SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wydluzenie bicepsa

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 9371

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 852 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18301
pogromca0 forme masz dobra

.:: Kaito Stalowa Wola ::.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
wyciskanie francuskie od czola 4 x 12-8
prostowanie ramion na wyciagu 4 x 12-8
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 683 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24389
a ja do tego bym jeszcze dołozył pompki na poreczach ;) nic na triceps nie działa jak włąsnie pompeczki na poreczach..przynajmniej u mnie ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 283 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9050
no ja po kazdym tricepsie pompuje go pompkami z rekami i nogami na osobnych laweczkach. kozak cwiczenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 497
Na krotki biceps tylko mloteczki, dziaja ona na jego dolne partie moze ci sie specjalnie nie wydluzy bo kazdy ma inny zaczep, ale napewno sie zaokragli i nie bedziesz mial tego zciecia pod bicepsem

***

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
PiotreXok, jako ktore cwiczenie w takim razie je proponujesz? i ile powtorzen?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
sprobuj sie porozciagac przed i po treningu moze pomoze http://www.kulturystyka.pl/atlas/stretching.asp 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
i staraj sie robic tak cwiczenia zeby byl jak najdluzszy zakres ruchu bo jak robisz nie pelne to sie skracaja mieśnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 497
hantelkamami stojac 8-10 powtorzen 3 serie + superseria powinno pomoc;)

***

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 795 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5042
ja chce takie żyłki ;]
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SIŁKA I BASEN ??????????

Następny temat

Stary plan na mase ?? %-)

WHEY premium