SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

thermo speed opinie

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 143230

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
Thermo Speed dziala super, nigdy nie bylem wielbicielem jakims olimpu, i chwalilem olimp bo jestem patryjotą ale naprawde thermo speed jest dobry produkt i na mnie dziala bdb. Tylko dawki zalecane na etykiecie sa troche kulawe. Najlepiej na mnie dziala 8 kapsów dziennie. Wtedy czuje ze zyje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
kreatyna nie pomoże ci się przebić przez barierę twojego tłuszczu, tu raczej spalacz/ts/, dobrze by było do dobrze ułożonej diety dla zmaksymalizowania metabolizmu dorzucić trochę białka/odż. białkowa/, dodać lecytynę bo jest to dość mocna substancja lipotropowa/pomagająca spalać tłuszczi ogólnie wpływająca na zdrowie/, no i zestaw witamin no i dobrze by było jakiś antyutleniacz wrzucić /ala/ i jeszcze omega3, ale jak nie stać cię na to wszystko to poprzestań na ts i białku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 969
Ja sie dołącze do pytania z kreatyną?? Mam TS i chciałbym sobie dokupić Olimp Craepure Citrate 250 kaps. Po pierwsze czy mozna kreatyne łączyć z TS, po drugie czy jest to dobra kreatyna. a po trzecie w jakich odstepach czasu miedzy jednym a drugim.
A jesli chodzi o sam TS to stwierdziłem, ze ma niezłego kopa.Strasznie sie poce. Nie czuje zmęczenia. W pierwszy dzien mialem maly problem, gdy wzialem na pusty zołądek to wymiotowałem, ale to bylo za pierwszym razem. Teraz jest juz ok. Mam tylko jeszcze maly problem ze spaniem. Myśle, ze organizm sie przyzwyczai i bedzie ok. TS biore tak jak jest na opakowaniu: 30 min. po 2 kaps. przed sniadaniem i 2 kaps. przed obiadem.
Wybrałem dlatego tę kreatyne, ponieważ "powoduje spektularny przyrost masy miesniowej bez zauważalnej retencji wody" oraz "wzrost siły". Monohydrat za bardzo pompuje i są wieksze spadki(za duzo wody w miesniach).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
z kreatyn które nie przyczyniają się do zbytniego nabierania wody to cytrynian będzie jednak chyba najsłabiej działającą, lepszy jest troszkę pirogronian ale znowu dużo droższy, więc najlepiej doradzić możnaby jabłczan, albo ester i chyba tego ostatniego w twoim przypadku najbardziej bym polecił.
tak trzy, cztery kapsy dziennie

Zmieniony przez - apokalipsa w dniu 2005-05-30 23:51:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 32
Mówiąc o barierze chodziło mi o ciężar jaki obecnie "biorę". Wiem że do tego żeby przebić się przez taką barierę służy między innymi kreatyna. Dlatego pytam czy można połączyć ją z tym spalaczem.

He conqueres who endures

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
a moze czas pomyslec o malej przerwie od silowni ??
bo jakos czuje ze tu lezy problem ...

14 dni czyni cuda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 713 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 28603
Ja stosuję TS od ok. tygodnia. Straciłem ok. 2-2,5 kg (głównie tłuszczu) . Całkiem nieźle, obwody mało spadły (na razie) pozdrawiam i polecam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
ja stosuje ts jak nie zapomne
głownie przed rowerem
2ts + 2life energy
działa nieźle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 312 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2234
Najlepszy spalacz.
W ciągu tyg straciłem ok 5kg i 6cm w pasie
Powiedziałbym ze nawet za dużo
Ale jest naprawde ok

---===SFD FIGHT CLUB===---

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
w tydzień taki wynik
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie do fachowców!!!

Następny temat

CYKL KREATYNOWY

WHEY premium