SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

vari3/po roku s.22/rekomp początek s.24

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 24276

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4263 Wiek 51 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35910
Witaj po przerwie
Powodzenia w staraniach!
Dopiero teraz zdjęcia zobaczyalm, bardzo ładnie z boczków spadło.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 607 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7261
yosis będę dawać ewentualne różnice już od tego tygodnia, poprzednie różnice są na dzień dzisiejszy na plus, więc przemilczam I dzięki za odwiedziny
Fela dzięki za powitanie. Zabieram się aktualnie za swoje tyły


Jeszcze raz ponowię prośbę o zmianę tematu (gdyby któraś Szefowa zajrzała) na: Cel: dwucyfrowa d.pa, powrót s.17.


W treningu zamienię modlitewnik na inne na bic bo mi lewy łokieć przeskakuje i naprawdę głośno strzela przy tym oparciu a'la modlitewnik nachwytem o piłkę.

Jedzonka z 3 ostatnich dni i trenio (ciężarki śmieszne bo ćwiczę na zakwasach ciągle):














Zmieniony przez - vari3 w dniu 2011-12-05 08:38:50

Who needs big tits when you have an ass like this
2019: https://www.sfd.pl/13_tygodni_na_początek_***_redukcja-t1185675.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 607 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7261
Dzień dobry,
jedzonko dzisiejsze i mój prywatny little zakalec ale i tak smaczny







Mam kilka pytań:
-co mogę robić zamiast modlitewnika, uginania będą ok?
-jak wspomóc nasze starania o następcę tronu (jem wiesiołka i folik), może jakieś ziółka?
-jakie ćwiczenia mogę dorzucić na pupson -czy np. MC(15)+1min skakanki+przysiad(15)+1 min skakanki+wznosy na piłce(15)+1min skakanki+wykroki(15)+1min skakanki byłoby ok?


Zmieniony przez - vari3 w dniu 2011-12-06 11:42:11

Who needs big tits when you have an ass like this
2019: https://www.sfd.pl/13_tygodni_na_początek_***_redukcja-t1185675.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
- oczywiscie cokolwiek na bica bedzie ok
- oj to trudne pytanie jak wszytsko gra to si edozywiaj tylko tran, wit A i witD )mozna tez regularnie z watroby i z głowy), kwas foliowy (czyli duzo zieleniny), omega 3 słowem ryby, zdrowe tłuszcze (unikac transgenicznych) i potomek bedzie wspaniały

- na pupe to silowe przysiad i MC - ewentualnei jakies dobijajace typu wznosy, uginannia, odwodzenia nóg w tyl..., wytrzymałosci i aerobowe to dodatek, jak chcesz zawsze mozesz dodac sobie

Zmieniony przez - obliques w dniu 2011-12-06 22:05:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 607 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7261
Dzięki obliques za odpowiedź. Myślę, że przynajmniej ostatnie kilkanaście miesięcy jedzeniowo było rozsądnie, i jeśli to "wystarczy" to czekamy na rezultaty.
Czytałam gdzieś, że wit. A w nadmierze -może uszkadzać płód, dlatego jej nie łykam i nie jem np. wątróbki od drugiej połowy cyklu. Generalnie okresuję się co 28dni, USG niby fajne, teraz wyjeżdżamy na urlop w góry z testami owulacyjnymi w garści
Jedzenie dzisiejsze i trening wczorajszy w załączeniu.
Po dwóch pierwszych treningach miałam masakryczny DOMS w udach i tricepsach, z kolei po wczorajszym -żywy ból pośladków i jakiegoś mięśnia po wewnętrznej stronie łopatek. Dzięki tym ćwiczeniom poznaję lepiej swoje ciało




Who needs big tits when you have an ass like this
2019: https://www.sfd.pl/13_tygodni_na_początek_***_redukcja-t1185675.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4263 Wiek 51 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35910
Nie no chlebek wygląda pysznie.
To wyjazdu brzemiennego w oczekiwane skutki życzę :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
nie jest to prawda, z tym uszkodzeniem,wręcz przeciwnie, wiesz skad sie to wzięło? Wstrzykiwali myszom witA syntetyczna w ilościach takich ze konia by ubili i uszkodzili płody, he he do tego jeden polarnik zjadł wątroby swoich psów prawie na raz i sie struł i fama poszła w świat ze wit A jest niebezpieczna.
Nikt ci nie każe łykac syntetyków, nie kaze ci zajadać codziennie kilo wątroby ale 2x w tygodniu 100-150g zdrowej wątroby czy łyżeczka tranu dziennie czyni duzo korzyści i dla ciebie i dla potomka

Zmieniony przez - obliques w dniu 2011-12-07 09:53:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Przyszłam się przywitać, trzymam kciuki za następcę. Ładnie na tej poprzedniej stronie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 607 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7261
Dziękuję Dziewczyny
Z tą witaminą A faktycznie, trochę szumu on-line powstało, pewnie zasłyszane w jednym miejscu poszło dalej -nie ma to jak poradzić się naprawdę oczytanej Kobiety A swoją drogą, potafimy z Mężem 85dag wątróbek z surówkami na dwoje wsunąć Więc wszystko z głową.
Ja na razie będę w podróży, wrzucam tylko swoje ATG challange, wypiski będą w poniedziałek. Planowane posiłki: oscypki, oscypki i oscypki

Who needs big tits when you have an ass like this
2019: https://www.sfd.pl/13_tygodni_na_początek_***_redukcja-t1185675.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 607 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7261
Witam po powrocie z podróży.
Jedzenie od czwartku było różne i podróżne, tak w skrócie:
Czwartek:
jajecznica, pieczywo razowe, owsianka, kiełbaski, gołąbki, pomarańcze
Piątek:
wątróbka, pieczywo razowe, twaróg, jajka, kiełbaski, pieczywo razowe, warzywa
Sobota:
kiełbaski, pieczywo, zupa pomidorowa, schabowy, twaróg, pieczywo razowe, jajko, warzywa
Niedziela:
jajecznica, kiełbaski, pieczywo razowe, baranina z bryndzą, oscypki, warzywa

"Łowiecka" z sosami z sera owczego była po prostu obłędna, tyle. Pomiary jeszcze z czwartku przed wyjazdem jakieś dziwne, nie jestem przekonana że się zmierzyłam w tych samych miejscach. A na urlopie oprócz oscypków solidne trzaskałam codzienne przysiady
Miska na dziś poniżej.




Who needs big tits when you have an ass like this
2019: https://www.sfd.pl/13_tygodni_na_początek_***_redukcja-t1185675.html

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ćwiczenia...

Następny temat

spinka1990/Moja walka o zdrową sylwetkę

WHEY premium