SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Testosteron/Sustanon po cyklu metki ??

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1237

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 522
Witam. Mam takie pytanie kończę właśnie cykl metki 10mg/100. I chciał bym się dowiedzieć czy jest sens brania teraz teścia. Nie jest to mój pierwszy cykl choć po tabletki więcej już nie sięgnę zdecydowanie wybieram płyny ... I dlatego tez chciał bym jeszcze coś zarzucić Metka wiem ze zwiększa poziom testosteronu wiec logicznie myśląc powinno to dalej sie wkręcać przy tesciu np prolongatum i przełożyć odblok clomidem na sam koniec.
Licze na pomoc ; ) pzdr
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126091
Najlepiej by było jakbyś się teraz odblokował. Jak nie to weź teraz propa np 7 -8 tyg i potem odblok konkretny. Niestety jak nie będziesz trzymał diety, to po tym tescie też napiszesz, że nie jesteś zadowolony do końca z cyklu. Dieta, a nie środki to podstawa udanego cyklu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 584 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 23321
Pieprzysz głupoty kolego :) Jak meta z winem podnosi Ci poziom teścia??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82718 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699615
raczej odwrotnie a
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 522
A więc tu moja pomyłka. Ale mimo wszystko zważywszy na to ze poziom testosteronu po cyklu będzie zaniżony przyjecie teraz teścia albo susty jest racjonalnym wyjściem ? i czy teść bedzie działał czy jedynie wyrówna poziom do normy po czym i tak bym musial sie oblokowac ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 584 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 23321
no jasne że będziesz musiał się odblokować poczytaj jeszcze trochę zanim się weźmiesz za poważne koksowanie, zrób odlok po tym mietku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 443 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7193
Teoretycznie mógłbyś polecieć jakiegoś testa bezpośrednio po tej mecie, ale nie znamy twojej ankiety.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 522
1. WIEK:20
2. WAGA:87
3. WZROST:186
4. WYMIARY:
-biceps:42
-klatka:111
-udo:57
-talia:87
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 3,5 roku
6. DIETA: - Nie regularna
-białko:
-węglowodany:
-tłuszcz:
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: Testosteron, Decka Sustanon ... / 3 - 4 cykle
8. TRENING: 5 dni w tyg / Systematyczny
9. CEL CYKLU: Masa
10. OSTATNI CYKL I ODSTEP CZASOWY OD JEGO ZAKONCZENIA:
Decka 10 ml + Test prolongatum 20ml - 10 miesięcy temu
100/10mg Metanabol - kończe

12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy):Szczupły / szybki metabolizm
13. STAN ZDROWIA: stabilny bez większych problemów
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: do tej pory znikome
16. WYNIKI SIŁOWE:
wycisk barki : 110
sztanga : 145
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 522
Po tej metce jestem nawet zadowolony ale jednak to nie to czego bym oczekiwał. Było to na podkręcenie ponieważ miałem lekka przerwę z treningami i postanowiłem znów się wsiąść na ostrzej i muszę przyznać ze do formy wróciłem ale jednak chciał bym w końcu pójść coś dalej stad tez chec zarzucenia jeszcze teścia z tym ze wlasnie sie zastanawiam czy bedzie mialo sens po metce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
artur8352
....poziom testosteronu po cyklu będzie zaniżony przyjecie teraz teścia albo susty jest racjonalnym wyjściem ? i czy teść bedzie działał czy jedynie wyrówna poziom do normy ...


branie saa jest nieracjonalne co do reszty to nadal piszesz głupoty
zrób odblok po mecie i za 3 miechy myśl o następnym cyklu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94129 Napisanych postów 363975 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667720
dopnij diete,i albo odblok po tej metce lub daj propa i odblok po propie wtedy oczywiście

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Metka podobno nie blokuje ale to sam powinieneś w tym momencie czuć po swoim organizmie. Jeśli nie czujesz się zablokowany możesz coś jeszcze polecieć. Najlepiej jak Lodzianin mówi. Daj propa bo on szybko się wkręca albo odblok i po przerwie coś konkretniejszego.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ginekomastia

Następny temat

Metanabol + niemetylowy PH

WHEY premium