SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

spadek/brak wzrostu masy podczas cyklu kreatyna+gainer

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3510

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 65 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2003
mam takie pytanie czy to normalne że po 2 tyg cyklu na kreatynie + gainer waga ciała przestaje rosnąć, bądź spada, bo przez 2 tygodnie urosła mi o 5 kg, ważyłem się 3-4 dni temu miałem 85-86(to już było po tych 2 tygodniach)wczoraj rano miałem 86, dzisiaj się ważyłem spadła do 85 (wczoraj trening), ważę się zawsze rano po przebudzeniu na czczo

Pij mleko będziesz wielki

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 65 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2003
to ja może napiszę tylko że czytałem podwieszone tematy i nie tylko (używałem wyszukiwarki nie jest taka straszna i tego o co teraz pytałem też szukałem nie znalazłem, być może źle szukałem, zapytałem w każdym razie o jedną rzecz a usłyszałem oprócz odpowiedzi na zadane pytanie żebym czytał forum, używał wyszukiwarki itd, ja wiem to nie jest takie straszne możecie pisać, podkreślać (pod warunkiem że ktoś nie żałuje że marnuje czas bo wtedy to niewybaczalne) bo to naprawdę ważne ale spokojnie ja tylko zadałem być może głupie pytanie o tą wagę, a to co było mi potrzebne to przeczytałem na tym forum) bez tego nie wiedziałbym paru ważnych rzeczy, a co do stwierdzenia że nie robi sie cyklu na gainerze+kreatyna to napiszę inaczej: cykl na kreatynie zaznaczając że między posiłkami piję właśnie gainer nie traktując go jako posiłek tylko jako dodatkowa porcja kalorii, ja to po prostu tak nazwałem ale profesjonalistom się nie spodobało
Faftaq jest racją to co napisałeś oczywiście się zgadzam i nie będę używał określenia cykl na gainerze
co do wyglądu (oczywiście możecie mi nie wierzyć i nie tylko co do tego) to są widoczne zmiany, nie tylko waga się zmieniła

dziękuję za rady i za odpowiedzi na pytanie


Zmieniony przez - elninio84 w dniu 2009-05-06 19:14:23

Pij mleko będziesz wielki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 412 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13926
lol, jak trzymasz diete to ok, wachania wagi ciala rzecz normalna


Zmieniony przez - dyda77 w dniu 2009-05-05 21:45:49

pain is a weakness, which leaves in time

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1012 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19088
jaaaasne dietę ma... mozna to rozpoznać po słowach ,,cyklu kreatyna+gainer ''

ten gainer to niezły koks
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 412 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13926
Pep.e w sumie racja..ale w 2 tyg 5 kg hmm, niezle :D

pain is a weakness, which leaves in time

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 65 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2003
tak tak wiem że tu są lepsi znawcy i mądrzejsi od tego co piszą na opakowaniach trec'a i określenia typu "cykl kreatyna+gainer" są dla was bardzo śmieszne chociaż tak sugerują producenci (i ja tak zastosowałem) być może gadają głupoty, ale co niektórzy myślą tutaj że są wielkimi znawcami i piszą tylko żeby wyśmiać bo tyle w sumie potrafią zamiast napisać coś sensownego jak Dyda77

A co do diety to nie mam zbilansowanej i nie ukrywam tego jem prócz dużych posiłków bogatych w węgle złożone i białko miskę ryżu dziennie, tyle mogę w siebie wepchać bo do tego dochodzi gainer między posiłkami

Pij mleko będziesz wielki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50488
To rób tak dalej to na pewno urośniesz.
Cykl na zamienniku posiłku. Ciekawe. To niedługo zaczną cykle na witaminach robić, na błonniku itp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 769 Wiek 45 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17354
zmęczenie, nawodnienie, wielkosci posiłków- wszystko to wpłynie Ci na ów wachania wagi ciała... nie ma sensu sprawdzać wagi tak czesto, bo masz włąsnie potem takie zagwozdki - poza tym waga o niczym nie swiadczy - patrz na wyglą, wymiary, obwody

" bez diety nie ma atlety "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1012 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19088
tak tak wiem że tu są lepsi znawcy i mądrzejsi od tego co piszą na opakowaniach trec'a i określenia typu "cykl kreatyna+gainer" są dla was bardzo śmieszne chociaż tak sugerują producenci (i ja tak zastosowałem) być może gadają głupoty, ale co niektórzy myślą tutaj że są wielkimi znawcami i piszą tylko żeby wyśmiać bo tyle w sumie potrafią zamiast napisać coś sensownego jak Dyda77

słuchaj chłopcze, nikomu łachy nie robisz - są podwieszone tematy w dziale odżywianie i tam ułożysz dietę

kupuj dalej to co reklamują to daleko zajdziesz - jak by ktoś napisał brać 12 kapsułek Vita min plus to byś brał w ciemno nie ?
potężnym narzędziem jest wyszukiwarka i jakąkolwiek frazę nie wpiszesz to i tak znajdziesz setki tematów

w tym momencie żałuje, że marnuję czas na pisanie tak elementarnych rzeczy - przecież to jest napisane w tematach podwieszonych, ale prawdziwe koksy mają w dupie pracę modów i tych podwieszonych tematów...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4568 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34748
Odpowiedź na najważniejsze pytanie: istnieje tez cos takiego jak zawartość jelit. Jak raz zważysz się na czczo z pustymi jelitami a raz z pełnymi to różnice są...
Cykl na gainerze.... To proponuję zacząć też cykl na ziemniakach na przykład....

Witalij Kliczko na prezydenta Ukrainy !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 412 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13926
ja Cie nie wysmiewam bo znawca nie jestem ale podstawy znam
1. pelny podziw za 5kg w 2 tyg bo ja bym nie umial
2. jak chlopaki zauwazyli cyklu nie robi sie na gainerze i kreatynie

pain is a weakness, which leaves in time

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

aakg hardcore-- dawkowanie- pytanie?

Następny temat

fosforan pirydoksalu

WHEY premium