SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

thermo speed opinie

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 143358

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211


jechał zawsze na TS

quasi jedzie na mocniejszym stafie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 668 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1686
tak wlasnie ma byc - opcja nr 2. Bo jak nie rozumiesz ze produkt jest OK to jestes .....odmieniec jakis, wyrazaj se swoje zdanie ale Ty mie wygladasz na teges wywrotowca jakiegos, anarchiste, nonkonformiste, nie wiem co jeszcze a system takich nie potrzebuje Olimp mu sie nie podoba. Do se do czech jedz kurka, burnera Nutrenda popijaj. LOL U KNOW

civic

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
Civic zadko to pisze ale niepowaznys czlek naprawde ,kanarku nie wiem jak to wyglada ja na nikog nie najezdzam ,powiedzialem podba sie komus oki ,mnie nie odpowiad ,poczytajcie moje wypowiedzi ,ja mam prawo do wlasnego zdania a nei nazucane mi pzrez kogo kolwiek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 668 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1686
qazar man, get it right as it has been originally thought. LOL. Jestem jak najbardziej za wyrazaniem swoich opinii, Twoje zdanie jest bardzo ok, o to chodzi a ze sie rozni od mojego to se pochrzanilem w manierze socjalistycznej. Dlategom niepowazny czy ty juz ten rocznik ze nie kuma staro-mowy?

civic

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 113 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 755
Z boku to nie wyglada tak ze Qazar pojezdza wszystkie produkty Olimpa tylko tak ze wszyscy pojezdzaja Qazara, ze ten nie zachwala miejscowego produktu...Przeciez jak to powiedzial kiedys Janek Tomaszewski, trzeba oceniac jako fachowiec a nie jako patriota-idiota...KAZDY MA PRAWO DO WLASNEGO ZDANIA!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
qasi zacznij kasowac bo sie burdel robi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
v3gas ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 6008 Wiek 14 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 38264
:/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 198 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5472
coraz baqrdziej mi sie podoba ten temat

cały czas do przodu...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1953 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8808
qazar masz zdrowie:
ja bym tu już dawno 1/2 sklął, a reszte zbanował, nie można piwedzieć swojego zdania bo zaraz się zbiera komisja śledcza olimpowców

aha wiadomo- podlizuje się bo ban mi grozi na każdym kro.. poście znaczy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie do fachowców!!!

Następny temat

CYKL KREATYNOWY

WHEY premium