SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

thermo speed opinie

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 143307

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
tak- taki czas jest optymalny- wogole jesli chodzi o redukcje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 159 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 825
Słaby spalacz, nie pobudzał mnie, ale na rowerku zapieprzałem jak nigdy ( tylko dlatego ze brałem te tabletki a tak naprawde dawały mi 0 pobudzenia i powera ). Schudłem 4 kg, z czego przytyłem 3, ale zdecydowanie masa lepszej jakości jednak tłuszczu nadal mam dużo, dlatego teraz sproboje czegos mocniejszego

Zmieniony przez - pk1 w dniu 2008-04-28 19:18:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42
jutro rano zaczynam cykl ;] narazie kupiłem sobie jeden blister zobaczymy co to da ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27
witam! Jestem po pierwszym dniu stosowania Thermo Speeda extreme i stwierdzam,ze wcale mnie nie pobudzil wczesniej stosowalam therm line II i po kilku minutach polkniecia czulam duze pobudzenie,a po pol godz. nachodzilo duze laknienie,ale takie pozytywne, poniewaz przegryzlam troszke jedzonka i juz czulam sie najedzona... natomiast ten Thermo speed odczuwam ze slabiej na mnie dziala... czy stosowac go dalej czy zrezygnowac i wrocic do therm line... zalezy mi bardzo na czasie .. . mam do zrzucenia z conajmniej 5kg w poltora miesiaca... po thermo speedzie moze mi sie to udac????? prosze o odpowiedz??? i jak dlugo mozna stosowac tego typu spalacze??? moze poprostu juz na mnie nie dzilaaja bo organizm sie przyzwyczail?? therm line lykalam juz ponad rok z przerwami miesiecznymi a nieraz dwu miesiecznymi...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
a do ilu kaps. doszłaś na th.line?
trzeb aoczywiście powiedzieć, że wraz z rozwojem redukcji coraz trudniej jest uzyskiwac zadawalające wyniki, podobnie sprawa wyglada z pobudzeniem- organizm sie przyzwyczaja.
choc th.speed zawiera kofeinę w formie stopniowo uwalnianej więc trudno o wielkie pobudzenie od razu.
raczej wogole nie powinnas odczuwac wielkiego pobudzenia, zreszta przy poprzednim spalaczu chyba także...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27
co oznacza"rozwoj redukcji"??? therm line nie zlicze ile polknelam kaps. bardzo duzo... w ciagu roku chyba z 700 kapsolek... przy cwiczeniu na silowni duzo schudlam... po odstawieniu tabletek stracilam chec do cwiczenia i przybieralam na wadze,wiec znow zaczynalam lykac therm line... pozniej schudlam.. odstawilam... przytylam.. wrocilam do lykania... i tak w kolko ... zazwyczaj po dwoch miesiacach kuracji robilam przerwy miesieczne i wracalam ponownie do th. line...po drugim dniu stosowania thermo speed stwierdzam ze cosik na mnie dziala... mam nadzieje ze szybko zobacze efekty na wadze i na sobie tylko wydaje mi sie ze angina mnie lapie .. czy jesli lekarz przepisze mi antybiotyki, to bede musiala odstawic$ thermo speeda na czas choroby?? czy to nic nie szkodzi???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
pewnie bedziesz musiała zapytac lekarza- bo antybiotyki sa rozne, zresztą pewnie podczas choroby schudniesz i bez tego.

ale miejmy nadzieje, ze sie nie przydarzy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1220
witajcie mam pytanko czy mogę stosować ts od 22 maja do 22 sierpnia bo zależy mi na redukcji ok 10 kg tłuszczu a ćwicze dość intensywnie i na siłowni i w domu na wioślarzu ok 1 godz 2/3 razy w tygodnu +
siłownia 3 razy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 15 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 671
Uważam, że powinieneś łykać TS tylko do 20 sierpnia bo dwa dni więcej zniweczą efekty kuracji :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
możesz oczywiście, jednakże nie planowałbym tego tak z gory- także i cała redukcję, wyznaje bowiem zasadę, ze przy pewnych żelaznych założeniach jednsakże należy korygowac inne, zmienne w sumie czynniki.
więc możez zacząć z takim nastawieniem lecz niekoniecznie ciągnąć je do samego końca- zobaczy sie w praktyce, po efektach
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie do fachowców!!!

Następny temat

CYKL KREATYNOWY

WHEY premium