SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

stary wygląd potreningu

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 37867

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 6 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 693
Z tego co widzę, macie w du**e problemy zgłoszone przez użytkowników... Zmieni się coś jeszcze czy trzeba się przyzwyczaić do takiego badziewia?
4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22584 Napisanych postów 11135 Wiek 47 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 356176
Nie wiem czy takie było założenie, ale wydaje mi się, że jednak nie, a zarówno kliknięcie na profilu po treningu w link Moje tematy jak i w link Moje wypowiedzi przekierowuje dokładnie w to samo miejsce tj. do zakładki "obserwowane tematy" w Ustawieniach forum.
Nie powinno być tak, że jeden link przerzuca właśnie do obserwowanych tematów, a drugi to listy postów danego usera?

Poniżej screeny przycisków/linków i miejsca, w którym lądujemy po ich kliknięciu.

Jeżeli to coś pomoże, to sprawdzone na Chrome, wersja 53.0.2785.116 m.

Κατά τον δαίμονα εαυτού.
------
Mój dziennik: http://www.sfd.pl/DT__Ghorta_ghrrromi_fat-t1096396.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22584 Napisanych postów 11135 Wiek 47 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 356176
Niestety forum wyrzuciło błąd serwera podczas wysyłania posta i oba screeny nie weszły, może tym razem się uda.


Przy okazji - próba edycji postów od kilku godzin kończy się zawsze komunikatem:

Błąd serwera aplikacji.

Serwis chwilowo niedostępny, prosimy spróbować ponownie. Za utrudnienia Przepraszamy!

Κατά τον δαίμονα εαυτού.
------
Mój dziennik: http://www.sfd.pl/DT__Ghorta_ghrrromi_fat-t1096396.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 230 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 102194
Jak usunac posilek ze schowka?

ciężary to mój żywioł :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 544 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 6789
Czy będzie wykres dni, na którym widać gdzie jest dieta a gdzie nie ma w jednej linii?
(ten co był wcześniej)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
No to jak jeszcze temat żyje, to nie mam bananów, znaczy mam jak je wpiszę z apostrofem
1

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 84 Napisanych postów 969 Wiek 49 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 161334
Trochę zgubiłem wątek...
Przez jakiś czas była możliwość "kopiowania" posiłków poprzez zwykłą zmianę daty. Teraz już ta się nie da. Jest jakiś sposób by przenieść w całości posiłki z jednego dnia na inny, dowolny?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 842 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 71137
Czy jest szansa na takie zmiany?
konrad1126
(...)
Pomijając, że to co pisałem wcześniej nie zostało jak dotąd zmienione to dodam jeszcze:
1. Poruszanie się po różnych dniach dziennika żywieniowego jest cholernie upierdliwe. Tak ciężko wrócić do starej dobrej osi czasu? Dawniej, gdy chciało się znaleźć makro produktu dodanego przez nas wystarczyło zmienić dzień w osi czasu i dni ładnie się zmieniały. A teraz na siłę uszczęśliwiacie ludzi beznadziejnym i niepraktycznym : "UWAGA: ZMIANA DATY SPOWODUJE UTRATĘ NIEZAPISANYCH ZMIAN: ANULUJ/PRZEJDŹ DO DATY". I jak nie pamiętam czy jakiś produkt jadłem 3 czy 4 czy 6 dni temu, żeby go znaleźć muszę klikać PRZEJDŹ DO DATY tak na oko z 10 tysięcy razy.... i za każdym razem czekać na ładowanie strony.
2. Aby w "Mój profil" posiłki z danego dnia były posegregowane wg. godzin trzeba je dodać po kolei - od najwcześniejszego do najpóźniejszego... Jak dodamy DLA PRZYKŁADU: najpierw posiłek 1 o godz. 8:00, później posiłek 3 o godz. 20:00, a później posiłek 2 o godz. 14:00 to w "Mój profil" widnieje taka kolejność posiłek 1 , 3 , 2 , mimo że godziny są ustawione dobrze to ich nie uwzględnia... Aby było po kolei trzeba edytować cały dzień przez przycisk edytuj znajdujący się przy przycisku zrzutu JPG i zapisać. Również trochę upierdliwa sprawa.
3. W "Mój profil" po rozwinięciu posiłku (aby zobaczyć produkty) moim zdaniem powinna być jak zawsze taka kolejność: ilość,KCAL,B,W,T a nie "ilość" na końcu. Skąd taki pomysł w ogóle?

Dać chłopakom z IT trochę podwyżki to może szybciej się uwiną i doprowadzą serwis do funkcjonalności :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 30 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 370
Oś dni, na której było widać, w którym dniu dodało się posiłki a w którym nie, najlepiej motywowała, Bardzo jej brakuje. Ten dziennik jest bardzo nieczytelny, niestety...
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 544 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 6789
Dokładnie. Brak osi czasu najbardziej. No i ten wybór szablonów posiłków zapisanych jest BEZNADZIEJNY.
h**owo i do dupy ogólnie mówiąc
2
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dodawanie posiłków dzień wcześniej na potreningu.pl

Następny temat

Błąd w wysyłaniu wiadomości

WHEY premium