SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

t0macha/BLOG/zostać hardkorem...

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6281

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 649 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18020
po czesci tak, jednak jest to blog a nie dziennik wiec nie bedzie codziennych wypisek. dzisiaj spokojnie, treningu nie moglem zrobic gdyz nie starczylo czasu zeby isc na silownie, jutro pojde
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 649 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18020
no i byłem na siłce, mam strasznie ****owe samopoczucie - nic mi sie nie chce dosłownie..

pojechałem rowerem, dobra rozgrzewka. jako, że na trening nie miałem absolutnie ochoty zrobiłem tylko barki:

Wyciskanie sztangi zza karku 10x43kg 8x45kg 5x47kg 4x47kg
Arnoldki 10x12kg 10x12kg 10x12kg 10x12kg
Podciąganie sztangi wzdłuż tułowia 12x36kg10x40kg 8x44kg 6x44kg

nie wiem co sie ze mna dzieje ostatnio.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 160 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1409
musisz to przetrzymać, też tak miałem kilka razy, najlepiej jak byś sobie znalazł jakąś motywacje bez pośrednio przed treningiem, mi jak się nie chcę ćwiczyć to czytam forum i napatrzę się na zdjęcia gości którzy wyglądają tak jak ja bym chciał kiedyś wyglądać i automatycznie mi przychodzi chęć do treningu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 448 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4959
Hmmm ja miewałem brak ochoty przed treningiem ale jak juz byłem na siłowni to motywacja wracała, bo patrzyłem na gości co na serie biorą więcej niż moj życiowy rekord, mowie sobie że tez taki będe kiedyś.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 649 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18020
ja zazwyczaj mam motywacje i power'a na silce ale ostatnio jakos tego brakuje, ale wiem co jest powodem - sprawy rodzinno/prywatne wiec musze przeczekac to...

co do patrzenia na innych - zwykle cwicze sam, mamy silownie u kumpla, cwiczy tam 5 osob, jest wszystko co potrzebne. ostatnio wchodze zrobic trening a tu radia nie ma, niecierpie cwiczyc w ciszy wiec odrazu ochota na tyranie przeszla...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5699 Wiek 54 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 37378
Motywację musisz znaleźć bo szkoda by było zaniechać tego co już dobrze prezentuje Patrz foty str. 1
Co do muzy to jest niezbędna na treningu to fakt .

Żadnych najmniejszych nawet litości choć mięśnie mdleją i trzeszczą kości....
ZOBACZ MOJE FOTY ,KRYTYKA DOPINGUJE :http://www.sfd.pl/Przyszła_pora_na_foty_Demola-t526073-s1.html
ODWIEDŹ DZIENNIK :
http://www.sfd.pl/Świat_jest_mały,_ale_należy_do_wielkich!_15*10*5_by_WODYN-t592390.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 649 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18020
nudzilo mi sie to pstryknalem 2 foty:









krzywo spialem najszersze i dziwnie wyszly
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5699 Wiek 54 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 37378
Piesiowe naprawdę pięknie wyseparowane , Plecy jak lotnisko
PS. t0macha to pierwsze to kto Ci pstrykał

Żadnych najmniejszych nawet litości choć mięśnie mdleją i trzeszczą kości....
ZOBACZ MOJE FOTY ,KRYTYKA DOPINGUJE :http://www.sfd.pl/Przyszła_pora_na_foty_Demola-t526073-s1.html
ODWIEDŹ DZIENNIK :
http://www.sfd.pl/Świat_jest_mały,_ale_należy_do_wielkich!_15*10*5_by_WODYN-t592390.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 160 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1409
noo chłopie elegancko. Szacun:) na moje to ty nie masz co redukować, zabieraj sie za mase:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 649 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18020
sąsiadka wpadła na chwile no i wiesz

troche trening modyfikuje na bardziej siłowy, niższy zakres powtórzeń - zobacze jak się sprawdzi. jutro klata + biceps. bedzie ogien
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

mam pytanko...jakie cwiczenia..???

Następny temat

plan od znajomego - co zmienic?

WHEY premium