SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

stary wygląd potreningu

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 37925

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 11 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4663
U mnie jak dodaje produkty do dziennika żywieniowego nie ma tak popularnego owocu jak banan. O co chodzi? W poprzedniej wersji było.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 303 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27511
Po wpisaniu produktów do posiłku wszystko mnoży x 4, nijak nie idzie tego policzyć, po usunięciu pomnożonych produktów ilość kcal i btw dalej jest pomnożona x 4... Ciężko też wpisać gramaturę bo w tym miejscu jest jakby 'ucięte' pole... Takie cuda się dzieją po otwarciu strony w Safari.

" The mind is the limit. As long as the mind can envision the fact that you can do something, you can do it (...)"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 71 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11583
Ja dodam do tych żalów problem z wyświetlaniem strony, tj większość matryc w laptopach nie grzeszy wielkością i rozdzielczością a strona jest tak zbudowana, że aby czegoś się dowiedzieć muszę cały czas przewijac stronę, raz w górę, raz w dół...pi prostu powinna być bardziej w "kupie"
Na a gdyby było można to i tak pozostał bym że starą forma
5
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 19 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 299
Najlepiej jeśli zrobilibyście możliwość zmiany na stary wygląd strony, kto by chciał nowy to by korzystał z nowego, a kto stary ten ze starego.
Cały dzień się irytuje szukając jakiegoś innego dziennika ale żaden nie odpowiada mi jak ten, który był tutaj, szkoda.


Zmieniony przez - szymek6786 w dniu 2016-08-10 18:20:14
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 13 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8307
Niestety nowy wygląd jest mocno nieintuicyjny, fajnie by było gdyby można było wybrać stary.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22600 Napisanych postów 11141 Wiek 47 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 356219
Z rzeczy, które lubiłam w starej wersji dziennika i chciałabym z nich nadal korzystać, a których mi w obecnym brakuje:

1. Pasek postępu - teraz znalezienie wpisu sprzed kilku tygodni/miesięcy wymaga użycia filtra rok -> miesiąc i następnie przewijania wpisów z danego miesiąca. W pasku wszystko było w jednym miejscu. Zamienienie paska na fejsbukopodobny feed z miejscem na komentarze to wg mnie nienajlepszy pomysł.

2. Brak podziału dziennika żywieniowego na zasadzie: jeden dzień = jedna strona. Teraz żeby przejrzeć posiłki z jednego dnia trzeba je przewijać, bo każdy jest na osobnej stronie. To jest potwornie niepraktyczne.

3. Brak możliwości (albo nie wiem jak to zrobić) dodania wpisów w dzienniku żywieniowym z datą przyszłą jeżeli mamy już jakiś wpis z datą dzisiejszą. Klikniecie w "Dodaj dziennik żywieniowy" przenosi nas do wpisu z dzisiaj. Jeżeli mamy tam już wpisane jakieś posiłki, to zmiana daty powoduje, że przenoszą się one na wybrany dzień i nie ma możliwości rozpoczęcia nowego, "pustego" wpisu z datą np. jutrzejszą. W starej wersji wystarczyło kliknąć dowolną przyszłą datę na pasku postępu i można było rozpisać sobie kilka czy kilkanaście dni do przodu. Bez tej opcji dziennik nie nadaje się do zaplanowania posiłków na kilka dni, chyba, że ktoś codziennie ma identyczne menu...

4. Jest jakiś sposób, żeby w dzienniku dostać się do listy własnych dań/produktów? Niestety nie udało mi się znaleźć takiej opcji, ale może jest gdzieś ukryta? Jeżeli nie, to też mi tej funkcji brakuje.


Do reszty zbędnych dla mnie wodotrysków pewnie się kiedyś przyzwyczaję.


Zmieniony przez - Ghorta w dniu 2016-08-10 19:28:20
6

Κατά τον δαίμονα εαυτού.
------
Mój dziennik: http://www.sfd.pl/DT__Ghorta_ghrrromi_fat-t1096396.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 153 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 7519
Nie można zmienić ćwiczenia , często sie zacina (na Microsoft Lumia) tragedia ten nowy wygląd

Nie ma picia , nie ma ćpania są ciężary do dźwigania.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 228
Prawda jest taka, że można pozostawić obecny design z zachowaniem wcześniejszej funkcjonalności. Fakt jest taki, że człowiek do wszystkiego się przyzwyczai, ale każdy ceni sobie czas i zamiast poświęcać go na bezsensowne i mozolne czynności woli poświęcić go na trening lub ciekawy artykuł na stronie ;) Podam parę przykładów o czym mowa.

1. Treningi w dzienniku - trzeba przewijać każde ćwiczenie aby móc dogrzebać się do obciążeń lub liczby serii - dawniej wszystko było jak na dłoni.
2. Dieta - załóżmy że mamy 30 lipca i chcemy zobaczyć na posiłki z 5 lipca, to pomimo filtrów musimy przewinąć 25 dni diety aby dość do tych informacji - dawniej wszystko było jak na dłoni.

3. Pomiary - jak powyżej

I sprawa oczywista, że trzeba się rozwijać i doskonalić, ale czasem lepsze jest wrogiem dobrego i w sieci dla każdego użytkownika najważniejsza jest intuicyjność i przejrzystość aplikacji/strony i to przyciąga klientów i ludzi do danego serwisu.

I naprawdę ładnie to wszystko wygląda i jestem za taką szatą graficzną, ale trzeba pomyśleć jak w to wpleść intuicyjność i zaoszczędzić czas użytkownika i irytację co = zniechęcenie.




Zmieniony przez - pablo2121 w dniu 2016-08-10 20:05:09

Zmieniony przez - pablo2121 w dniu 2016-08-10 20:08:06
4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 135
Wcześniej dało się wpisać na kolejny dzień teraz niestety się nie da.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 24 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 788
czy tylko ja mam kłopot ze znalezieniem opcji generuj zrzut z diety ogarniając dziennik posiłków z telefonu?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dodawanie posiłków dzień wcześniej na potreningu.pl

Następny temat

Błąd w wysyłaniu wiadomości

WHEY premium