SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak rozłożyć cykl z deki i winka??

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1015

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam!
Mam pytanie. Chce Ułożyć sobie cykl z deki i winka + do tego clen. Tylko nieiwem jakie ilosci i jak to rozpisac. chodzi mi o to zeby zbic tłuszcz waże okolo 120 kg. mam 186 cm wzrostu wyciskam 150kg.
A moze polecice cos innego zebym jakos wygladal

Prosze o pomoc tylko nie typu "jedz gorące kubki czy budyń!!!" Bo wiele osób takie dają odpowiedzi i myśla ze sa śmieszni :-/

Pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 82 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9595
Jeśli chcesz schudnąć to nie w ten sposób.
Bierzesz na zmianę ECA i clenbuterol (zmiana co dwa tygodnie) aż osiągniesz zaplanowaną wagę (albo uznasz że juz zbiłeś tyle ile trzeba).
Co do jedzenia to w tym okresie najllepiej zredukować (ja nie jadłem kolacji) zresztą jak łykasz ECA albo clen to nie jest się tak bardzo głodnym. Warto ze dwa razy w tygodniu pobiegać i obowiązkowo rowerek na siłowni 10-15 minut przed i po właściwym treningu.
Możesz się spodziewać spadku siły, ogólnie złego samopoczucia i bóli stawów (bo pewnie będziesz próbował dźwigać tyle ile przed chudnięciem).
Po takim przygotowaniu zapodajesz sobie właściwy cykl:
musisz się zdecydować ile ma trwać 8 - 12 tygodni i jakie środki
deca od 200 mg na tydzień
winstrol od 50 mg co drugi dzień
Ważysz sporo więc możesz spokojnie brać więcej ale to twoja decyzja ile.

Na mnie to podziałało
przed całą akcją ważyłem 132 kg
po etapie chudnięcia 114 - 115 kg
po cyklu 123 kg (cykl był z winstrolu i propionatu )

Acha etap chudnięcia u mnie trwał 8 tyg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzieki. Moze ktos bral to jeszcze inaczej musze wybrac najbardziej optymalne rozwiazanie ile Ci przybylo po tym cyklu?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DECA z WINkiem

Wiecej