SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

trening przygotowujący do wojska

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1820

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78
Witam, prawdopodobnie w styczniu czeka mnie służba przygotowawcza a po jej zakończeniu egzaminy. Ułożyłem sobie plan który mam zamiar ćwiczyć 6x w tygodniu, poniedziałek, środa, piątek - biegi, wtorek, czwartek, sobota - siłownia.

Biegi ćwiczę już od jakiegoś czasu z tym że teraz planuję dodać do nich interwały. Jeśli chodzi o trening na siłowni, priorytetem jest podciąganie które niestety idzie mi dość słabo. Czy ilość serii w FBW nie jest zbyt mała? proszę o ocenę i ewentualną poprawę.

Bieganie:
A: 1 km rozgrzewki -> 5 min odpoczynku (rozciąganie) -> 3 km na czas -> 5 min spokojnego truchtu (uspokojenie oddechu) -> trucht do dobicia 50 min treningu
B: 5 min truchtu -> interwały 15/45 x 5 serii -> 20 min truchtu
Siłownia:
A:
3-5 serii podciąganie nachwyt szeroki
3x przysiad
3x wyciskanie płasko
2x podciąganie sztangi wzdłuż tułowia
2x uginanie ze sztangielkami z supinacją
2x czachołamacze
3x brzuch
B:
3-5 serii podciąganie nachwyt szeroki
3x wykroki ze sztangielkami
3x wyciskanie sztangielek skos
2x wyciskanie sztangi sprzed klatki
2x uginanie ramion ze sztanga prosta
2x pompki na poręczach
3x brzuch
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6516 Napisanych postów 62312 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777742
Może być taki plan ogólnorozwojowy ale musisz się skupić na tych elementach, które będą wymagane podczas testów i obserwować czy będziesz w tych elementach robił postępy czy ta aktywność nie będzie za duża

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 17 Wiek 32 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 326
Jak chcesz być prawdziwym twardzielem to spróbuj trening zaproponowany przez JW Formoza http://formoza.wp.mil.pl/pl/11.html Formoza to takie polskie Navy Seals. Kto wie, może w niedalekiej przyszłości będziesz komandosem? Trzymam kciuki!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening FBW - potrzebne wsparcie :D

Następny temat

Trening siłowy, aeroby, sztuki walki, a suplementy

WHEY premium