SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

thermo speed

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2161

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1488
Czy po thermo daje powera? Czy traci sie tylko tłuszcz czy są w miesniach? Można brac kreatyne do thermo? Z Góry dzieki za odpowiedzi
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Aż tak bardzo nie zgłębiałem tematu. Genralnie, nadczynność tarczycy jest przeciwwskazaniem do stosowania termogeników.

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
raczej nie da Ci powera,ponieważ w składzie nie ma nic takiego co by mogło go wywołać

nie widzę przeszkód w łączeniu go z kreatyną - najlepiej jabłczanem

sprawdź sobie ten link - jest bardzo pomocny

https://www.sfd.pl/search.asp 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zamowilem
na probe

i za 2-3 tyg dam odpowiedz

bede testował na paniach ktore mialy do czynienie a termą, termalem

wiec postaram sie wiarygodnie wypowiedzieć

czesc przetestuje w dawkach 2*2
a czesc 3 razy po 2szt
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2650 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 66285
I ja sie podepne pod pytanie, bo od przyszlego tygodnia zaczynam kuracje z thermo speed.

Czy jak mam trening silowy a zaraz po nim aeroby to czy brac 2 kaps przed treningiem silowym czy przed aero??

Tylko głupcy nie mylą sie nigdy - Sokrates.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
myślę, że przed aero

TS nie da Ci 'pałera' przed siłowym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
Powera, Powera, a co to znaczy Powera bo nie rozumiem? TS zawiera kofeine jak wezmiesz 2-3 kapsy to powinno dzialac pobudzająco ja tak rozumiem powera. Bo jesli power to znaczy jakas zwiększona sila czy nadludzkie moze to nie da ci zaden suplement chocbys na glowie staną.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2650 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 66285
OK no to bede łykał przed aero, biore tez przed aero BCAA mam nadzieje ze to nie bedzie kolidowac.

A w dni nietreningowe jak to brac? rano na czczo i przed snem czy yak??

Tylko głupcy nie mylą sie nigdy - Sokrates.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 9390 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49424
tora nie będzie
jaki masz poziom bf i diete (proporcjie ww głownie)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1488
wlasnie zamowilem sobie, w piatek zaczynam thermo ,jablczan mega capsy, tauryna mega capsy ,omega-3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
Tora jak masz trening aerobowy zaraz po siłowym to weź raczej przed siłowym i bcaa też raczej powinieneś tak brać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Tak jak powiedział Behamut - zależy, co rozumiesz pod pojęciem pałera: czy siłę, czy napęd - czyli spida. Spida da na pewno, bo zawiera tyle kofeiny, co 2 kawy, a do tego adrenomimetyki, podobne do efedryny - synefrynę i froskolinę. Teoretycznie, siła też powinna wzrastać, bo jego skladniki podnoszą poziom cAMP, który działa podobnie do testosteronu.

S. Ambroziak

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co teraz warto wziasc ??

Następny temat

bialko again :P

WHEY premium