBYTE KONTUZJE: Brak ALERGIE: Brak PROBLEMY ZDROWOTNE NIEWIADOMEGO POCHODZENIA:Brak SPRZĘT [...]
Witam. Po paru kontuzjach, komplikacjach i zawirowaniach osobistych powoli wracam do treningów a że dziennik wydaje mi się dodatkową motywacją do pracy nad sobą to postanowiłem go założyć. Celem treningu jest redukcja tłuszczu przy jak najmniejszej utracie tkanki mięśniowej. Mój staż treningowy to z przerwami prawie 3 lata. Trening na jaki mogę [...]
Witam Mam prośbę do was wszystkich Trenuje od 6 miesięcy i chciał bym skorzystać z waszej bardziej doświadczonej pomocy ( potrzebuje teraz planu siłowo masowego) O mnie: Waga 70 kg Wzrost 180 cm Biceps 36 cm Klata 103cm Pas 84 cm Wyciskanie na klate 60kg Dietę przestrzegam Ostatni mój plan wyglądał tak: Poniedziałek Klatka 1. Wyciskanie [...]
Witam Wszystkich! Jako iż forum na, którym prowadziłem Swój dziennik wymarło - a raczej ludzie, którzy je tworzyli postanowiłem przejść na sportowe forum dyskusyjne. Jako, że na początku lub w połowie sierpnia stanąłem przed lustrem i zobaczyłem coś co mnie niezbyt satysfakcjonuje, postanowiłem wrócić po paru latach na siłownie. 8 listopada [...]
Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie
Witam, jestem nowy trochę już sobie poczytałem to forum jednak prosił bym o pomoc. Ważę 100 kg i moim celem jest zredukowanie tkanki tłuszczowej i wyrobienie mięśni. Posiadam tylko hantle z obciążeniem 15 kg i gryf 1,2m. Mniej więcej za miesiąc dwa ruszam na siłownie (czas uwarunkowany od zawartości portfela), jednak teraz chciałbym trochę [...]
Witam, Ok miesiąc temu, podjąłem decyzje by zacząć dbać o siebie. Ostatnio się zapuściłem. Moją przygode rozpącząłem od 10.03.2011. Wykonywałem plan 100pompek i 300brzuszków, ale po namowach Cokty tutaj na forum zrezygnowałem i tak jak mi poradzono wybrałem trening dla początkujących by Mawashi Teraz Dane Wiek:20 Wzrost:182cm Waga:90kg [...]
Witam chciałbym prosić o ocenę mojego planu treningowego Wiek:20lat WZROST:186cm STAŻ TRENINGOWY: 1.5roku temu siłownia: przez okres 5miesiecy Waga:80kg OBWÓD BICEPSU: 36cm OBWÓD KLATKI PIERSIOWEJ: 103cm Cel: Masa CHOROBY PRZEWLEKŁE: Brak PRZEBYTE KONTUZJE: Brak ALERGIE: Brak PROBLEMY ZDROWOTNE NIEWIADOMEGO POCHODZENIA:Brak SPRZĘT PROFESJONALNA [...]
Witam wszystkich. Chciałbym zaczerpnąć waszej rady bo najwyraźniej coś robię nieprawidłowo. Proszę o odrobinę wyrozumiałości z uwagi na to że jest to mój pierwszy temat na waszym forum. W połowie sierpnia skończyłem dietę odchudzającą, w 6 miesięcy straciłem 15kg (103 -> 88) I rozpocząłem trening. Po 5 tygodniach ćwiczeń na masę nie widać i niema [...]
Witam! Mam na imie Filip;) W grudniu skończę 17 lat;p Zakladam dziennik poniewaz chce obserwowac swoje postepy i miec lepsza motywacje do treningu. Na codzien trenuje capoeire 2,5 roku , dlatego wlasnie trenuje tylko gore na razie bo nogi wyrabiaja mi sie na treningach, ale niedlugo zaczynam brac sie za nie;p a silownia zarazil mnie moj dobry [...]