SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

avatar na potreningu ale brak na forum

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3296

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 275 Napisanych postów 5093 Wiek 24 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 71202
zmienilem dzisiaj avatar w serwisie potreningu.pl i zamiast miec go na forum to na forum nie wyswietla sie nic :C halp.

"You're not dieting for f***ing taste motherf***er, you're dieting for the results the dieting is gonna give you. Shut the f*** up and eat that shit"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
PaWEL-H IT Boss Administrator
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3246 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 717722
Faktycznie, mam prośbę - proszę spróbować jeszcze raz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 275 Napisanych postów 5093 Wiek 24 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 71202
zmienilem ale na forum nic nie zaskoczylo

"You're not dieting for f***ing taste motherf***er, you're dieting for the results the dieting is gonna give you. Shut the f*** up and eat that shit"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1735 Napisanych postów 27216 Wiek 25 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 516313
Sprawdź czy Twoja grafika nie jest w formacie PNG.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
solaros Moderator
Ekspert
Szacuny 2565 Napisanych postów 29960 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 200163
ja mam to samo,co widac i nie nie jest to PNG
na potreningu jest
w wiadomosciach pw jest
na forum - brak
czyli hula,bo widzi - ale nie do konca

Zmieniony przez - solaros w dniu 2016-10-02 02:50:38

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
moja też nie jest w formacie png, teraz mi wskoczył stary avatar

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

działy regionalne ?

Następny temat

Avatar się nie wgrywa, jakiś błąd?

Zestaw 1