SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

testosteron w kazdym cyklu?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4091

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3616 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
czy to regula?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24545 Napisanych postów 68232 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 538294
wbijalem enan ostatnio, bilem go 10 tyg, najlepsze wkrety byly 6-8-9 tydzien, czulem w ostatnim tygodniu lekki zastój, teraz jestem na propie
ogólnie jest fajnie testosteron fajna rzecz

"... Nie ważne czy dobrze, ważne że z efektem..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9051 Napisanych postów 82733 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699762
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2709 Wiek 46 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18473
w masowych raczej tak bo najlepiej sie sprawdza ale ogolnie to nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3727 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 70059
Mnie sie wydaje ze zalezy od psychiki pacjenta.Wcale nie jest powiedziane ze cykl bez testa jest z dupy.Niektorzy lubia tren i masteron w koncowej fazie bez dodatku testa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
twoje cialo dziala na testosteron. wg mnie to po prostu niezdrowe nie wbijanie chocby terapeutycznej dawki, jesli blokujesz produkcje testa innymi srodkami. czy sie da bez testa? pewnie, ze tak.

ale dla mnie i tak test jest i podstawa i dodatkiem, poczatkiem i koncem, alfa i omega . bulki z chlebem smakuja najlepiej

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cykl bez tescia to ch.....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
Nawet przy oxie w dawce wyzszej niz 10mg ed produkcja endo testa zostania zaklocona...jak dla mnie sprawa jest oczywista.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2029 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27153
A ja wskoczyłem na 200 propka i mi się zaraz nastrój poprawił. Test to baza zawsze IMO.

Jeszcze nie spotkałeś sam siebie. Ale korzyść z tego, że w międzyczasie poznaje się
innych ludzi jest taka, że jeden z nich może przedstawić Ci Ciebie samego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wiadomo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3032 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 123315
Bez testa to chvj nie cykl.
Lecialem teraz na m-rolu solo i mialem strasznie wachania nastrojow, zdołowanie i niechec do wszystkiego. Przywalilem 100mg propa 2 dni temu i dzis juz czuje poprawe:) cholera wie czy to przez problemy osobiste czy brak tescia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 616 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13201
test to podstawa inne koxy sa zbyteczne
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

tesc prop IP 1 cykl jaki odblok? z gory dzieki

Następny temat

bieganie po salbutamolu

WHEY premium