SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

thermo speed opinie

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 143400

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Usunięty przez qazar za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Usunięty przez qazar za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1213 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25292
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1213 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25292
oki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No dobra. To teraz pytanie konkret.
Bo opinie ze TS dobry jak na polskie warunki ale sa lepsze ktorych w polsce porodukaowac nie mozna.
To teraz jelsi ktos twierdzi ze gorsze jest TS to pytanie konkret.
Jaka jest efektywnosc procentowa mniej wiecej w porownaniu do tych spalaczy za 150-200? (ale bez EF)

ile to jest 80%, 50% ,a moze 20 % efektywnosci tych mocniejszych?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
nie da się okreslić procentowo takich rzeczy chłopie ... to tak jakbym zapytał się Ciebie czy Twój kumpel jakby się bił z Tobą na 76% a Ty bys był na 34% prawej ręki i 53.9879% lewej i nogę miałbys połamaną ale on miał 98,7% piegów na plecach co to poprawiają aerodynamike ciosu - to kto by wygrał ???


pomyślmy ...hmmm

/uśmiech z oczkiem/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3617 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
qazar wiesz spoko mozna sie fascynowac spalaczami o extra skladach i fajnych kolorowych opakowaniach ale wiesz jest kilka substancji bazowych, ktore daja 90% efektu i dodanie reszty jest juz tylko pchaniem sie w koszty bo wzrost ceny niekoniecznie idzie ze wzrostem efektow, i tak tu mamy thermo speed, ktory zawiera wlasnie te najbardziej istotne substancje po bardzo dobrej cenie i domniemam, ze pewnej farmaceutycznej jakosci i rzetelnym - zgodnym z etykieta skladem /w przeciwienstwie do produktow z USA, ktore czasami zostaja ulepszane dodajac niedozwolone substancje/ wiec pisanie, ze jest to sredni produkt i sa lepsze w tej sytuacji jest dla mnie smieszne, bo jezeli produkt xxx daje 90% efektow i kosztuje 100zl a drugi yyy daje 93% efektow i kosztuje 200zl no to soory ale czysta glupota placic 2krotnie wiecej za ta roznice

wiesz stosowalem duzo termogenow i mam tam jakies pojecie, od tygodnia stosuje ts i juz moge cos powiedziec, termogeneza doskonala /domniemam, ze to przez wysoki procent ECGG/ przy 2x2caps i 2x15mg efki temperatura utrzymuje sie pieknie 37.1'C /stusujac potezne dawki efki tego nie osiagalem/ co jest dla mnie zdumiewajace bo mam na prawde zajechane receptory, do tego dobre pobudzenie energetyczne i istotne hamowanie glodu oraz co wazne brak jakiegokolwiek dyskomfortu psychicznego, ktory przy niektorych termogenach wystepowal wiec srodek na pewno nie jest sredni, ba smialo moge powiedziec, ze wiecej mi nie trzeba, do tego ta cena, jedynym minusem jaki zauwazylem to wczoraj mialem zgage ale podejrzewam, ze to przez co innego choc nie twierdze, ze to nie od ts..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
mhm dziwne pytanie bo procentow otego sie nie da ,spalcz ma zaza danie :partycypowac kcal(jak najlepiej ),wzmagac termogeneze i lipolize oraz pobudzac ,sa okreslone substancjie to spelnaiajace(legalne) im dany fat buerner ma go wiecej i im ma ich wiecej tym lepiej ja swoje typy podalem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
i super e-lite ty jestes zadowlony ja nie namnie nei dzial prawie wogle i co nie mam pisac o tym wy chyba olimpwocy powariowaliscie ,nie no bez jaj wystawiacie szopke az milo
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie do fachowców!!!

Następny temat

CYKL KREATYNOWY

WHEY premium