SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tight + Thermo Speed czy można łączyć???

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2495

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 207
Witam mam pytanko. Chciałbym spalić takankę tłuszczową na brzuchu a mam jej sporo. Zakupiłem sobie Tighta, biegam (3 razy w tygodniu) chodze na siłke (od 5 lat) i obecnie jestem na 7 dniu "aerobicznej szóstki Weidera". Moje pytanie jest takie : czy moge połączyć spalacz Tight z Thermo speedem, czy nie ma przeciwko temu jakiś przeciwskazań, bo nie chcem kupować spalaczy z efedryną a bardzo mi zależy na utracie tłuszczyku zwłasza na brzuchu z góry dzięki za odpowiedź
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
wybierz jeden z tych dwóch
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 668 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1686
pewnie ze mozna laczyc a co stoi na przeszkodzie?

civic

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 207
dzieki za odpowiedź:]] a skoro tych dwóch nie można łączyc to może jest coś co by mogło przyspieszyc spalanie tłuszczu, a można by było to brać razem z Tightem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 561 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16257
zaleca sie tighta z t3 z sana.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 668 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1686
11 rafi, nie dziekuj za odpowiedz ze NIE MOZNA skoro przynajmniej ja Ci odpisalem ze MOZNA. Pozostale odpowiedzi (qazar?) to chyba podpucha czy ironia. Nie ma zadnych przeciwskazan ani skladnikow w tych preparatach ktore by sie wykluczaly. Zadnych. Tak jak wit. C mozesz laczyc z B1, B2, B6 itp tak samo stackowac mozesz Tight i Thermo Speed. Sure i 100%

civic

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 207
hehe :]] to spoko jak mówisz ze nie ma przeciwskazań to sobie zakupie tego thermo speeda mam nadzieje że będą większe rezulataty, dzieki ;)wolałem sie upewnić przed kupnem, bo cenie sobie zdrowie :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
skoro tak to uważaj na tighta...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 207
uważać??? to znaczy ??? co moze sie dziać??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
poczytaj trochę o tym środku
to nie jest lajt...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kelp

Następny temat

TAURYNA- kiedy?

WHEY premium