SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Thermo speed extreme- wasze opinie. Czy działa?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 69091

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez TomQ-MAG z działu Odżywki i Suplementy - OPINIE I ZDJĘCIA.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 81
Kupiłam sobie thermo speed extreme (oczywiscie z zamiarem jednoczesnych treningow i diety) i jestem ciekawa czy to dziala? Bo czytalam rozne opinie, wiekszosc pozytywna ale na wielu grupach mówią tez ze one daja efekt placebo, ze wcale nie dzialaja a jesli cos dzialaja to dlatego ze sobie sami to wmowilismy .. hm? co myslicie, jakie macie doswiadczenia ze stosowaniem tego termogeniku?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6266 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
Redukcja tkanki tłuszczowej to najczęściej spotykany cel dla większości osób. Czasami wynika on niestety z wcześniej występujących błędów żywieniowych, braku aktywności fizycznej i dbania o swój organizm, co niestety przekłada się na zdrowie i wygląd sylwetki. W takiej sytuacji ciężko jest wrócić do atrakcyjnego wyglądu. Jednak bez wątpienia jest to możliwe. Trzeba czasu i cierpliwości. Sam czas i cierpliwość jednak nie wystarczy. Niezbędne będą:

1. Dobrze dobrana dieta.
2. Treningi siłowe.

Dopiero gdy te podstawy będziemy mieli dopięte na ostatni guzik, można skupić się na odpowiedniej suplementacji. Z reguły pierwszy wybór pada na spalacz tkanki tłuszczowej, czyli popularny termogenik. Jego podstawowymi funkcjami są:

- pobudzenie,
- zwiększenie termogenezy ciała (przyspieszenie metabolizmu),
- zmniejszenie apetytu.

Suplement, o którym piszesz, czyli Olimp Thermo Speed Extreme jest jednym z bardziej popularnych. Firma jak najbardziej sprawdzona, od wielu lat dostępna na rynku. W jego skład wchodzą:

Ekstrakt zielonej herbaty EGCG (55%) 250 mg
w tym EGCG Epigallocatechin Gallate 137,5 mg
Ekstrakt z gorzkiej pomarańczy 167 mg
- w tym synefryna 10 mg
Ekstrakt guarany (50%) 40 mg
- w tym kofeina 20 mg
Kofeina 80 mg
Ekstrakt pieprzu czarnego-Piperine (95%) 2,5 mg
Tyrozyna 500 mg

Jak najbardziej może on być dodatkiem wspomagającym redukcję. Zakupić można go tutaj:

https://sklep.sfd.pl/Olimp_Thermo_Speed_Extreme_Mega_Caps-opis25980.html



Moderator działu Odżywianie

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
dziala jak najbardziej
jezeli mowa o pobudzeniu i podniesieni termogenezy

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 81
a spalanie tłuszczu? :P przyznam , że o to głównie mi chodzi. wczesniej nic nie stosowalam, cwiczylam i trzymalam diete, spadło 6 kg. z 66 na 60 (przy wzroscie 163), potem waga stanęłą w miejscu. A chcialabym jeszcze tak z 5kg bo jeszcze troszkę tłuszczyku jest, pomyslalam ze moze taki spalacz troche mi w tym pomoze :p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4520 Napisanych postów 35795 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263130
Jeśli masz dograna dietę i trenign a przyszła stagnacja to spalacz może pomóc


Zmieniony przez - K_PS w dniu 7/2/2015 8:25:29 PM

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
j/w
pomoże pod warunkiem spelnienia ww czynnikow

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Ładne zdjęcie

Jak to TomQ opisał podnosi termogeneze czyli zwiększa temp ciała, podczas której to organizm spala kalorie, no i lepsze pobudzenie przed treningiem to lepszy trening, bardziej wydajny.

Być moze w diecie coś tzreba pokombinować, moze za nisko już zeszłaś z kaloriami, metabolizm spowolniony, jakieś rotację węglami zastosować.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 81
mam problem z dobrym rozkładem makro i myślę, że też w tym problem ale jakoś nie wychodzi mi dogranie tego, zawsze coś jest nie tak :P ale pracuje nad tym
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Mamy działy odżywianie czy ladies, w którymś na pewno to dograsz mniej wiecej.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 51
ja jak wzielem 2pierwsze tabletki zaczelo mnie grzac jak sk***esyn. natomiast pozniej juz z przyczyn niezaleznych bylo po.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
co bylo po?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 11 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 115
shiza91xx jak to dawkujesz? przed śniadaniem i obiadem czy do treningu?
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Głód po spalaczu

Następny temat

pytanie o spalacz

WHEY premium