SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

witam chce schudnać przy uzyciu winka!!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1620

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 588
witam wzrost 190cm waga 125kg chciałem zrzucic około 20kg w ciagu 4 i poł miesiaca za tydzień zaczynam siłownie i chciał bym sie dowiedziec czy winko mi pomorze i do tego jakas diete
z góry dzieki
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 194 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2412
mnie lipo 6 tak dobrze nie czesało no ale dla każdego coś innego

a co do Wina to jedna lampka czerwonego wytrawnego dziennie na pewno pomoże i zdrowa też jest ;)

Siła Masa Rzeźba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82726 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699698
dieta tak
wino nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 249 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2569
co wszyscy z tym winem na chudnięcie...

On-> od 20.02.2011...in progress

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
no włąsnie jeszcze ten mit istnieje winko to nie spalacz kup dobry spalacz np lipo 6 czy tight dużo bcaa aeroby i dieta winko solo tylko ci stawy zryje.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 588
dokładnie to słuchy mnie doszły ze wino zamienia tkanke tłuszczowa w miesniową
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1837 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7500
Nic nie zmienia tkanek. Ciekawi mnie skąd ludzie biorą te bzdurne informacje.
Może wyszło to z potocznego mówienia "przerobić tłuszcz na mięsnie".

Wracając do tematu to pomysł nie ma najmniejszego sensu.
Zmarnujesz kasę i nabawisz się bólu stawów. Zapodaj spalacz, dobrą dietę i w chvj ruchu. Na samej siłowni się nie odchudzisz. Musisz dużo biegac itd. Polecam trening boksu (tak wiem. powiatarzam się). Na tym się najlepiej chudnie ;) Czasami aż za dobrze.
No i dieta - czyli tak zazwyczaj niedoceniona suka, która uprzyksza życie większości amatorów.

Zmieniony przez - ALPAq w dniu 2011-01-24 12:37:58

------------------------------
Trening to nie fszystko ale fszystko bez treningu to ch** !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 249 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2569
Dokładnie tak jak mówi ALPAq...box idealnym spalaczem tylko nie można sie o******lać

On-> od 20.02.2011...in progress

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 588
to czyli bez wina tylko jakis spalacz mysle teraz nad lipo 6 jest tansze od winka tylko nie wiem czy efekty sa dobre
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 800 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15580
jesli chodzi o cel beda lepsze ; )

manipulowanie węglami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 588
jeszcze czytałem o LEVIATHAN ktory lepszy LEVIATHAN czy lipo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 966 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 36905
nie pomorze, tylko śląsk.

lipo 6 bierz

Cukrzyk-since 11.10.2010

Dopiero rosnę.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Która metka do cyklu?

Następny temat

Clen balkan czyli walka z kompleksami

WHEY premium