SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

stary wygląd potreningu

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 37926

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 44 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 344
Mam pytanie. Czy już ktoś poprawia wyświetlanie w okienku zestawów posiłków? Nadal mam w okienku tylko kilka, ciągle tych samych zestawów, reszta nie dostępna, mimo iż są na stronie z zestawami, a mam 9 stron.

I jeszcze jedno. Kiedy wchodzę w moje tematy to mam ok moje tematy, ale kiedy wchodzę w moje wypowiedzi to nadal mam wyszczególnione tylko tematy, a wypowiedzi nie ma. No chyba ,że coś źle robię.


Zmieniony przez - majaf w dniu 2016-08-26 10:01:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 52 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1857
Rano zauważyłem pewną zmianę, schowek z gotowymi posiłkami był poniżej przycisków i był szerszy, a teraz jest tak jak było wcześniej.
Ta zmiana była dobra, była lepsza widoczność, i jedyne co sprawiało problem to za szybki scroll w tym okienku. Myślę że lepiej wrócić do tego ustawienia z rana, ewentualnie dać przyciski poniżej szablonów posiłków :P


Zmieniony przez - Dyziekdyz w dniu 2016-08-26 20:52:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 119 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8317
Moje 2 grosze:
- wpisuję "Pomidor" i nadal go nie ma, ale wystarczy wpisać "Pomidor'" (apostrof po nazwie produktu) i jest ;) Jak to wyczaiłem? Zboczenie zawodowe, jestem programistą ;p
- inna kaloryczność dla danego dnia jest pokazywana w dzienniku na stronie, a inna w zrzucie dnia, wcześniej też tak było! Wygląda na to, że zrzut do png oblicza podsumowanie kalorii dla dnia na podstawie rozkładu makro dla dnia! Niby oczywiste, ale jak sobie np. dodamy coś z alkoholem to powoduje przekłamania. Liczenie w obu miejscach powinno być identyczne i działać tak jak na stronie.
- szablony produktów czyli moje produkty - przydałaby się wyszukiwarka albo opcja "pokaż wszystkie" czyli lista bez stronnicowania
4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 44 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 344
Czy na forum jest taka opcja,żeby z dołu strony szybko wrócić na górę strony, bo ja tego nie widzę jeśli jest, a jeśli nie ma to dobrze by było to zrobić, bo przewijanie scrollem jest uciążliwe. Miłego dnia. Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Doskonałym konceptem wprowadzonym w praktykę mógłby okazać się rozbudowany panel w dziennikach żywieniowych, mam na myśli nie tylko widoczność makroskładników i kalorii, ale również lista minerałów, witamin, kwasów tłuszczowych spożytych w ciągu dnia .
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 94490 Napisanych postów 364426 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669096
dudee
Doskonałym konceptem wprowadzonym w praktykę mógłby okazać się rozbudowany panel w dziennikach żywieniowych, mam na myśli nie tylko widoczność makroskładników i kalorii, ale również lista minerałów, witamin, kwasów tłuszczowych spożytych w ciągu dnia .


za takie programy to sobie słono liczą

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
bartoszM
Moje 2 grosze:
- wpisuję "Pomidor" i nadal go nie ma, ale wystarczy wpisać "Pomidor'" (apostrof po nazwie produktu) i jest ;) Jak to wyczaiłem? Zboczenie zawodowe, jestem programistą ;p



U mnie też ten manewr działa, nie mam jabłek i bananów, ale jak je wpiszę z apostrofem - mam

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 24 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 788
Hejo, od trzech dni mam kłopot z apką mobilną - wiecie może co jest nie tak i czy jest na to jakaś recepta?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 59 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1247
A ja mam problem z ustawieniem zapotrzebowania kalorycznego. Nie widac tego co wpisuję (wartości % i g nachodzą na siebie o czym już ktoś wcześniej wspominał na forum ale zmiany nie zostały wprowadzone) i z 5 min się męczyłam żeby jakoś to ustawić...


A przy ustawieniach prywatności nie widac co się zaznacza, czy jest upublicznione, czy nie:




Zmieniony przez - karolcia3008 w dniu 2016-08-29 11:24:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 6 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 693
konrad1126
1. Edytując produkt własny można zmienić kategorię i makro ale nie można zmienić nazwy... No i jak wcześniej było pisane wszystkie dodane przez nas produkty powinny być posegregowane wg kategorii.
2. Po dodaniu produktów do dziennika żywieniowego i kliknięciu zakończ moim zdaniem nie powinno przenosić do zakładki "Mój profil". Ja osobiście dodając dużą ilość produktów do dziennika zapobiegawczo zazwyczaj klikałem w staje wersji "Zapisz" (ponieważ czasami było tak, że strona się wysrała i trzeba było wszystko na nowo wpisywać) po czym wchodziłem ponownie i wpisywałem wartości w gramach. Teraz jest za dużo klikania :)


Zmieniony przez - konrad1126 w dniu 2016-08-17 11:36:05


Pomijając, że to co pisałem wcześniej nie zostało jak dotąd zmienione to dodam jeszcze:
1. Poruszanie się po różnych dniach dziennika żywieniowego jest cholernie upierdliwe. Tak ciężko wrócić do starej dobrej osi czasu? Dawniej, gdy chciało się znaleźć makro produktu dodanego przez nas wystarczyło zmienić dzień w osi czasu i dni ładnie się zmieniały. A teraz na siłę uszczęśliwiacie ludzi beznadziejnym i niepraktycznym : "UWAGA: ZMIANA DATY SPOWODUJE UTRATĘ NIEZAPISANYCH ZMIAN: ANULUJ/PRZEJDŹ DO DATY". I jak nie pamiętam czy jakiś produkt jadłem 3 czy 4 czy 6 dni temu, żeby go znaleźć muszę klikać PRZEJDŹ DO DATY tak na oko z 10 tysięcy razy.... i za każdym razem czekać na ładowanie strony.
2. Aby w "Mój profil" posiłki z danego dnia były posegregowane wg. godzin trzeba je dodać po kolei - od najwcześniejszego do najpóźniejszego... Jak dodamy DLA PRZYKŁADU: najpierw posiłek 1 o godz. 8:00, później posiłek 3 o godz. 20:00, a później posiłek 2 o godz. 14:00 to w "Mój profil" widnieje taka kolejność posiłek 1 , 3 , 2 , mimo że godziny są ustawione dobrze to ich nie uwzględnia... Aby było po kolei trzeba edytować cały dzień przez przycisk edytuj znajdujący się przy przycisku zrzutu JPG i zapisać. Również trochę upierdliwa sprawa.
3. W "Mój profil" po rozwinięciu posiłku (aby zobaczyć produkty) moim zdaniem powinna być jak zawsze taka kolejność: ilość,KCAL,B,W,T a nie "ilość" na końcu. Skąd taki pomysł w ogóle?

Dać chłopakom z IT trochę podwyżki to może szybciej się uwiną i doprowadzą serwis do funkcjonalności :D
9
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dodawanie posiłków dzień wcześniej na potreningu.pl

Następny temat

Błąd w wysyłaniu wiadomości

WHEY premium